Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Windows 7-lt üleminek Windows 11-le, mis muudatused ees ootavad?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Huvitav, kas Briti sõjalaevad oma XP-dele saavad uuendusi veel, või on nad moodsama asja peale kolinud?

    Comment


      #17
      Vaatame uuesti teema algust:

      Esmalt postitatud Spalis poolt Vaata postitust
      Kuna enam ei saa Windows 7'ga ID-kaardiga pangatehinguid teha , pean üle minema ...
      Mina kasutan varianti SmartID ja selle abil saan pangatehinguid teha ka vana WinXP arvutiga. Toimib.
      Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

      Comment


        #18
        Olen samuti smartid kasutaja ja kiidan. See vajab nutitelefoni mis võib muidugi piirav olla, tean inimesi kes selle tõttu ei saa kasutada.

        Comment


          #19
          Mina olen seda meelt, et selliste oluliste teenuste puhul peaks olema vähemalt kaks erinevat autentimisvõimalust. Kui üks tõrgub, siis ehk teine toimib.
          ID-kaardi ja SmartID toimimist tagab küll sama ettevõte, aga ehk on tegu siiski eraldatud asjadega. Loodetavasti.
          Vähemasti brauserite vimkadest saab SmartId-ga mööda.

          Comment


            #20
            Sain oma murele lahenduse . Ikkagi tuli intalleerida Win 11 Pro . Toon arvuti koju , uus Firefox ja DigiDoc peale , kõik töötab .
            Tuleb järgmine kuu , uued maksed ja mis ei tööta . . . Kurja , mul tulid kohe teatud venekeelsed sõnad meelde .
            No , aga tuli ju uus Edge nimeline veebilehitseja kaasa . See jääb mõtlema , panga interneti lehekülge näeb küll aga edasi
            jääbki mõtlema . Järgmine katsetus oli veebilehitseja Chrome . Nüüd tabasin märki , kõik töötab nagu vaja .
            Võibolla oleks Chrome ka Win 7'me all tööle saanud aga hiljem ikka täiendusi 7'me Chrome'le ei tule .

            Comment


              #21
              Esmalt postitatud vanakool poolt
              ... lubavad 2024 aasta alguses töötada välja 119 versiooni mis jookseb ka XP peal.
              Näed siis,just eile sai kolahunnikust välja kaevatud kunagi serverit mänginud W2000 masin.
              >
              Future support for:
              -Windows 2000


              Comment


                #22
                On sel W2000-l praktilist kasutust ka või lihtsalt nostalgiaks?

                Comment


                  #23
                  Esmalt postitatud tcumen poolt Vaata postitust
                  On sel W2000-l praktilist kasutust ka või lihtsalt nostalgiaks?
                  Ei teagi, kas teda täna kohtvõrgus või siis ka väljaspoole näidata on eriti hea mõte.
                  Tuleb tunnistada, et veebi lehitseda temaga ei plaani.

                  Comment


                    #24
                    Esmalt postitatud a1 poolt Vaata postitust
                    Ei teagi, kas teda täna kohtvõrgus või siis ka väljaspoole näidata on eriti hea mõte.
                    Tuleb tunnistada, et veebi lehitseda temaga ei plaani.
                    BitDefender BOX Smart Home Cybersecurity Hub BOX 2 BT11021000 Tested Works | Computers/Tablets & Networking, Software, Antivirus & Security | eBay!


                    ühendus läbi selle karbi ja ei tohiks probleeme olla.

                    Comment


                      #25
                      Esmalt postitatud vanakool poolt
                      Kõikidele 7, 8. 8.1 kasutajatele - On olemas Supermium - Chrome 119 kloon
                      Esmalt postitatud tcumen poolt Vaata postitust
                      On sel W2000-l praktilist kasutust ka
                      Mul on ka sama küsimus, milleks on vaja neid lisaprogramme ja kurja vaeva näha selle asemel, et minna kaasa uuemate opsüsteemidega? Kas te telefonis hoiate ka vägisi vanu süsteeme ja ei paigalda uuendusi?

                      Comment


                        #26
                        noh nutimobladel pole juba eos midagi sellist, mis nõuaks vanade süsteemide käigus hoidmist.


                        endal on üks win7 käigus just ühe helikaardi pärast, mida on kaunis kallis asendada. kehvemate kasutus võimalustega rauda selle asemele nagu ei taha ja normaalsete asenduste hinnad kipuvad olema 2k ja rohkem raha. ja normaalsete hindadega asendused on discontinued.

                        kas see ei pane mõtlema, et hoiaks vana süsteemi käigus nii kaua, kui vähegi võimalik?
                        viimati muutis kasutaja olavsu1; 02 m 2024, 12:09.

                        Comment


                          #27
                          Sellised erivajadused muidugi ja selleks on ilmselt teine arvuti ka, aga ma saan aru et siin tahetakse tavakasutuses ja internetis vägisi Win7 või XP hoida, digiallkirju anda jms.

                          Comment


                            #28
                            Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
                            Sellised erivajadused muidugi ja selleks on ilmselt teine arvuti ka, aga ma saan aru et siin tahetakse tavakasutuses ja internetis vägisi Win7 või XP hoida, digiallkirju anda jms.
                            Minul on Win7 lauaarvut miski i7 prosega ning saab pangaülekandeid teha veel ID-kaardiga. Uuesti iD kaardi tarkvara installida ei õnnestuks, kuid juhuks kui see enam ei toimi siis sai ühele kettale miski Ubuntu või Lubuntu pandud. Vajadusel saab sellelt buutida ning asjad ära teha. Miskipärast sain Linuxilises ID kaardi tarkvara tööle ainult "tavalise" Chrome'ga, Firefox ega Chromium ei sobinud miskipärast. Vbolla on kellelegi abiks.
                            Vanasti kui ID kaart jupsis sai Estobuntu "prooviversioon" USB pulgalt käima lastud ja ülekanded niimoodi ära tehtud. Kahjuks see projekt on lõppenud ja see lahendus enam ei toimi.
                            viimati muutis kasutaja Matis; 04 m 2024, 20:56.
                            Maailm oleks puhas ja süüta
                            kui poleks õllejogurtit
                            - Õ.Õ.

                            Comment


                              #29
                              Ka mul töötab ID kaart ainult Ghromega ja mitte Chromiumi ja Firefoxiga. Mint-i Firefoxiga kaart töötab. Meie ID ja nn. E-Riik on suht haledad.

                              Comment


                                #30
                                Huvitav, mul just Lubuntu ja Firefox toimivad ID-kaardiga.
                                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                                ATiP1pN4XeM

                                Comment

                                Working...
                                X