Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

    Tänud. Seade välja ostetud seega üritan koodid saada. Annan teile teada ka kuidas see õnnestub.
    Parimat.

    Comment


      #47
      Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

      Nii minul on nüüd see kolme kuune aeg läbi ja seadmed vabad. Helistati GSM valvest ja juhendati kuidas programeerimis kood ära muuta, seega sain tehase seadesse ja hiljem oma uue koodi sisse panna. Peale väikest pusimist sain kõik tööle uue Tele2 valve kaardiga. Ainuke asi mis ei tööta on sisemine alarm. Siis see mis pistetakse stepslisse. Ukse kell töötab aga alarm peale ei lähe. Telefoni saadab SMSi ja helistab ka aga see sireen ulguma ei hakka.

      Comment


        #48
        Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

        Tere! Trügin ka teemasse. Endal siis selline olukord, et kasutusel on WIN 7 ja soovin istallida korralikult Comlink tarkvara koos JA-80T kaablijupiga. Saan kõik ka installitud, kuid kui soovin siseneda Comlink tarkvaras GSM-dialeri menüüsse, siis annab täpselt sellise pildi nagu esimesel selle teema postitajal (http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...0&d=1243606613). Mitte midagi enam teha ei oska, sest olen korduvalt selle jablotroni vidina draiverit maha võtnud ja peale pannud. Olen ka aru saanud sellest, et selle juhtmega kaasas olevas tarkvaras peaks käivituma 2 driverit, kuid tee või tina - win7 laseb ainult ühe neist käima. See installib ära aga teisest pole haisugi.

        On kellelgi häid mõtteid varuks?

        Comment


          #49
          Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

          to dolby: Sisemise alarmiga oli endal ka vahepeal jama, kuid selle sain tööle jälgides kasutusjuhendit:

          Pikemaajalisel voolukatkestusel võib sisesireen lakata töötamast ja keskuse kellaaeg nihkuda paigast.
          Sisesireeni süsteemi ühendamiseks tuleb valvekeskus viia kasutajarežiimi - sisesta F 0 peakood.
          Kasutajarežiimis olekust annab teada ekraanile kuvatav sümbol U.Võtke seinakontaktist sisesireen ja vajutage
          punasele indikaatortulega nupule ja hoidke nuppu all ning samal ajal pange sisesireen seinakontakti. Sisesireen
          teeb 2 piiksu ja tuli hakkab vilkuma, vabastage nupp. Sisestage sõrmistikul kood 299. (Juhul, kui Teil on
          uksekellanupp, vajutage uksekella nuppu nii mitu korda, kuni leiate endale sobiva meloodia). Seejärel vajutage
          sisesireenil indikaatortulega nuppu kinnitamaks teostatud valikut, mille peale sireen teeb piiksu ja tuli lakkab
          vilkumast. Kasutajarežiimist väljumiseks vajuta nupul N.

          Comment


            #50
            Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

            to suspert:
            kas kasutasin Win 7 draiverit?


            kas jälgisid täpselt draivery installi juhendit?


            Jama ongi selles, et kui esimest korda ei suuda õigesti installida, siis luuakse arvutisse mingid failid, mis hiljem takistavad korralikku tööd - see vähemalt minu kogemuste põhjal nii.

            Comment


              #51
              Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

              Tegin täpselt selle juhendi järgi. Sain kõik installitud - pildikesed juhendis klappisid täpselt arvuti omadega. Saan Comlink tarkvaraga nii palju tehtud, et isegi arvuti ekraanil näitab sõrmistikku ja siis tähte U või P, vastavalt minu eelnevale näppimisele. Kui võtan aga GSM-dialer, siis suts mõtleb ja viskab jälle sama vea teate: http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...0&d=1243606613

              Comment


                #52
                Vs: Jablotroni signalisatsiooni juhtimine arvutiga (ComLink tarkvaraga) - PROBLEEM

                Mõne arvutiga lihtsalt asi ei õnnestu,
                Mul kodus läppar, millel Vista 64bit ja sellega ma seda ka tööle ei saanud.
                Kui sain tööjuures uue XP-ga läppari, õnnestus sellele GSM Dialerile ligi saada,
                olin juba lootust kaotamas, kuid viga oli ikkagi lõpus arvutis või selle Windowsi sobivuses.
                Kui võimalik, laena kelleltki XP-ga arvuti ja katseta seda tehes täpselt juhendile vastavalt driverite installi.

                Siis saad kindlasti tööle.

                Comment

                Working...
                X