Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

DVD kirjutajate tarkvara?

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Clear All
new posts

  #16
  Mängija kohta seda infot ei leia kusagilt.

  Anyway on see kõik üks BS
  https://www.lg.com/ee/video/lg-BD550-blu-ray-mangijad

  vs

  https://www.lg.com/us/home-video/lg-...ray-dvd-player


  üks ja sama asi, info aga täiega erinev. Kasvõi füüsiliselt olemasolevad ühendused - üks väidab, et Audio väljund R/L on olemas, teine, et ei ole - õige on esimene väide, teisalt, esimene väidab, et 3D bluray mängimine, teisel sellist infot ei ole.
  MKV failituge väidavad mõlemad aga reaalselt pole sellest mingit tolku kui täpne `koodekite` info puudub. Jah, lugesin paarist kohast, et seal probleemid .mkv mängimisega koodeki pärast. A niisuguste võimaluste korral need väited praktikas ju paika ei pea - kuipalju kodukasutajaid iga plaati või filmifaili käeshoides üldse teavad misasi see koodek on? Ilmselt palju-palju vähem neist, kel üldse kasvõi bluray mängija olemaski on. Ilmselt kogu seegi segapuder vast on põhjus miks ka pelgalt bluray (4K UHDBD-st ei ole isegi siinkohal midagi mainida) mängijad kunagi DVDga samale kasutajatemäärale ei jõudnudki...  -superradical-

  Comment


   #17
   kui sul on mõni fail, mida see mängija probleemitult esitab siis käi see fail mediainfoga üle.

   https://mediaarea.net/en/MediaInfo

   nii saab kasutatavate koodekite versiooni teada.

   Comment


    #18
    Proovin homme.

    Siiski näib, et USB variant paistab esmapilgul töötavat, sootuks ilma BluRay mängija osavõtuta.
    Sai paar kuud tagasi paar huvipakkuvat dokumentaalfilmi mälupulgale pandud ja tookord muidugimõista need tööle ei hakanud.

    Nüüd otse teleka USB pessa susatuna avanevad kõik filmid mis sellel mälupulgal on.

    Üks huvitav asi - kas telekate USB ühendus (kasutan USB 3.0 pesa) võimaldab otse mälupulgalt 4K pilti? Mälupulk on ise muidu USB3 tüüpi aga ilmselt mitte eriti kiire, 64GB Kingston Datatraveler 100G3 - kas niisugune võimaldab püsivalt UHD ülekannet?
    Mingid 3 minutised MP4 tüüpi 4K UHD LG/Samsungi/TCL demod, mahuga 2,5 - 3GB annavad küll väga terava pildi, linna ja kosmosevaated eriti.

    Otsisin manualist infot aga jällegi ei leidnud kusagilt USB kasutamisel maksimaalset resolutsiooni - kas selline andmeedastus USBst võiks mõeldav olla üldse või...on see mindagi vahepealset?

    Igaljuhul näib, et USB õigustab FHD puhul küll ja pole vist mõtet jännata üldse plaadiga.
    -superradical-

    Comment


     #19
     Ega jah keegi enam plaati kodus ei kõrveta. synology nurka ja ssd'd sisse. ssd kettad on odavaks muutund.

     Comment


      #20
      Lihtsalt huvi pärast - mis telekal on USB 3 peal?

      Mul on telekatel USB 2.0, - 4K60fps tuleb korralikult, ok väliselt kõvakettalt mitte mälupulgalt. Need Kingstonid on ikka paras ikladus, kiiruse osas, isegi USB 3 augus. Aga sellele vaatamata olen neid kasutanud vahel uute telekate testimisel, ei ole tõrkeid märganud.

      Ma alul arvasin et tegu on DVD loomise teemaga, nüüd selgub et see on pelgalt data-meedia tegemine. Ja pealkiri ootaks üldse et keegi tuleks dvd-kirjutajate firmwarest rääkima...

      Üks asi on DVD-Authoring, selleks on vaja mingit softi. mis seda teeb (tekitab sobiva failistruktuuri, kus on sees menüüd jne.) mille tulemus on ametlikult DVD-Video.

      Teine asi on, et moodsate, st viimase 15 aasta mängijate oskused vajavad lihtsalt nn DATA CD/DVD/BR tegemist. Mac keskonnas on lihtne ja tasuta asi Burn, ilmselt on see olemas ka vindoosniku jaoks. Võtate sobivas formaadis videofailid, tõstate programmi aknasse, annate sobiva plaadimaterjali ja "burn". Ainus asi mida tuleks vaadata et kirjutamise kiirus ei oleks max. Kui teete max kiirusel, siis saategi hunniku rämpsu. Kas kohe või natukese aja pärast, pole vahet .

      Kui teil on korralik lõikaja, normaalne toorik ja te seda plaati ei eksponeeri otsese päikesevalguse käes, siis need plaadid säilivad. M-Disc plaate võite igal pool eksponeerida, neile päike ei mõika.

      Kui peaks tegema valiku USB vs. optiline meedia teleka kontekstis, siis minu valik oleks USB + HDD/SSD. Õigemini, nii ma otsustasingi.
      Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
      Konfutsius

      Comment


       #21
       https://www.elfafoorum.eu/forum/audi...ge3#post862488

       2 USB ühendust on USB 2, üks on USB 3.0
       Teistest ei ole proovinud, 1 on mingi service jaoks vist aga selle 3.0 juures on see kirjas, all veel 5V/1A. 4 tundi igaljuhul jutti sellelt 2 filmi näitas tõrgeteta.

       ----------------------
       Tegu oli algselt jah teemaga mille resultaadina oleks soovinud luua DVD aga no selgunud on, et seda ilmselt teha ei saa. Ajaliselt kokku umbes pool päeva mässamist ja 0 resultaati+2 kasutut logo keset ekraani, plaati. Kooliraha
       No pole enne kunagi ka olnud vajadust DVDle filme kirjutada, arvaku igaüks mis tahes aga oma tutvuskonnas kus mõnemehe palk 3x eesti "keskmine" aga ikka poest ühtki filmi kunagi ei osta siis ma olen küll piraatluse suhtes väga negatiivsel seisukohal senini olnud...vaatamist väärt asju sanaud alati osta...a miks siis nüüd teisiti?

       A kui kurat lähed sina poodi, käid ja kerjad korduvalt, et soovid osta filmi mida `hetkel` ei ole, avaldad soovi, et äkki saaks...aga siis käid uuesti ja uuesti ja kui kurat ikka ei saa? Ei näe nagu iga filmipärast Tallinna loksutada (laseringis mõnd on vist isegi saada) või mingile pagana kullerile maksta pool filmi maksumust kui need munevad nädal aega selle kohaletoimetamisega (ei hakka arutlema aga võiks...kogemusi on...).
       No Tartus Kaubamaja (ja ega Lõunakas paremgi pole) Apollos näiteks vist pole aasta jooksul küll sinna filmide riiulisse midagi lisandunud, samas ega sealt suurt pole ka vist ära ostetud, viimati küll niisugune tunne jäi. Mõned BluRay filmid seal vast 3 aastat seisnud...a seda, mida tahad, isegi peale 10x küsimist ei tellita (ka isegi neid, mis kusagil mujal Apollo kauluses [mõnes teises linnas] olemas).

       Seega siis see mõte Popcornist saadud filmide DVDle paigutamine. Paljud neist üldse 15-25a vanad filmid mida ei saa nagunii ka kõige parema tahtmise juures enam poest osta.
       Aga selgus, et mõttest see asi kaugemale ei edene. Miks?

       1. pole tahtmist maksta mingi tarkvara eest millekohta juba alguses valetatakse - tasuta (kuid lõpuks selgub, et sellega pole tasuta versioonis mitte halligi peale hakata)...ehk ma ei saa isegi proovida, kas see rahuldaks vajadused, näiteks saaks 2-3 erinevat tüüpi faili konverditud, põletatud ja ka eraldiseisvas mängijas loetud...tõendamaks, et asi õigustab.
       2. ilmselt ilmneb peale sellise eest maksmist võibolla aastapärast (tõenäoliselt üks põhjus miks need BDRW pole levinud), et tuleb uuesti maksta või on vaja sootuks uus sest vana enam "ei toetata".
       3. korralik segadus kogu selle asja ümber - liikus korra mõte ka siis BD põletaja suunal, krt, üks leht väidab üht, teine teist, küll lubatakse UHD lugemisvõimet, küll ainult BD lugemist (isegi kui info, et vajalik on tarkvara lisaks osta siis pole ka selpuhul päris kindlalt selge, kas algselt 4K lugemisvõimet võimaldavana reklaamitud riist seda ikka suudab), küll kohapealsed vahendusmüügilehed, amazonid kui ka mitmed muud panevad sellesosas pada - proovi? Jah aga kui toode ei vasta reklaamitud võimalustele siis kes tagasi saadab?

       ----------------------
       Mac osas kaasarääkida ei oska, keegi kunagi pakkus võimalust abistada USB installeri tegemisega...a see asi jäi soiku.
       ----------------------

       Tegelikult polegi see suur probleem. Tulebki ise nuputada ja proovida...kasvõi seesama viidatud teler, kui võtad tootja lehelt kasutusjuhendi siis pole seal näiteks isegi kirjas millises formaadis mäluseadet toetatakse - sõnagi ei ole FAT32, exFAT ega NTFS kohta...kuda kurat sa siis tead, mis lahendust kasutada? Üks võimalus on küsida kohtadest kus ehk on sarnaste tõrgete otsa sattunuid veel, elu näitab, et julgelt 90+% on see suht ajaraiskamine ja mõistlikum on ise katsetada ja proovida sest arutelud kipuvad kalduma sinna, et küll on mälupulk halb...miske kurat see siis olema peab? (vastan ise) "peab ostma hnnajärgi - mida kallim seda parem" ja telekas halb...peab olema ka ikka hinnajärgi...mida kallim seda parem... Siin üks 4 tonnine OLED, tehasevigadega(toiteviga, tagasikutsega mida juba pm kvartalijagu on venitatud) - kallis=hea? Tutkit!
       Ma pole miljonär, et osta kokku peetäis mälupulkasid, lammutada need laiali aga ma kardan, et mälukiibid nende sees on enamasti nende üksikute tootjate valikust mida kasutavad seinast seina lõpptoote tegijad. No ja isegi kui seda teeks - kellele ma sellega mida tõestan?

       Paneme teema kinni. Üldse on juppaega märgata tugevat mandumist isemõtlemise valdkonnas - kui väljaarvata autobassikate endine tuppatassimine, betooni valamine kõlarikasti jne muu taoline "teadus".
       Kui varem oli teema kuidas üht või teist asja näiteks paremaks teha siis tänapäeval suured gurud soovitavad minna tegema poes selleasemel kolossaalseid kulutusi, et "ajaga kaasas käia" mitte vaevate pead mõtlemisele...selle aja saab kulutada diivanil õllelarpimisele või narkotsipanemisele...
       -superradical-

       Comment


        #22
        Milleks seda teemat kinni panna? Muudame pealkirja kohasemaks ja kogume teemasse infot mis võiks kasulik tunduda.
        Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
        Konfutsius

        Comment


         #23
         Esmalt postitatud OSX poolt Vaata postitust
         kogume teemasse infot mis võiks kasulik tunduda.
         Aga palju seda seni on siia tekkinud?

         OK, paar soovitust programmide osas tuli aga need olid selleksajaks juba läbi proovitud. Kõige parem sellesmõttes tundus vasaraonu soovitatu, see muidugi ka sarnasel platvormil (nagu siin ka juba läbi käis) nagu mitmed teised aga tõesti, oli juba mitu tundi enne ka arvutis läbi käinud (kokku sai katsetatud vast kümmetkonda programmi aga mõni ei võimaldanud kohe alguses isegi mitte konvertimist ja see freemake lasi küll konvertida ja ka põletada (kogu protsess vast võttis tunni koos põletamisega, mis enamus aega neelas) ja plaat mängis tegelikult ka, lasi suurel kiirusel kerida edasi-tagasi ja hangumisi ei olnud aga intensiivne logo keset ekraani, läbivalt kogu filmi, mitte ajutiselt ja näiteks 10 minuti tagant mõneks sekundiks (ei segaks väga kui paremat ei ole)...siiski kogu filmi seda logo ei taha vaadata.
         Seega patuga pooleks see programm isegi võiks sobida ja võibolla kui seda oleks kuskilt arvutipoest võimalik plaadil osta siis suure tõenäosusega ma seda teematki siia ei oleks teinud. Pole naljalt ühtki teemat teinud kui ei oleks enne midagi proovinud, eks ülejala asju on olnud aga üldiselt ei näe mõtet iga pisiasja jaoks teemat teha, no vahel on teema aidanud, et omal otsing ei anna õigeid asju, siin oli vist iPodiga mässamisel kui keegi andis ühe lingi mida mina otsinguga kunagi ei olnud leidnud.

         Aga praktikas pole teemast reaalselt tolku siinkohal olnud. Ei, ma ei hakka ostma läbi neti programme jne. Võin osta mõistliku hinnaga poest DVD põletaja millel on mingi programm kaasas mis suudab lihtsad konvertimsied ja videoDVD põletamised aga seejuures tähendab mõistlik mitte mingi edeva nimega riistu 100+ euri eest mille võimekus on samal tasemel 15eurise riistaga (need juba läbikäinud H-L, LiteON, LG jne põletajad...mida halbadeks sõimati...sest pole peene bling-bling nimega)
         Ma ei tea, mõttetu teema tundub...no kurat - kuda need odaavmad põletajad on mul töötanud? Ei mäleta kunagi ühtki draivi mis lihtsalt oleks õhtale läinud. EI MÄLETA! Mäletan ühte mille ise maha kukutasin ja siis ta ei töötanud aga see oli oma viga, sajandivahetuse paiku just üks 36X CD lugeja, Creative oma, kukkus maha ja enam ei lugenud. Aga sestpeale...kokku oma 20 tükki on neid vast küll ja pole olnud ühegagi seda, et lihtsalt ei põleta, ei loe.

         Sellesmõttes ei näe eriti arutlusel mõtet...kõik värk sellises arutelus baseerub ju kogemustel...ükskõik mis teema ma võtan, mille ise olen alustanud, leidub mehi, kes tulevad vaidlevad vastu seal mu isiklikele kogemustele justkui nemad teaks neist kogemustest, mis on minu omad, rohkem kui ma ise (kasvõi ebay teema ülalpool kus vaatamata sellele, et oma pereliige aastaid valdkonnas töötas ja jama ei kogenud siis ometi suudetakse praegu seda pakkuda ühele kliendile korduvalt lühikese aja jooksul...jne, ometi leidub neid, eks toovad mängu mingid välised tegurid arvestamata, et need tegelikult ei päde...)

         Sellesmõttes ei näe, et mul konkreetselt ei ole tutvuskonnas ühtegi tuttavat, kellel oleks riiulis mõni film füüsiliselt, ma ei tunne isiklikult kedagi, kel oleks BluRay pleierit, 2 inimest, kel DVD, tean...Samas inimesed, kel sissetulek palju kõrgem kui "keskmine" tegelevad vargusega...üks naeris kui avaldasina mõtet ühe filmi ostust blurayna, et see olevat mõttetu. Seega ma eriti aru ei saa ka kui keegi süüdistab piraatluses vms...see on hädajuhus sest muud alternatiivi ei ole. OK, on, see mälupulgal telekasabas sobib ka kuigi plaadina oleks mingi loll tunne nagu "õigem". A savi see.
         Ostan mõned 32-64 pulgas ja panen need filmid sinna. Võibolla siis pean mõne ajapärast tuhka pähe raputama, et ei ostnud kõige kallimat aga elu on lihtsalt näidanud, et kui asja sihipäraselt kasutada siis toimib ka soodsam variant, näis, mida seekord elu näitab.

         Sellesmõttes ei olegi mõtet edasi ju lahata.


         -superradical-

         Comment


          #24
          kui sul vaid korraks vaja plaat teha siis otsi ülal mainitud progesid ühelt tuntud kariibimere lahelt. üks hoiatud seal kandis purjetades võib laevaoherdi nakkuse saada.

          oli aeg kus inimesed muud ei teindki kui käisid seal.

          muidu alternatiivi on soovitatud. linux ront ja teed plaadi linuxi tarkvaraga. Brasero oli viimati päris hää.

          Comment


           #25
           Noh, ütleme nii et minul on BR mängija, mitu DVD mängijat muude huvitavate kaasnevustega, aga see muidugi ei päde sest sa mind ei tunne...

           Segadust tekitas see et tegelikult sa ei määratlenud oma soovitud lõpptulemust ja miskipärast seostasid selle omas mõttes kohe DVD-Video'ga, samas kui tegelikult oli sul vaja mängida telekasse fail maha. Juba olemuslikult on siin vahe sees - DVD-Video on põhimõtteliselt ainult SD formaadis, seega tuleks kõik see mida vaadata tahad, igal juhul konverteerida SD peale alla. Mis on kahjulik tegevus kvaliteedile ja ka mittevajalik, sest teler suudab käitleda oma Native formaadis videot alati. Nii ongi 4K teler võimeline oma sisenditest näitama kuni 4K videot, samas kui FHD üle 1080 ei saa. Aga 4K teleka peal saab vaadata ka SD faili ilma konvertimata.

           Nii on kohasem rääkida hoopis DATA kirjutamisest plaadile, kui kasutada plaati meediaks. See pole tegelikult üldse probleem, kui on kasutada normaalne BR mängija. Mugavuse küsimus ainult. Tehniliselt on mälupulgal ja data plaadil olev fail üks ja sama, nagu ka välise kõvaketta korral.

           Kuid mugavuses on väline kõvaketas märksa kohasem, kuna ta on kiirem ja veakindlam. Mul on paar Kingstoni pulka poolikult kõngenud, USB 2.0 pesas ei tööta enam aga USB 3 peas on ok. Mingeid üksikuid testfaile võib ju nii ringi vedada, aga kodus küll ei kasutaks. Minu jaoks pole ka NAS hea variant, sest see peab reaalajas konvertima niisuguseks et sobiks DLNA serverile, lisaks tiksub see 24/7 "eetris"... milleks. Iga liigne konvertimine on näha pildis. Mul on pandud kettadokk, kus kaks ketas vahet pole kas 2,5 või 3,5" võivad sees olla, kui vaja midagi lisada, tõstad juhtme arvuti külge ja tehtud. Mul on see dokk ka mitte teleka juures, vaid USB järguriga seal kus arvutid. Mulle sobib nii kõige paremini.
           Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
           Konfutsius

           Comment


            #26
            Sellega olen nõus, et peakiri võib olla veidi eksitav aga mõteldud tegelikult seda algselt oligi. Noh, KKK lugesin kunagi 10+a tagasi, seal oli tooaeg kirjas, et foorum ei ole õige koht küsimaks "kuidas pirada". Ei olegi seda päris mõtelnud sest ma ei tea - saab seda niiväga piramiseks lugeda kui tahan olemasoleva faili lihtsalt omatarbeks vaatamiseks sobivaks teha? Mingit tulu sellega ei teeni ja 95% filme ilmselt on ainult ise vaatamiseks. Isiklikult jah ei ole aus ja õige filmitegija suhtes KUID mis mul muud üle jääb kui soovitud materjali ei ole saada harjumuspärastel tingimustel (harjumuspärane? Lähen poodi, vaatan kas on ja ostan.

            Mitteharjumuspäraseks (mitte-sobivaks) on: otsin netist, maksan [+pool plaadi hinda postikuluks] ETTE (ostan n.ö. põrsa kotis ja kallimalt kui tavapäraselt kaupluses käies) ja siis ootan mingi kuradi DPD järel, kes siis justkui algselt Tallinnast seda plaati 200km eemale ei suuda kiiremini liigutada kui NÄDAL ajaga!?, seejuures andmata mu paki teekonna kohta 0 infot saadetise otsingul....) e. see asi muidugi ajab paljusid tigedaks aga see on minu seisukoht - see, et 10a tagasi sai plaate poest ja, et nüüd ma pean +50% maksma, et seda saada+sitaks ootama...ei, see ei päde sest "kõik on ju paremaks läinud".

            Seega mina seda piramiseks sellest vaatenurgast ei pea - mainisin ära, Sicario oli uusim film, 2015a film. 2. osa on riiulis ca 2 aastat aga sitt...1 osa olen ajanud taga aga Tartus ma pole seda neis vähestes poodides näinud, küsimisele on tulnud vastus, et kas ei ole või siis peab tellima aga viimase puhul see ikkagi miskipärast poodi ei jõudnud - ju siis ei tellitud. Mis teen - sõidan Tallinna, et laseringist see osta?
            Siis näiteks Leviathan 1989a , Event Horizon 1997a, Jeepers Creepers 2003a jne...nende ostmiseks lähen krt kuskile UKsse või USAsse?

            Huvitav, et mingite imelike ja ka pettust sisaldavate netflixide jne kohta ei ütle keegi, et "piramine" aga kui mingi võibolla kümmekond filmi tahad muuta plaadilt vaadatavaks siis kisa lahti. BTW, DVD puhul nagunii ju pole mingi "kõva sõna" isegi, mingit ulmeübersuperpilti ju ka ei ole, et sellest paanikasse sattuda, sama kvaliteet nagu telekas tavaliselt näitab või ehk natuke parem. Ma saan aru, et kui neid asju püüaks teha viimase sõnajärgi aga sellest ju ei ole keegi rääkinudki. Anyway, pole üldse eritipalju näit. 4K filme mida üle ühekorra vaataks - healjuhul ühekäe sõrmedejagu võin vast hetkel välja mõtelda...seega ei näegi põhjust ekstra 4K mängijat ja 5 filmi osta...
            Ehk sinna oligi vist tarvis enne jõuda aga kuda sa teed selgeks, et tegu pole profiti teenimiseks tehtavaga vaid parema võimaluse puudumiseks selle hädakorras kasutamisega. Ikka leiduks neid, kes tuleks vahele plärama, et oi seda ja toda õigust rikud...

            Algne teemapüstitus - küsimus DVD tarkvara kohta polnud üldse vale.
            Mõteldud oligi, et kas keegi on kohanud müüdavatel DVD-kirjutajatel kaasas tarkvara (jah, mina ka pole ja need valikud ongi kas 10-15 eurised või siis järsult 100+€ ilma vahepealseta ja ma kardan, et ka need 100+ variandid ei anna kaasa tarkvara millega töödelda faile [antudjuhul siis suvalist videofaili DVD videoks mida 99,9% DVD mängijad loeksid], seega polnud ju pealkirjas midagi valesti?
            Ma ei ole küsinud, "kuidas pirada", küsisin ju, et kas keegi on näinud, käes hoidnud, ostnudki äkki niisugust kirjutit kus vajalik võiks olemas olla.


            Nagu sai mainitud, KATSEEKSITUSE meetodil on veelkord KÕIGE KINDLAM. 100% tõestas end: USB karp kettale, kättejuhtuv esimene sobiv ketas (antudjuhul see iPodi katsest tuttav 90GB inteli SSD), format NTFS formaati, film peale ja karp telekale sappa - töötab.
            Karp on USB2 - paar sekundit ja autostardiga avanes menüü, film valikus, pane ainult OK ja kõik toimib. 7.94GB MKV fail, pilt nähtavalt parem kui sama asja 1,19GB MP4 alternatiiv. Seega on probleem lahendatud. 2 kärbest ühe hoobiga - arvasin, et DVD kirjutamine on sama lihtne nagu CDBurneris audio-CD kirjutamine WAV failidest...kurat, sellesosas eksisin ja kuigi DVD on juba pm ajalugu siis kahjuks ikkagi on selle kirjutamine raskendatud isegi ajal mil mainimine, et "mul on DVD mängija riiulis" kutsuks "kõvades (viimasemallitehnikaOMAMIShulluseküüsisvaevlevates raha)meestes" esile lakkamatu naeru (mul vist on 4 DVD mängijat, 2 Samsungi, 1 Philips, mingi United ka, kõik töötavad ).            E: üks asi jäi muidugi kripeldama. Nett neid filme jne täis...äkki keegi ON SILMANUD kusagil 4K versioone? Sicario 8GB versiooni puhul nähtav kvaliteedivahe DVD versiooniga lubaks nagu oletada, et äkki siis ka 4K on parem.
            Mul olemas näiteks BD pakett plaatidel Alieni filmidega, et kas 4K versiooni kuskilt sikutada võib väga võimatu lootus olla? Trooja BD ka millest ilmselt 4K olemas, Predator või Interstellar näiteks - pole nagu kõige uuemad filmid, et võiks arvata, et äkki kusagil on 4K võimalik ka laadida alla? Lihtsalt võrdluseks BDga oleks huvitav...
            viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 21 02 2021, 19:54.
            -superradical-

            Comment


             #27
             Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
             Oleks tarvis DVD tarkvara, mis suudaks popcornist laetud filme (enamasti vanemad asjad mida siinmail pole kusagilt mujalt võtta) DVD plaadile põletada.
             ma ei kujuta ette ka mis asi on Popcorn
             aga ma eeldan et sa ei ole esimene
             kes sellist asja üritab

             ? otsi veebist Popcorn to mp4 või midagi universaalset (riistvarade poolt toetatavat) Advanced Video Coding - Wikipedia-lt vt. ka VOB - Wikipedia ( /!\ PS! ma pole kindel kas VOB´i saab otse DVD-le kirjutada ← nii et DVD player pärast matsu jagab /!\ ...) , jne. ...
             DiV-X on asi mida paljud asjad suutsid kunagi alla neelata - aga
             • see nõuab tarkvara millel on litsenseeritud encoder sisse ehitatud
             • + tarkvara mis oskab selle encoderiga midagi mõistlikku pihta hakata
             Paljud n.ö. "re-encoderid" (s.o. -- "formaadi muundurid" -- olenevalt sisend väljund formaatide kombinatsioonidest) suudavad pildi ja heli nihkesse viia või hoopis desünkroniseerida (e. siis pildi ja heli kellad ei ole sama kiired ...)

             Su ülesande lahendamiseks tasub leida tarkvara vidin (ja selle eest summa välja käia) mis just seda teeb mis sul vaja on
             + tuleb olla kindel et pilt ja heli püsivad sünkroonis ja ilma aja nihketa !!!
             viimati muutis kasutaja ci139; Eile, 20:51.

             Comment


              #28
              https://www.majorgeeks.com/files/det..._workshop.html

              selle asjaga ma teisendasin videoid ja lõikasin neist juppe välja. midagi ei läinud nihkesse. see oli siis kui kasutasin opsüsteemina säherdust nagu win2k.sp4

              täna seda proget ilma muukrauata lahti ei saa. pole olemas ei tootjat ega müüjat.

              teine mida võiks proovida on virtualdub: http://virtualdub.sourceforge.net/
              viimati muutis kasutaja olavsu1; Täna, 12:01.

              Comment


               #29
               Esmalt postitatud ci139 poolt Vaata postitust

               PS! ma pole kindel kas VOB´i saab otse DVD-le kirjutada ← nii et DVD player pärast matsu jagab /!\ ...)
               Kas VOB olemus on teile kuidagi arusaadav? Teate ikka, et see ei saa olla üle SD formaatide resolutsiooni? Kui teemapüsitaja soovib leida 4K filme, siis minul tekiks kahtlus et tal on ka 4K telekas võtta, mida ta ka kinnitas eespool, seepärast soovitada talle midagi mis aastal 2021 võtaks kuksilt praeguse kontendi alla ja konverdiks selle SD'ks... on nagu kuritegu juba .

               Esmalt postitatud olavsu1 poolt Vaata postitust
               teine mida võiks proovida on virualdub: http://virtualdub.sourceforge.net/
               Selle tembu nimi on küll VirtualDub, aga see on tegelikult vabavara kohta hea soft, mis võimaldab muuhulgas frame-by-frame edit'i teha, kuid selleks tuleb kontent renderdada mingiks .avi lõpuliseks, et VB saaks sinna key frame'd insertida. .mpg põhised failid on oma struktuurilt sellised et nendes ei saa olla key-frame iga kaadri kohal, mistõttu ei saa ka VB neid lõigata täpselt sealt kus oleks vaja. Tihedaima intervalliga marker .mpg tüüpi failis on 9 kaadri tagant võimalik märkida, st ka edit'i täpsus ei saa parem olla. Ja VB saab ka FHD'ga hakkama.
               Muide, samal põhjusel saab ka heli ebasünkroonsus tekkida, kuna mõnes softis "unustati" kirjeldada kummale poole .mpg index-frame paigaldada .wav faili algus . .avi korral tuleb ebasünkroonsus tahtlikult tekitada, ise see tekida sellega ei saa.

               Kui minuni aastal 1999 jõudis eespool meenutatud divX kui selline, siis oli just VirtualDub see millega ma cut/split/join/convert toiminguid tegin.

               Et ajalootunnist tagasi teemasse tulla, siis täna on mõistlik hoida arvutis varuks vabavaraline Handbrake nimeline enkooder, et kui telekale vms. seadmele sobiv formaat on teada, siis saab natuke mittesobivad formaadid viia seadmele sobivaks, ilma et kvaliteet silmnähtavalt kaotaks.

               Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
               Konfutsius

               Comment

               Working...
               X