Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Induktsioonpliit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Induktsioonpliit

    Tere!

    Küsimus on 2 põletiga induktsioonpliidi ühendamisel 1 faasilise süsteemiga. Taga on mingi joonis, kus on märgitud faasi, 0 ja maanduse koht. Sillad on kaasas, kuid tagakülje joonisest saan aru, et ei sillata. Üldjuhendist loen välja, et faaside 1ja 2 vahel ning nullide vahe 4-5 on ühendussild. Tagaküljelt lugedes ei ole sildadega ühendamist märgitud, kuigi sillad on kaasas. Kas 2 auguga põletil ei pea sildama või saan valesti aru. Foto tagaküljest . Võimsus 3,7 kW.

    #2
    Kas nii nagu tagaküljel kirjas, ei hakka korralikult tööle?
    Sildamine on tavaliselt kui on mingi pingete erinevus ; nagu näiteks 110V versus 230V.
    Ma usun et manual annab ka täpsema vastuse, kui tähelepanelikult lugeda..
    Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

    Comment


      #3
      Ühenda nii, nagu pildil olev, kui tööle hakkab ainult üks põleti, siis pane sild N1 ja N2 vahele.
      Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

      Comment


        #4
        Esimest korda kuulen, et elektripliidi küttealasid põletiks kutsutaks.

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud Tovi poolt Vaata postitust
          Üldjuhendist loen välja, et faaside 1ja 2 vahel ning nullide vahe 4-5 on ühendussild.
          Ma paneks pikemalt mõtlemata mõlemad sillad peale. Tehasest pole seepärast ühendatud et esmaspäevahommikune elektrik võib sinna silla peale kolmefaasilise kaabli ühendada.

          Neutraali sildamine point veits segane aga mis võiks valesti minna
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Esmalt postitatud Tovi poolt Vaata postitust
            Üldjuhendist loen välja, et faaside 1ja 2 vahel ning nullide vahe 4-5 on ühendussild
            Miks siis mitte juba L1, L2 ja L3 vahel?

            Comment


              #7
              Mõistatamine siin edasi ei vii, vaja on otsida välja pliidi paberid ja sealt õige ühendusskeem leida ning vastavalt sellele ühendada.

              Comment


                #8
                Kaks plaati kaks faasi, kui näib lihtne siis ehk nii ongi. Nagu manual kirjutab.
                Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                Comment


                  #9
                  Võibolla seda 3. faasi pliidi sees ei kasutatagi. Klemmi peab ju tootja talle tegema, et paigaldaja saaks kõik kaablisooned kuhugi ära toppida.

                  Comment

                  Working...
                  X