Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Strobo :-/

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Strobo :-/

    Ma tahax vanast välklambist teha strobo aga olex vaja skeemi mingi lihtsam varjant vend midagi seletas et türistorid ja tinistorid jne. Palun aidake veic....

    #2
    ehh trammijuht mäs sa siin teed,kle vada parem mingeid saite wenemaalt
    Mehed Punk On Elu!

    Comment


      #3
      Leiab ka kapitalistlikust maailmast
      http://www.commlinx.com.au/Lighting.htm
      http://www.epanorama.net
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Välklambist küll ära tee see ei pea vastu rohkem kui 5 minti sest ta läheb jube kuumax ja kärssab ära. Peale selle jääd veel pimedaks. Tean omast käest.
        Kui väga vaja siis mõtle miskit päevavalgus lambiga välja.
        Elektrik läks baari pingeid maandama.

        Comment


          #5
          Päevavalguslambiga strobo? ??? Seal ikka välklamp käib ja strobo pole selleks, et sinne sisse vaadata, seega ei jää ka pimedaks. Küll aga hakkab ntx 5kW strobo 200m2 ruumis üsna mõnusalt ajudele ;D
          Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

          Comment


            #6
            Arvatavasti mõtles ta tavalist fotoka välklamppi. Vähemalt mina sain nii aru.Ja kui ei usu ,et lambike ära tossab proovi järgi.
            Elektrik läks baari pingeid maandama.

            Comment


              #7
              Arvatavasti mõtles ta tavalist fotoka välklamppi. Vähemalt mina sain nii aru.Ja kui ei usu ,et lambike ära tossab proovi järgi.
              Elektrik läks baari pingeid maandama.

              Comment


                #8
                Ma pole väitnudki, et fotoka välklamp kaua vastu peab, aga päevavalguslambiga nüüd küll strobot ei tee, "päris" strobodes on ka ju välklambid sees, lihtsalt natuke kallimad ja võimsamad kui fotoka oma. Võibolla on ka mingi tehnoloogiline erinevus, ei tea.
                Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                Comment


                  #9
                  Tule vali Tevalost sobiv strobo korpuses (20, 50, 75 või 1500W), hinnad alates 175 kroonist.

                  Comment


                    #10
                    http://www.velleman.be/ProductList2.asp?la...lan=1&id=347557

                    Comment


                      #11
                      Tavaline fotovälgulamp läheb jah õhtale, 5 minutit pidas üks katse eksemplar vastu ja ega seda sagedust kah sinna maani ei saanud et tekiks strobo efekt.Selle proble sai lahendatud nii et panin väiksema elektrolüüdi 50mkf, valgus läheb päris palju kahvatumaks aga asja ajab ära ja ega kauem
                      ei tasu kuumutada kui 5min (olenevalt kiirusest) ah ja sagedust andis kah siis rohkem üles krutti.Vilgutamiseks tegin eraldi karbi releega mida juhtis nupust keeratav multivibraator kahe transiga, konde mahtuvused ja takid peavad olema nii sätitud et oleks lühike impuls releega õlal.- selline oli kiiresti ja lihtsalt valmistatud strobo
                      ilma pead murdmata kuida need türakad ja dinistajad töötavad.

                      Comment


                        #12
                        see vellemani strobo maksab 375 krooni.....

                        Comment


                          #13
                          Mina absoluutselt samal arvamusel madisega et kuidas sa päevavalguslambist strobo teed (ega ma ju ei tea kas sa oled võlur) jah aga see 175 kr on see normaalne ja seda ikka on tevalos jah :!! aga siis maybe ostan aga madis palun ytle oma arvamus kas tasub seda junni osta

                          Comment


                            #14
                            Noh ma ei tea, kui palju see 20W nüüd välgutada suudab, eks ta rohkem mänguasi ole, kui need strobod seal valmiskujul on, siis saad ju proovida, kui konstruktorid, siis natuke viletsam variant. Aga mida võimsam, seda parem, kahjuks ka kallim...
                            Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                            Comment


                              #15
                              Noh ma ei tea, kui palju see 20W nüüd välgutada suudab, eks ta rohkem mänguasi ole, kui need strobod seal valmiskujul on, siis saad ju proovida, kui konstruktorid, siis natuke viletsam variant. Aga mida võimsam, seda parem, kahjuks ka kallim...

                              meil oli see 20W strobo klassiõhtul, klassiruumi valgustas küll ilusti ära!

                              Comment

                              Working...
                              X