Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Boileri toitejuhe soe?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Sa ikka tead et värve tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. Antud juhul siis hall ei tohi olla neutraal. Faas on topelt võrreldes kaitsemaandusega seega kaitsemaa jääb liiga nõrgaks. Mida kõike välja mõeldakse. Vähemalt ära räägi teistele mis jama tehtud on.

    Comment


      #17
      Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
      Sa ikka tead et värve tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. Antud juhul siis hall ei tohi olla neutraal. Faas on topelt võrreldes kaitsemaandusega seega kaitsemaa jääb liiga nõrgaks. Mida kõike välja mõeldakse. Vähemalt ära räägi teistele mis jama tehtud on.
      See pole minu aretus siin. Ise oleks pannud 3G2,5mm2 nagu peab. Mingi hetk võtan käsile ja vahetan ära. Õnneks pole kaabeldus süvistatud.

      Comment


        #18
        Sel juhul vea juba boilerile ka eraldi kaabel.

        Comment


          #19
          Esmalt postitatud vanemleitnant poolt Vaata postitust
          Sel juhul vea juba boilerile ka eraldi kaabel.
          Kuna boiler on väike ja vana juba ka, siis plaanis see suurema vastu välja vahetada ja teise kohta paigaldada. Kui praegune boiler hakkab otsi andma, siis uuele plaanis ka eraldi kaabel vedada. Üks kaitse hetkel vaba.

          Comment


            #20
            Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
            Sa ikka tead et värve tuleb kasutada sihtotstarbeliselt. Antud juhul siis hall ei tohi olla neutraal. Faas on topelt võrreldes kaitsemaandusega seega kaitsemaa jääb liiga nõrgaks. Mida kõike välja mõeldakse. Vähemalt ära räägi teistele mis jama tehtud on.
            Koro on ainuke, mida ei tohi muuks otstarbeks kasutada ega üle markeerida. Hall võib vabalt neutraali otstarvet täita, kuigi, ega see ilus ei ole.
            Kaitsemaandus ei pea tingimata sama ristlõikega olema, seal võib olla erisusi. Kuid jällegi, nii pole ilus teha.

            Comment


              #21
              Üldse kõik üle 1 kW seadmed mis aastaid ühe koha peal töötavad, peaksid omama isiklikku kaablit kilbist. See ei ole suur kulu, rohkem kättevõtmise asi.
              Alles mul oli juhus kus boiler riknes, rikkevoolukaitsme lõi kilbis välja, aga kuna sama liini peal oli ka mingi tühjenduspump, siis enne kui märgati, oli kelder vett täis.
              Ja kõige parem kui boileri toiteliin läheb otse boileri klemmidele. Ei mingeid pistikupesi. Kui vahel vaja boilerit hooldada, siis jaksab need paar klemmi lahti ühendada küll ja pärast tagasi.

              Comment


                #22
                Esmalt postitatud urmas78 poolt Vaata postitust
                Faas on topelt võrreldes kaitsemaandusega seega kaitsemaa jääb liiga nõrgaks.
                Kui koro on võimalik läbi faasi füüsiliselt ära põletada nii et midagi ei rakendu siis on faasijuhtme ristlõige tagumine probleem muu jama kõrval mis sellel juhtuda laseb. Naelaga asendatud kaitsed alajaamani välja vms.

                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #23
                  Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
                  Üldse kõik üle 1 kW seadmed mis aastaid ühe koha peal töötavad, peaksid omama isiklikku kaablit kilbist. See ei ole suur kulu, rohkem kättevõtmise asi.
                  Alles mul oli juhus kus boiler riknes, rikkevoolukaitsme lõi kilbis välja, aga kuna sama liini peal oli ka mingi tühjenduspump, siis enne kui märgati, oli kelder vett täis.
                  Ja kõige parem kui boileri toiteliin läheb otse boileri klemmidele. Ei mingeid pistikupesi. Kui vahel vaja boilerit hooldada, siis jaksab need paar klemmi lahti ühendada küll ja pärast tagasi.
                  Olen nõus

                  Comment

                  Working...
                  X