Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Linux

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Sellel arvutil millele ma tahan linuxit sisse taguda on Mälu siis 4GB
    Eks ma siis lähen ja proovin kuidagi teise partitsiooni teha.
    Aga kui ma akkan linuxit siis installima kas see siis läheb kohe sinna teise või pean midagi veel ära vahetama?

    Comment


      #32
      Originally posted by -kaur-@Mar 7 2005, 20:42
      Nii sain selle tehtud aga kui panen install siis teeb asjad lõpuni ja arvuti teeb restardi ja läheb uuesti samasse kohta et kliki kas tahad installida seda või mitte...
      Tundub, et jätsid Linux'i plaadi sisse, muud ei midagi. Uuel käivitamisel leidis CD-lt sama Linux'i ja hakkaski uut installi pakkuma.

      Comment


        #33
        Aga kui plaat välja võtta siis läheb jälle win 98'ga sisse.

        Comment


          #34
          Siis on viga installimises.

          Comment


            #35
            Ega ma installimises muud ei teinudki kui vajutasin enter et hakkaks asi installima ja siis käis asi juba iseenesest ning mingil hetkel lihtsalt restart ja läheb sama kohta peale.

            Mul juhe koos

            Comment


              #36
              Mälu või kõvaka ruumi? ehk RAM või HDD 4Gb? Ja kuidas ning kuhu sa Grubi/LILO panid? Ei mäletagi, kuhu default ta surus aga soovitan käsitsi ikka üle kaeda enne kui enter vajutad!
              -

              Comment


                #37
                RAM siis 32mb ja HDD 4GB.
                Aga kas siis nii saaks kui teen c-formati ja lasen siis kohe linuxi peale? ja ei mingeid partitsioone?

                Comment


                  #38
                  linux peab ise oma failisüsteemide otsas olema, talle fat32 ei sobi. Kuid installikas peaks selle ise korda ajama.

                  eh? 32MB ram? Sellega ei lähe minuteada graafilised installid ülesegi vist. Igatahes mandraket 10.1 graafilises keskkonnas installides kipub 64MB'st ka puudu tulema.

                  Comment


                    #39
                    Ma tahtsingi lihtsalt teada et mida see linux üldse endast kujutab. Ja kas sellele arvutile peale läheb.

                    Kuidas siis seda FAT32 asja parandada?

                    Comment


                      #40
                      proovimiseks võta mingi livecd. jääb vähemalt installimine ära. installida mõtet ikka alles siis, kui otsuses kindel oled.

                      Comment


                        #41
                        Live cd?
                        kust seda saada/tirida?

                        Comment


                          #42
                          alustaks guuglist?
                          http://www.google.com/search?q=linux+live+...=utf-8&oe=utf-8

                          Comment

                          Working...
                          X