Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Siemens  C62 ja download limit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kuule, kpihus, kas oled HV foorumis sama nimega ???
    Lugesin Su häda seal ja tead, minu telefonil oli täpselt sama viga ja istus kolm nädalat hoolduses.
    Kardan, et mul vahetati telefon ära, minu laip anti aga Sulle, mis Su telefoni imei on ???


    Edit: mis mu telefonil siis viga oli. Helinad läksid aegajalt vaikseks ja vastaspoolt ei kuulnud.
    Edit2: mul on olemas selle vana p..s telefoni imei, sest esialgne ostudokument alles, hoolduses öeldi et peaplaadi vahetus. või on see tüüpviga ???
    Olin jah HV's mina see kes kurits. Täna hommiku lambist on midi helinad vaiksed, ana need imy vms on normis, ning kui kellegagi räägin, siis ei kuule tema mind. Homme viin garantiisse. IMEI saadan PS'iga

    Comment


      #17


      Olin jah HV's mina see kes kurits. Täna hommiku lambist on midi helinad vaiksed, ana need imy vms on normis, ning kui kellegagi räägin, siis ei kuule tema mind. Homme viin garantiisse. IMEI saadan PS'iga
      Just just täpselt sama viga, istus kolm nädalat hoolduses aga nüüd töötab. Pettund selles telefonis kõvasti :'(
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #18
        Nonii, nyyd teatati mulle ka et telefoniga läheb 2 nädalat aega. Saadavad saksamaale, seal vahetatakse sisu ringi. Aru ma ei saa, võiks siis juba telefoni minema visata ja mulle uue anda kui niikuinii kõik ringi vahetatakse.

        Comment


          #19
          Nonii, nyyd teatati mulle ka et telefoniga läheb 2 nädalat aega. Saadavad saksamaale, seal vahetatakse sisu ringi. Aru ma ei saa, võiks siis juba telefoni minema visata ja mulle uue anda kui niikuinii kõik ringi vahetatakse.

          nüüd ma tean, kus siis mu telefon käis ;D , samas, miks nad uut kohe ei anna, tuleks nagu odavam : ???
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #20


            nüüd ma tean, kus siis mu telefon käis ;D , samas, miks nad uut kohe ei anna, tuleks nagu odavam : ???
            Väitsid et see on tootja garantii ja tootja asi ymber vahetada. Kuigi tegelikult saaks ilmselt ka selle paberite peal korda ajada ja tehasega tasaarvelduse teha. Aga noh kui klient vähe raha maksab (ostab odava telefoni) siis ta ei ole väga oliline klient ja võib talle pähe istuda kyll.

            Comment


              #21
              Mul kah nyyd telefon käes. Aega läks täpselt 3 nädalat. Aga nyyd vähemasti toimib. Isegi yle 5 kb seid asju sikutab alla.

              Comment


                #22
                Kas on olemas ka C62 pistiku klemmide andmeid?Tahan ka teha X25/35/45 SEERIA Data kaablist ümber teha ,aga C55 seeria klemmide järgi tehtud ühendus ei hakanud tööle!
                Küsija suu pihta ei lööda!
                Ventilatsiooni filtrid

                Comment


                  #23
                  Originally posted by aare45@Apr 12 2004, 15:44
                  Kas on olemas ka C62 pistiku klemmide andmeid?Tahan ka teha X25/35/45 SEERIA Data kaablist ümber teha ,aga C55 seeria klemmide järgi tehtud ühendus ei hakanud tööle!
                  Mina tegin S55 pistiku järgi ja toimib.

                  Comment


                    #24
                    ise kasutan c55 kaablit ja pole hada olnud B)
                    55637792

                    Comment


                      #25
                      Originally posted by kpihus@Apr 11 2004, 21:39
                      Isegi yle 5 kb seid asju sikutab alla.
                      Vara hõiskasin, ikka mögiseb, et liiga suur.

                      Comment

                      Working...
                      X