Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Ebay teemal - petistest ja probleemide lahendamisest...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust


    martk: kui DHL, siis mis see omniva vahele segab? Tegid vea, et panid omniva lõppvedajaks?
    Esmaspäeval suhtlen omnivaga, et miks ta minult DE lõpuga pakikikest deklareerima suunab.
    Tundub, et hiina on oma LT, BE, CZ ja muude lõppudega on maailmast kaotanud usalduse lõpukoodide arvestamises.
    Mul eelnevalt kõik pisipakid usast tulnud US lõpuga.
    Selle paki trackingut näitab kõigetäpsemalt parcelapp, kus ka ESUSnumber mainitud:
    Customer Confirmation # ESUSxxxxxxxx
    Delivery by Postal provider RXxxxxxxdDE
    DHL eCommerce # 20xxxxxx21
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      -------
      viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 11:57.
      -superradical-

      Comment


        Selle pärast ma kauba ise deklareerisingi. Neil palgalistel seal on suht-koht poogen mis kaup see on. Ma jagasin kohe matsu lahti, et kui ise ei tee, siis maksan musta augu energiavoogu üle ja rikun sellega tasakaalu ja loodusseadusi. Ja need uued seadused on ainult musta augu voo suurendamiseks.
        Kui olen kasutanud kullervedu, siis nimetatud onnija kätte pole kaup sattunud, vaid ükskõik-mis-vedu on selle ka ära toonud; siiani on seega hästi läinud.
        Aga, ükskõik-mis-vedu probleem on reaktsiooni ajas, eriti kui on tollitav. Neil on miski oma tariif seal, kus kaupa peab hoidma nii kaua räpases laos, kuniks kaubakastid on niivõrd määrdunud, et sildid vaevalt loetavad. Ehk siis märgituna "põrsavedu". Nii ma üritan kasutada alati kohalikku vedu põrsavedu ees, asi seega juba ka põhimõtteline.
        See tuhandetes tellimine on vist mingi haiguse järgne tüsistus. Invaliidil on ka ühiskonnas koht, seda keelata ei saa.
        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
          Üks pakike usast jõudis eestisse. Usa saatis välja trackinguguga ESUSxxxx, mis koheselt dhlis muutus trackinguks
          Omniva mulle saadetud mailis kaal muutunud 1000 korda raskemaks:
          Omniva muutis pärast suhtlemist pakikese kaalu reaalseks

          Täname Teid pöördumise eest!
          Saadetise kaalu sisestamises on süsteemis viga. Saadetise tegelik kaal on 0,134kg.
          Vabandame segadust tekitava olukorra pärast.


          EMTAs lahti-deklareerimine võttis alla minuti. Kandsin pangalingiga 20% pakikese hinnast riigituludesse. 3 minutit hiljem oli mailboxis teade:
          Teie poolt esitatud tollideklaratsiooni 21EE88xxxxxxxx alusel on kaup vabastatud.


          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

          Comment


            Saadetise ootel

            22 Jun 2021 09:29 Accepted by carrier Cainiao
            27 Jun 2021 14:00 Hand over to airline Cainiao
            28 Jun 2021 02:01 The item is pre-advised to PostNL - Netherlands Post
            28 Jun 2021 02:02 Acceptance of packet from client Estonia Post
            28 Jun 2021 03:02 The item is ready for shipment PostNL - Netherlands Post
            28 Jun 2021 05:31 Shipping information received - Estonia Post
            28 Jun 2021 19:24 Linehaul Arrival Liege, Belgium Cainiao
            14 Jul 2021 13:40 Pre-declaration of the item has been received by customs PostNL
            20 Jul 2021 07:35 The shipment is handed over in bulk, final acceptance of goods to be confirmed
            21 Jul 2021 10:04 Consignment received at the PostNL Acceptance Centre
            21 Jul 2021 11:04 Item is cleared by customs PostNL
            21 Jul 2021 11:10 Import clearance start Cainiao
            21 Jul 2021 16:13 The item is at the PostNL sorting center PostNL
            23 Jul 2021 17:27 The item is on transport to the country of destination PostNL
            28 Jul 2021 09:09 The item has arrived in the country of destination Estonia - PostNL
            28 Jul 2021 09:14 Arrival to destination country Estonia Post
            28 Jul 2021 10:20 The item has arrived at the domestic sorting centre - PostNL

            Sama Info Omniva lehelt:

            Saadetis pandi saatja poolt teele 28.06.2021 02:02
            Saadetise info vastu võetud 28.06.2021 05:31
            Saadetis väljus saatja asukohariigist 21.07.2021 16:13
            Saadetis saabus saaja asukohariiki 28.07.2021 09:14

            "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

            Comment


              Kas keegi oskab õpetada kuidas Saksa Ebays midagi otsingusse sisestades saaks näha ainult euroliidus pakutavat.
              "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

              Comment


                enam ei saa. see filter on igalt poolt kadunud. otsisin ka taga seda.

                Comment


                  Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                  Alis pole enam Paypali makse võimalust?
                  Kas sul on Alis kunagi olnud paypal? Ma olen kogu aeg elanud teadmises, et alis ei ole, see on nende policy. Ja pole ka mul kunagi olnud nende aastate jooksul kus ma olen Alist ostnud kordades rohkem kui tallinna kaubamajast
                  Aga googledasin ja tuli välja, et teatud kitsastel tingimustel siiski on paypali tugi alil. Tingimus 1 - sa elad Usas, UKs, hispaanias, saksamaal või itaalias, tingimus 2 - konkreetne müüja toetab paypali. Rohkem infot siin.

                  Toidan trolle!

                  Comment


                    kogu aeg olen alis paypal'i kasutanud. see peab olema viimase kahe nädala muudatus.

                    neil on seal midagi pooleli jäänd. senine maksevahendite sedistus üldse puudub. tühja lehte näen kus on vaid jämedad pealkirjad.
                    viimati muutis kasutaja olavsu1; 20 12 2022, 16:40.

                    Comment


                      kas ee pole mitte mõni hiina viletsuse loll otsus pahale läänele kohta kättenäidata.... hetkel nagu ei leia uudist, et paypal (kui väidetav rahapesu võimaldaja) oleks blokeeritud hiinas.

                      või siis alipay jõustamine.

                      Meenub, et korra ennegi oli sama case, ainult siis tõstid mõned riigid ülemaailmset seakisa. Juu siis neile on seekord paypal alles jäetud.
                      viimati muutis kasutaja olavsu1; 20 12 2022, 18:13.

                      Comment


                        igaljuhul see paypali moodi ei tööta seal ei ole rahakotti/balancet seal on aint kaarte võimalik lisada. nõuavad omaette numbritest paroolikese loomist.

                        Alipay

                        Comment


                          Ma Alis kõik need aastad, kui olen klient olnud, siis olen kasutanud pangakaarti.
                          Kaardiandmed panen enne igat ostu automaatselt.
                          Probleeme pole olnud.

                          Alis pole neid salvestanud igaks juhuks.


                          Pole kordagi Paypali maksevõimalust Alis näinud.
                          Paypal ei tee koostööd Aliga minu teada. Pole kunagi teinud.
                          Võin eksida, aga pole olnud võimalik see, kui olen uurinud.

                          Comment


                            Why I cannot pay through PayPal?

                            Paypal can only be used when seller has activated Paypal account for his/her store, and, meanwhile, the order will be shipped to below countries(in alphabetical order):
                            French, Germany, Italy, Israel, Netherland, Norway, Portugal, Poland, Spain, Sweden, Saudi Arabia, United States, United Kingdom, United Arab Emiratesd
                            Note: Paypal will automatically be displayed among the payment methods if it is available. When it is not available, please use other payment methods.
                            --
                            Mina olen seda makseviisi näinud, kasutanud pole kunagi.
                            Uutel kundedel on pangatuvastus; vanad kärsad maksavad ilma selleta "just like that".
                            Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

                            Comment


                              Nov 7, 2020 ei olnud aliexpressis paypali. Aug 6, 2021 oli paypal olemas ja toimis kõikide müüjatega.

                              ilmselt aliexpress ei taha maksta paypali teenustasusid.

                              Comment


                                https://www.pebblecart.com/collectio...-cosmos-engage

                                kella ei taha keegi? apple fännid kinnitavad asja tüng olevat.

                                Comment

                                Working...
                                X