Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Siemens  C62 ja download limit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Siemens  C62 ja download limit

    Peab see jutt paika et Semensi C62'l on downloadi limit (5 kb ?) Kuskilt foorumist jäi siuke fakt silma, ning kõiki helinaid ja värke ei lase WAP'i browseriga sikutada, ytleb et content on liiga suur. Saab seda mingi moodusega maha häkkida ?

    Ning kas keegi teab kust võiks leida sellele C62'le Beethooveni viinedat sümfooniat ?

    #2
    Jah, tõsi see on, et üle 5 kilo ei saa netist korraga laadida Kaabliga seda probleemi õnneks veel pole
    Aga selleks helinaks kõlbab suvaline midi muide
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Jah, tõsi see on, et üle 5 kilo ei saa netist korraga laadida Kaabliga seda probleemi õnneks veel pole
      Kas selle fööniga siis saab ikka arvutit ka yle GPRS'i internetisseerida ? Osad allikad väidavad et ei saa, ise ei ole veel katsetand.


      Aga selleks helinaks kõlbab suvaline midi muide
      Aga kas ta lolliks ei lähe kui midi failis on liiga palju instrumente kasutaut. See föön peaks aint 16 kanaliga faile ju mängima ? Kui ma talle näiteks 64 instrumentiga midi ette annan ?


      Datakaablist kah. Mida eelistada:
      Kas originaali (kallis).
      Osta vuffel (http://www.ostukoht.ee/?k=87), kuid sel on kirjas et see originaal tarkvaraga ei tööta. Kas originaal tarkvara on yldse seda väärt et selle pärast kallist kaablit ostma hakata ?

      Või tinutada hoopis ise kokku ? Eriti odavam vist ei tule kui vuvvel osta. Mille poolest on parem ise tinutatud kaabel vuffel valmiskaablist ?

      Comment


        #4
        Gprs arvutiga kasutada ei saa.
        offttopic
        Siemensi firmal on vist mingid paranoiad kallal ,sest teoreetiliselt peaks ju uuem mudel parem olema võrreldes näiteks c55ga. Ma kohe mitte ei saa aru, miks ei tehta ühte odavama seeria normaalset telefoni . Igal telefonil peab mingi kiiks olema kurat võtaks. ma olen selles c62s ikka korralikult pettunud. Tõest infot sain (tagantjärgi) ainult foorumitest ja ise telefoni näppides. Kõiksugu lehed (eesti omad on tõest infot jagama hakanud) valetavad nii, et brauser suitseb
        /offtopic

        Kaabliga on nii, et ise tehes tuleb suht odav (no mina tegin nokia fbus kaablist) Otsiku saad odavalt c55/m55/c60/c62 händsfriilt.
        Ega muud peale piltide helinate sellega ei lae.
        Ma pole ka leidnud veel meetodit telefoniraamatus kolamisreks
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Siis kui kohkem instrumente ette annad, lihtsalt osasid ei mängi.
          Edit: Kui kaablit pole:
          siis pole mõtet maksta firmadele, kes mingi pildi/helina eest 10 krooni küsivad - kopeeri nende lehelt see pilt omale kuhugi ja lae alla praktiliselt tasuta (no palju see 10 kilobaiti ikka maksab vähem kui 10 eeki
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Siis kui kohkem instrumente ette annad, lihtsalt osasid ei mängi.
            Edit: Kui kaablit pole:
            siis pole mõtet maksta firmadele, kes mingi pildi/helina eest 10 krooni küsivad - kopeeri nende lehelt see pilt omale kuhugi ja lae alla praktiliselt tasuta (no palju see 10 kilobaiti ikka maksab vähem kui 10 eeki
            Aga kui kaablit tahaks, sisi ikkagi, kas on mingi mõjuv põhjus eelistada originaali ? Ja kas see vastab tõele, et vuffel ei tööta siemensi originaal softiga. Nagu ma aru saan, siis on vist kolmas pareti kah teinud head softi piltide ja helidege ja muu säärasega majandamiseks, millist softi oleks hea kasutada mitte originaal kaabiga ?

            Comment


              #7
              Mina kasutan oma "võltskaabliga" siemensi enda datasuitet, mitteühtegi teist programmi pole netist c62 jaoks leidnud
              (no okei, mingi kuutõve eemaldaja kah vist oli)
              Originaalkaablil on see häda, et see võtab voolu telefonist, parem kui võtab com pordist, muidu ei pidavat saama fläshida, sest telefon võtab voolu ära :P

              Edit: A kust telefon aru saab,kas on originaal või miteeoriginaal kaabel ???
              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                #8
                Mina kasutan oma "võltskaabliga" siemensi enda datasuitet, mitteühtegi teist programmi pole netist c62 jaoks leidnud
                (no okei, mingi kuutõve eemaldaja kah vist oli)
                Originaalkaablil on see häda, et see võtab voolu telefonist, parem kui võtab com pordist, muidu ei pidavat saama fläshida, sest telefon võtab voolu ära :P

                Edit: A kust telefon aru saab,kas on originaal või miteeoriginaal kaabel ???
                Seda vuffel kaabliga mittetöötamist lugesin sealt ostukoht.ee tootekirjeldusest, isiklkikud kogemused puuduvad. Sul on kaabel ostetud või ise tinutatud ? Kui ise tinutatud, siis ehk viicid skeemi jagada, kui ostetud, sisi kust ostsid ja mis hinnaga. Ise leidsin kah neitst paar skeemi, aga need tahavad milligipärast veel lisatoidet saada, aru mai saa miks.

                Comment


                  #9
                  http://www.gsm-technology.com/gsm.php/en,d...id,Siemens.html

                  tõmbad sealt c62 unlockeri ja selle zipis on kaabli skeem kah
                  (kui kätte ei saa , eks siis ma laen ise üles aga täna ei viitsi enam)
                  Edit: nagu olen ma juba n korda vist maininud, tegin omale kaabli ise ja seda isetehtud nokia kaablit modifitseerides vastava piztikuga
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #10
                    http://www.gsm-technology.com/gsm.ph...d,Siemens.html

                    tõmbad sealt c62 unlockeri ja selle zipis on kaabli skeem kah
                    (kui kätte ei saa , eks siis ma laen ise üles aga täna ei viitsi enam)
                    Edit: nagu olen ma juba n korda vist maininud, tegin omale kaabli ise ja seda isetehtud nokia kaablit modifitseerides vastava piztikuga
                    Jep seesama on mul olemas. Nagu ma aru saan, siis kasutatakse selle skeemi 12V pinget Max232 toiteks ja telefööni laadimiseks. Telefööni laadimine ei ole väga promaarne ja Max232 toiteks peaks ilmselt COM pordi pakutavast kah piisama.

                    Comment


                      #11


                      Jep seesama on mul olemas. Nagu ma aru saan, siis kasutatakse selle skeemi 12V pinget Max232 toiteks ja telefööni laadimiseks. Telefööni laadimine ei ole väga promaarne ja Max232 toiteks peaks ilmselt COM pordi pakutavast kah piisama.
                      selle telegoni "laadimise osa korista ära. Nagunii pole rs232s niipalju voolu, et see telefoni laeks.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Kust otsast sel telefoni pistikul klemme hakatakse lugema ? Korpuse peal on kyll nr 1 kirjutatud, kuid kumagi korpuse poole peal on see number 1 erineval pool ???

                        Comment


                          #13
                          Kust otsast sel telefoni pistikul klemme hakatakse lugema ? Korpuse peal on kyll nr 1 kirjutatud, kuid kumagi korpuse poole peal on see number 1 erineval pool ???
                          juba mõtlesin välja. telefoni mikrofoni pool on nr 1

                          Comment


                            #14


                            juba mõtlesin välja. telefoni mikrofoni pool on nr 1
                            Jah ja võta sellele max232le voolu samamoodi nagu nokia kaabites tehtud (läbi dioodide com pordist)
                            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                            Comment


                              #15
                              Kuule, kpihus, kas oled HV foorumis sama nimega ???
                              Lugesin Su häda seal ja tead, minu telefonil oli täpselt sama viga ja istus kolm nädalat hoolduses.
                              Kardan, et mul vahetati telefon ära, minu laip anti aga Sulle, mis Su telefoni imei on ???


                              Edit: mis mu telefonil siis viga oli. Helinad läksid aegajalt vaikseks ja vastaspoolt ei kuulnud.
                              Edit2: mul on olemas selle vana p..s telefoni imei, sest esialgne ostudokument alles, hoolduses öeldi et peaplaadi vahetus. või on see tüüpviga ???
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X