Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

NOKIA N70 ja TELE2 lukk!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Lugesin kuskilt välismaa foorumist, et võrgu koodi saada pead eelnevalt oma lepingu järgi järelmaksu maksma ja siis ütlevad nad sulle koodi (lisan selle lause ka ingliskeeles "...having just signed a new 12 month contract, I have to pay my annual line rental up front before they unlock the phone.")
    Kuid ma ei tea kas Tele2 teeb nii... :unsure:

    Comment


      #17
      Iseenesest on tõesti loogiline et telefoni saamiseks tuleb selle eest maksta.

      Comment


        #18
        Originally posted by etike89@Jan 4 2006, 21:44
        Kuid ma ei tea kas Tele2 teeb nii... :unsure:
        Kunagi küll oli nii (10 aastat tagasi sai isegi käidud Q-firmas), tänapäeval on ka selliseid lepinguid, et kasuta telefoni kus tahad, maksad ikka oma lepingu summat.
        Head susserdamist !

        Comment


          #19
          Minu alcatel mis peaks olema Elisa võrgulukus osutus täiesti vabaks ,töötab veel ka emtis ja tele2es.

          Comment


            #20
            Tele 2 paneb osad lukku osad mitte mille järgis eda ei tea. Kui leppingi periood läbi saab, teevad nad telefoni ka vabaks.

            Comment


              #21
              Originally posted by bisti@Jan 7 2006, 09:23
              Tele 2 paneb osad lukku osad mitte mille järgis eda ei tea. Kui leppingi periood läbi saab, teevad nad telefoni ka vabaks.
              Peaks vist sedasi olema : järelmaksuga ostes ei ole lukku, mingi 0.- pakkumisega on.

              Comment


                #22
                kui sul järalmaks on maksutud, avalikustab tele 2 selle koodi Tele 2 iseteeninduses. Sealt vaatad koodi ja seal on ka õpetus kuda avada, kui ei saa, pöördu tele 2 esindusse ja seal teevad lahti

                Comment


                  #23
                  Originally posted by erxxx@Jan 8 2006, 19:45
                  Peaks vist sedasi olema : järelmaksuga ostes ei ole lukku, mingi 0.- pakkumisega on.
                  Sorry aga vaidlen vastu...
                  Mu ema Siemens on Tele kahest saadud 0.- kampaaniaga (liitudes dynamoga saad tasuta trelefoni vms...) ja ei ole kuskil lukus. Võibolla naeratas lihtsalt õnn... <_< B-)

                  Comment


                    #24
                    Tele2 ei tohiks minuteada lukustada telefone...kui pole testind, ei maksaks kohe paanikat endajaoks tekitada :P
                    N70 N90 6630 6680 on uue p6lvkonna nokiad, mida ei saa veel lahti, ei yhegi datakaabli, ei kalkulaatori, ei boxiga. 1te telefoni ei hakka ka v2lismaalased eriti ette v6tma
                    __________________________________________________
                    www.dialab.ee

                    Comment

                    Working...
                    X