Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Strobo :-/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    palun hinda kas see 175 vastab t6ele ja kus

    Comment


      #17
      Ma kunagi tegin välklambist, panin laviintüristori vahele ja enne kordisti primaarmähist vahetasin taksiti ka välja. töötas küll ja väga nobedalt vilkus aga takistid polnd sellele võimsusele mõeldud ja tossasid ära.
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #18
        Aga kas keegi oskaks nõu anda kuda strobo mingi tümpsu järgi käima panna? ???

        Comment


          #19
          Nagu värvimusa kus tuleb välja filtreerida tump-tump heli(vajadusel ka võimendada oleneb signaali tugevusest, või piirata) ning suunata schmitti trigerisse milleks võib kah kasutada loogikat...
          Kui värvimusa kasutad äkki annab isegi sealt miski välja võtte teha...
          Aga kui oled huvitatud võin selle skeemi mis ise vilgutab strobot arvutisse kritseldada ja üles panna...

          Comment


            #20
            Mul strobo olemas ja tal selline süsteem, et vilgsatab siis kui vool (220) katkestada. On ka teine võimalus, kus vilgub teatud sagedusega mida annab muuta. Vot sellist asja tahaks mingi nipiga musa järgi käima panna. Asja kohta peak infi saama siit: http://www.velleman.be/downloads/0/Manual_K5203.pdf
            Mul olemas ka värvimusa DELTA-01 kuue lambiga.

            Comment


              #21
              ei tea kas sellel vellemani pilli ikka võimsust jätkub. suuremat saali sellega vist ära ei valgusta!

              Comment


                #22
                Suurtes saalides mõõdetakse kõike elektriga seonduvat ikkagi kilovattides.
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment

                Working...
                X