Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Win SE

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Win SE

    Windows SE jookseb pidevalt kinni aadressiga "A fatal 0E has occurred at 0028:C001545A". Ja seda mõlemas arvutis,mis on routeri SMC Barricade kaudu internetis(ADSL kodu).Kinni jookseb põhiliselt Outlook Express-is.Internet Explorer 6.0.Windows Se litsensid erinevad.Võrgu kaardid on ühe firma omad "Acorp 10/100 Realtek 8139 chip PCI 32bit".Kõvakettad 2 korda juba formaaditud Win uuesti peale lastud,aga kasu pole.Ehk keegi oskab midagi soovitada?
    Ain

    #2
    sa update ilusti kenasti ära ka see win Tools->Windows update
    *************
    *LÄTI VABAKS!*
    *************

    Comment


      #3
      Milleks ma peaks kohe originaal Win-i update-ma.
      Teiseks ,ma valdan inglise keelt minimaalselt ja ei oska uptate alt valida ,mis kokreetse vea kõrvadaks.
      Ain.

      Comment


        #4
        Asi vist selles, et originaal win on kiiruga tehtud ja toores ning vigadega. Aja jooksul on vigu üles leitud ja parandatud, selleks ka need updated. Kuid kuidas ja mida, ehk keegi teab, mina kah ei tea.

        Comment


          #5
          Alul töötas mitu aastat normaalselt.Viga tekkis siis,kui panin püsiühenduse ja mõlemisse arvutisse võrgukaardid.
          Tänan vastuste eest.
          Ain

          Comment


            #6
            update/kontrolli võrgukaardi driverid, Microsoft Internet Explorer 6 Service packid, siis veel Critical updated ja service packid mis Windows updeit annab...
            sellist yhest vastust, nagu sa loodad saada, on raske anda...


            minul ntx peale formaatimist 'originaal Win' ei jookse ka kohe summa mitte, iga liigutuse peale sinine ekraan ees jne.
            peale updatemist jooseb kui kell, hetkel windowsi uptime 16 ööd-päeva, päeval jooksutab internetti, õhtul vaatab filme/mängib, yhesõnaga tugev andmine käib ja erroreid ei kuskil
            kuula mis sulle räägitakse
            muidugi tasub erinevates riistvara foorumites ringi vaadata
            äkki on mingi teatud-tuntud ebakõla sinu ruuteri ja võrgukaartide vahel või mida iganes
            *************
            *LÄTI VABAKS!*
            *************

            Comment


              #7
              Tänan küllaltki asjaliku vastuse eest.
              Leidsin arvutiabi foorumist ka midagi.
              Seal soovitati Realtec-i 8139 chip-ga võrgukaardid arvutist välja visata ja asendada 3COM-i või Inteli kaartidega.Aga hinna vahe 10 korda.
              Meil töö juures ka arvutivõrk ja samad võrgukaardid kõik,igas arvutis erinev Win ja jookseb OK.
              Usu keda sa usud!?
              Ain

              Comment


                #8
                Tööjuures võivad olla teise emaplaadi jms-ga masinad. 3Com'i võrgukaardid on küll paremad, kui "kollased". Äkki saad kuskilt mõne laenata, prooviks.
                Updatesid soovitaks ka teha - Bill ikka parandab tõesti oma softi vigu (kuigi vahel jääb teine mulje ). See konkreetne viga ei pruugi tõesti alati välja tulla ja lisaks võib olla mingi ebakõla ka sinu võrgukaardi draiverites. Muidu funksib aga mingi konkreetse softiga koos mitte.
                Muide, kas Ad-Awaret oled pruukinud? Kui ei, siis tee seda ja ÄKKI vead kaovad...
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Ad-Aware on mul arvutis,kasutan seda pidevalt.
                  Tahtsin IE6.0-le update teha,aga internetis on selle update kohta tohutu palju kriitikat.Pärast ei pidavat üks ega teine asi enam korralikult töötama.Ka Win-i viimased update-id pidavat sisaldama piraatfaile ,et nuhkida minu arvutis.
                  Üks kahest.See jama hakkas pärast võrgu kaartide arvutisse panemist ja IE5.0-lt IE6.0-le üleminekul.IE6.0 on aeglasem.Lähen IE6.0-lt tagasi ja IE5.0-le ja saan prooviks ka 3COM võrgukaardid.Eks siis näeb kas on kasu.
                  Arvutid on erinevad,aga jooksevad kinni samal aadressil "0E has occurred at 0028:C001545A".Praegu ühised on ainult võrgu kaardid.
                  Tänan kõige eelneva eest.
                  Ain

                  Comment


                    #10
                    miuke see windows se veel olema peax. on ju 95,98,me,2000 ja xp ja nt ka aga siukest pole veel enne kuulnud. endal jooxeb ilusti xp.

                    Comment


                      #11
                      Vabandan väga vea pärast.Olen ise süüdi.Tähti närida võib alati,iga loll peaks aru saama ,mida selle all mõeldi.
                      WINDOWS 98 SE.
                      Aga palun konkreetset abi minu probleemile,kui oskate midagi välja pakkuda?
                      PS.
                      Esimese avuti ehitasin 1980.a "Radio 80" ajakirjast" Raadio"
                      .Teine oli "RK-86" samast allikast.Kolmas ajakirjast"Modelist Konstruktor" nimega "Spetsialist",siis ajakirjast "Raadio" "Orion 128"."ZX-Spekriume" olen teinud 10-kond tükki erinevaid modifikatsioone.Kõik nad töötavad veel praegugi,kuid on ajast ja arust.
                      Momendil töötan Pentium III 550 Mhz-ga.Ka see on oma kokku pandud.SAT,TELEKAS,RAADIO jne.kõik jooksevad mul arvutis.
                      Nüüd olen juba pensionil.
                      Ain

                      Comment


                        #12
                        ehk aitab need lingid läbi vaadata
                        http://support.microsoft.com/search/defaul...sfxSearch_Query

                        http://support.microsoft.com/default.aspx?...kb;en-us;316520


                        head volbrit... pange ennast põlema
                        *************
                        *LÄTI VABAKS!*
                        *************

                        Comment


                          #13
                          Suur tänu nende linkide eest.Tundub,et saan nendest palju abi oma probleemidele.Ainult inglise keel võtab mul rohkesti aega,aga elab üle.
                          Tänan konkreetse abi eest.
                          Minu poolt ka lõbusat Volbri-ööd!
                          Ain

                          Comment


                            #14
                            Windows SE jookseb pidevalt kinni ... Ja seda mõlemas arvutis,mis on routeri SMC Barricade kaudu internetis(ADSL kodu).Kinni jookseb põhiliselt Outlook Express-is ...
                            Kasutan kaua aega IE6 (samuti Win98 SE), millega kaasneb ka OE6 ja pole küll paha sõna öelda. Olen aktiveerinud IE's Internet Option'is rea, mis kontrollib pidevalt MS uuendusi ja kui leiab, annab teada. Kõik critical updated ja teeninduspaketid nii Win, kui ka IE6 kohta olen kohe laadinud ja installinud.
                            Kui aga updated ei aita, siis võibolla on abi linkidest, mis seletavad kõnesolevat ruuterit lähemalt.

                            http://helpdesk.neti.ee/doc/155
                            http://www.timmer.ee/smc.htm
                            http://www.zebra.ee/Shop/Product/iShopID/1.../1/iItemID/4357
                            http://www.timmer.ee/smc2.htm

                            Kas ruuteri setingud on ikka OK?

                            Comment


                              #15
                              Kasutan ka 98 SE-d ja ADSL kodutöö paketti aga mingeid jamasid pole siiani ette tulnud!
                              Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

                              Comment

                              Working...
                              X