Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

lühisvoolude arvutamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Loomulikult valin kaitse kaabli nimivoolu järgi ja seejärel kontrollin lühisvoolu järgi kaitse rakendumistagatist. Seejärel panen liini lõppu kaitse nimivoolule vastava koormuse ja kontrollin pingekadu, et kas kaabel on piisavalt jäme.

    Comment


      #32
      Originally posted by reuter@Oct 7 2005, 14:46
      kui lühisvoolu järgi arvutada, siis mida ekvivalendiks võtad, mida saavutada püüad.
      Kodus püüaks saavutada seda, et juhuslik lühis tulekahjuga ei lõpeks.
      Ehk kaabel peaks olema piisavalt jäme (väikese takistusega) kaitsme rakendumiseks võimaliku lühisvoolu toimel.

      Kui kaabel on liiga peenike (pikk), hullem veel, kui kuskil on halb kontakt võivad tagajärjed olla väga kurvad.

      Comment


        #33
        Originally posted by reiss@Oct 6 2005, 20:36
        Kui asja vastu jätkuv huvi on siis saada mulle mail homme s.t. reedel ja arvutan selle lühisvoolu tööjuures välja. Mul on selleks vastav tarkavarapakket (mida võin ka jagada kui huvilisi on). Asi mõeldud elektrivarustuse planeerimiseks projekteerimisesk. Mail To r.roos@moeller.ee
        Viskad äkki kuhugi üles selle proge, ma arvan et huvilisi oleks rohkem.
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #34
          Lühisvoolu suuruse ehk kaitserakenduse tagatise mõõtmiseks on spetsiaalsed testrid olemas. Peaks töötama nii, et tekitab lühise üheks siinuse poolperioodiks ning mõõdab tekkinud voolu tugevuse.
          0,02 sekundi jooksul veel midagi maha põleda ei jõua...

          Comment


            #35
            See see asi on et ei saa proget niisama loopida. Vanemleitnand sai juba koopia ja ehk oskab kommenteerida. Olen nõus proget jagama kuid kuna asi on ametlik ja mitte mingi piraat koopia siis tahaks iga tegelasega ise kohtuda. Proges on nüansse päris palju.

            Comment

            Working...
            X