Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Alarm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Ja venekeelse lehekülje viga on see, et ma ei saa sellise taseme venekeelest midagi aru. :-[ Hea kui ma üldse lihtsamastki venekeelest midagi aru saan. :-[ :'(
    transistor[ätt]starline[punkt]ee

    Comment


      #17
      Vastuvõtja ja saatja skeemivarjant:
      http://www.hot.ee/urmas78/r_side.html
      Vastuvõtjast tuleb välja sama signaal, mille saatjasse annad. Õige oleks kasutada protsessoreid ja neisse vajalik programm kirjutada. On olemas ka valmis kooder-dekooder kive, ei oska soovitada.
      Mul oli kunagi keldris saatja, töötas 27 MHz peal. Levis küll (oli 3-s korrus). Ja ka pätid hirmutas minema, kasu missugune.
      Too töötas lihtsalt: häire korral pandi saatja tööle 1kHz tooniga. Kui vastuvõtja sai selle tooni, siis hakkaski undama.

      Comment


        #18
        Tänan, eks ma uurin. ;D
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #19
          Tevalos on selleks otstarbeks olemas valmistoode: häirepiipar PG-4W http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...ja.html&lng=est Eks ta raha muidugi maksab aga peaks antud ülesandeks sobima küll.

          Comment


            #20
            Nujah, siiski loodan ise selle valmis käkerdada. ;D
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              #21
              Noh aga lutikas annab sull kindla tooni, mille võtad raadioga vastu ning raadiole valjuka väljundist või kuskilt mujalt teed välja võtte mis hakkab releed või loogikat tüürima mis jäädvustab toimunu...

              Comment


                #22
                Vellemani konstruktoris on saatja ja vastuvõtjamoodulid olemas 150.- moodul. Toide peale ja saatelekommuteerimine kah, otsi TX433 märksõna. Säästab tegelemisest raadiotehnilise poolega ning võimaldab süveneda rakendumisloogika ehitamisse. Ise mõtlesin asja autovalve jaoks teha, proovisin, signaal tuli läbi mitme paneelmaja korruse.

                Comment


                  #23
                  Eks pean nüüd mõtlema hakkama kuidas ja millega ning mida teha.
                  Tänan vastamast !
                  transistor[ätt]starline[punkt]ee

                  Comment

                  Working...
                  X