Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Ebay teemal - petistest ja probleemide lahendamisest...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Saksast on keegi tellinud miskit? Tulevad pakid normaalselt?

    Kolleeg soovib ühte varuosa, saksas on, aga kas pakke ka teele pannakse?
    Erinevalt UK'st.

    Comment


      Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
      Saksast on keegi tellinud miskit? Tulevad pakid normaalselt?
      Kui küsimus ei ole mingi spetsiifilise tarnija kohta, siis pakid Saksast tulevad väga kenasti. Ca 10 pakki alates 2020 juulist olen saanud üle Saksamaa erinevatest kohtadest eraisikutelt, erinevate tarnijate kaudu. 0 probleemi, pikim tarneaeg oli kuskil 14 päeva ehk.

      Comment


        Ok, sai ära tellitud reedel.
        Lisaks võtsin amazonist ühe asja. Näis mis selle kohta öeldakse ja kas pannakse posti või kantakse raha tagasi jälle.

        Royalmail kodukas näitab, et asi vaikselt taastub normaalsusesse
        https://personal.help.royalmail.com/...ident-bulletin

        Comment


          Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
          Saksast on keegi tellinud miskit? Tulevad pakid normaalselt?
          .
          Saksast DHL-iga 25.01 tellitud kaup jõudis Itella Smartposti automaati 30.01, tundub et liigutavad kiirelt.

          3D print 200x200x190mm., PS.

          Comment


            USAst DPD'ga Eestisse 26 päeva. Kusjuures sellest 15 päeva liikus pakk jänkide ühest linnast 500km kaugusele teise linna. Liikus...pigem siiski seisis enamuse ajast kusagil laos. Parematel aegadel olen ookeani tagant tellitu saanud 4-5 päevaga.

            Comment


              Nu vot, võtsingi Amazonist ühe asja.
              Näitab, et hiljemalt 18 veebr kohal.
              Äkki oli EU laos olemas ja tuleb lähemalt.
              Näis.
              Igatahes asi on posti pandud.

              Läksin nii Amazoni, kui ka ebay puhul UK versioonist ära.
              Kasutan Saksa või Usa versiooni.

              UK pole miskit teha enam

              Comment


                Hetkel asi tundub liikuvat (posti läks 1.02) Hetkeseis juba:

                Shipped from the Global Shipping Center to International Destination

                Elk Grove Village, Illinois, US
                Feb 3 6:09 PM

                Ma pole veel ühtegi korda pidanud tegelema tolliga/maksudega.
                Näis kas sellele ka miskit määritakse. Samas hind tal ainult $35 ümardatult

                Kirjelduses on nii: No Import Fees Deposit & EUR 12.31 Shipping to Finland

                Comment


                  Saksast Amazonist liiguvad asjad väga kiirelt.
                  Esmaspäeva hilisõhtul tellisin paki, teisipäeva lõunaks oli pandud posti, õhtul tuli Eesti transpordist juba sõnum, et sinu pakk on Eestisse teel ja neljapäeva hommikul oli kohal ukse taga. Seega tuli kaks päeva - nii kiirelt polegi varem saanud, 4 on olnud vist siiani kiireim. Tegu oli siis tavatellimusega transpordiga, mitte kiirpostiga.
                  Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
                  Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

                  Comment


                    Mul tuli Ebay-st Saksast nädalaga.

                    Comment


                      -----
                      viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 10:55.
                      -superradical-

                      Comment


                        Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
                        No samas omal jälle juhus kus üks 4. aprillil 2020 tellitud ese saabus eelmisel reedel 5. veebruaril, sel, 2021. aastal - "astonishingly fast"...
                        Räägid sa saksast, kus pakk pandi teele või millestki muust ebay.com müüjast, kus pakk postitati kusiganes?
                        Küsin, kuna mul üle tuhande ebay. misiganes tellimuse tehtud ja kui kaup pole laekunud müüja pakutud ajavahemikus, olen raha tagasi saanud kui tähtaeg ületunud. Kui kaup on ikkagi saabunud, olen müüjaga kontakteerund ja raha tagsi kandnud.
                        Eesti kükametsa oludes jääb mulje, et covid, mis muus maailmas sai alguse detsembris 2019 aastal meid üldse ei koti.
                        viimati muutis kasutaja martk; 08 02 2021, 17:57.
                        Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                        Comment


                          -----
                          viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 10:55.
                          -superradical-

                          Comment


                            Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust

                            Ja no on paar veidrat seisukohta veel olnud, kus muidu perearst iga pisiasja puhul kohe saatis proove andma jne siis nüüd kui inimene küsis, et tahab teha antikeha testi siis mitte kuidagi sama arst ei tahtnud saatekirja anda...See värk teenib mingeid sootuks veidraid huve.
                            Anoh, see on selle teise teema jutt.
                            Minu covidi maining käis posti aeglustumise/seiskumise kohta.
                            Sinu covid antikehade vereproov on hõlpsasti tehtav ka ilma perearsti soovituskirjata:
                            Koroonaviiruse IgG analüüsiks saab veeniverd anda Tallinnas, Tartus, Pärnus, Narvas, Viljandis, Jõhvis, Põltsamaal, Võrus, Elvas ja Viimsis SYNLABi verevõtukohtades. Järgmisest nädalast ka Kuressaares (info tulekul). Täpsed asukohad lahtiolekuaegadega on leitavad: https://minu.synlab.ee/proovide-andmine/verevotukohad ning analüüsist saab lähemalt lugeda: https://minu.synlab.ee/toode/koroona...hade-maaramine.
                            Analüüsi võib eelnevalt internetist ära tellida või teha seda kohapeal. Verevõtuks aega broneerima ei pea. Analüüsi hind on 18.50€, millele lisandub verevõtutasu viis eurot. Tulemused saab hiljemalt järgmisel tööpäeval patsiendiportaalist minu.synlab.ee, samuti liiguvad need digilugu.ee keskkonda.



                            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                            Comment


                              -----
                              viimati muutis kasutaja radiotehnika35; 22 03 2023, 10:56.
                              -superradical-

                              Comment


                                Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                                Hetkel asi tundub liikuvat (posti läks 1.02) Hetkeseis juba:

                                Shipped from the Global Shipping Center to International Destination

                                Elk Grove Village, Illinois, US
                                Feb 3 6:09 PM

                                Ma pole veel ühtegi korda pidanud tegelema tolliga/maksudega.
                                Näis kas sellele ka miskit määritakse. Samas hind tal ainult $35 ümardatult

                                Kirjelduses on nii: No Import Fees Deposit & EUR 12.31 Shipping to Finland
                                Mul USAst tellides võttis Amazon kohe deposiiti nüüd jaanuaris eeldatava tollimaksu summa. Kui pakk jõudis DHLiga Eestisse, siis pidin tegema avalduse, et luban neil vormistada.
                                Peale seda võeti tollimaks sisi sellest broneeringust ja mingi nädal hiljem tagastas Amazon ka ülejäägi, kuna tegelik tollimaks oli väiksem.
                                koduvalve jalgrattad

                                Comment

                                Working...
                                X