Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Veebist näpitavad releed DIN liistule?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Veebist näpitavad releed DIN liistule?

    Esmalt postitatud reuter poolt Vaata postitust
    Nt Elisas perepaketis võtad ühe kaardi juurde ja miskit ei maksa. Mingi aeg tagasi osa elektroonikapoedki pakkusid telefonidest ümberehitatud roboteid.
    Kuidas neid telefone ümber ehitatakse, kas oskad mõnd õpetust viidata, kust see IO võetakse? Mul terve posu vanemaid aga täiesti töötavaid SE telefone käepärast, nii tavalisi kui mõni Symbian peaks ka olema.

    Esmalt postitatud reuter poolt Vaata postitust
    Kui boileril on korralik soojusisolatsioon, siis selle vee temperatuuri hoidmine ei võta palju energiat.
    Usun, ega ma ainult boileri pärast ei muretse, on veel asju mida võib aegajalt vaja olla sisse-välja lülida. Põrandasoojendus ja soojuspump annavad vast rohkem kokkuhoidu.

    Mul on Sharpi soojuspump millel kahjuks ei ole +10 režhiimi nagu muidu analoogsel IVT mudelil, see ongi ainuke vahe neil peale 2x hinnavahe. Minimaalne toatemp on +18 mis on muidugi kõva miinus. Kui vahest seal korteris ei käi mitu kuud, siis oleks hea näiteks jahedate ilmade tulles kaugelt sisse lülida asi.

    Comment


      #17
      Vs: Veebist näpitavad releed DIN liistule?

      Esmalt postitatud Garu poolt Vaata postitust
      Kuidas neid telefone ümber ehitatakse, kas oskad mõnd õpetust viidata, kust see IO võetakse? Mul terve posu vanemaid aga täiesti töötavaid SE telefone käepärast, nii tavalisi kui mõni Symbian peaks ka olema.
      Ma teeksin nii, et võtaksin telefoni vibromootori kaks juhet, paneksin sinna otsa ühe (tööstusliku) pooljuhtrelee (lülituspingel reelgina suur vahemik) või väikese koormusega mähisega relee ning selle relee väljundi/kontakti abil annaksin impulsi küttesüsteemile. Vajadusel saab täiendavalt kasutada aegreleed vms.

      Comment


        #18
        Vs: Veebist näpitavad releed DIN liistule?

        vantaseerin siin teemat läbi lugematta ...
        kõige lihtsam on DTMF signaalidega releesid lülitada, kivi maksab ... vbl 25.- http://www.google.ee/search?q=dtmf+decoder
        ja tõenäoliselt annab ka kuskilt vanarauast maha joota ... see oleks siis GSM roboti eelkäia, ilma tagasisideta

        tagasisideks, kui majapidamises mingi arvuti(läpaka)ront ja netiühendus, siis see võiks elamise olekuandmetest wap lehe genereerida ja kuskile uppida, nt koduvalvurmoblale helistades ja mingit kindlat numbrit vajutades
        viimati muutis kasutaja kfl; 28 m 2010, 12:57.

        Comment


          #19
          Vs: Veebist näpitavad releed DIN liistule?

          Esmalt postitatud Garu poolt Vaata postitust
          Mul on Sharpi soojuspump millel kahjuks ei ole +10 režhiimi nagu muidu analoogsel IVT mudelil, see ongi ainuke vahe neil peale 2x hinnavahe. Minimaalne toatemp on +18 mis on muidugi kõva miinus. Kui vahest seal korteris ei käi mitu kuud, siis oleks hea näiteks jahedate ilmade tulles kaugelt sisse lülida asi.
          Alati jääb võimalus termoanduri mõõteahel ära petta, digitaalse sensori puhul on see natuke keerukam, analoogsensori puhul väga lihtne. Lisad lüliti, ühes asendis on normaalne olek ehk 18C, teises asendis 10C või nii nagu tahad. Täiuslikumal juhul paned lüliti asemel relee mida üle veebi juhid.

          Comment

          Working...
          X