Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tartu poed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    minumeelest kül tevalos hea teenindus, olen tähele pand et üks müüa seal on teisest targem otsisin vist lm317t, sis ta ütles et ei ole seal, et peab tellima vms, a teine ütles et se meil kõige kuumem kaup et on küll a noh muidugi juhtub.

    tartus on tevalo ikka parim, ennem oli a kaabel, aga seal jah päris krõbedad hinnad, aga tundub et kaup on nagu kvaliteetsem, kohat. seal nagu rohkem proffi riistu, odavaid asju sealt ei leia

    tiigi elektroonikas on jah kesine teenindus, koguaeg on sellel naisel migni hapu nägu ees, ja tige ka. kunagi mingi vend ostis mingi pika nimekirja järgi seal, siis tekksi juba järjekord. tollel hetkel oli omanik ka seal leti taga, keegi seal tahtis mingit konkreetset asja osta, sellepeale käratas se müüa seal midagi et oodata ei saa või või midagi sellist. aga jah auto audiot on seal rohkem.

    seal narvamäel on ka auto audit ja muud sellist suht palju, ka ikka vene kaup kõik. sealt olen tavaliselt lede ostnud. võrreldes a kaabliga tunudvalt odavamad

    aga soovitan eelkõige tevalos ära käia, pole veel asja olnud mida ma sealt saanud ei ole, kui sealt juba ei saa sis võib näiteks a kaablis ära käia, siis narvamäel ja kõige viimasena läheksin ma tiigi elektroonikasse. oleenb ka asjast muidugi mida otsid, näiteks mingeid mikroprotessoreid ja sellised on aind a kaablis ja tevalos. narvamäel vist mingid lm'id on.

    huh, kül tuli pikk ja segane jutt...

    Comment


      #17
      Hea vana Tiigi tn. pood Esmalt paiknes ta sama maja teises maja otsas ja "poe" pindala oli alla igasuguse arvestuse. Nüüd on igatahes ruumi rohkem. Kui põrandalt sodi ära koristada, siis oleks rohkemgi. Ise käisin sealt hiljuti trükkplaati hankimas. Sai siis midagi välja valitud. Kuigi tegemist veneaegsete jäänukitega, ajavad asja ära ja hind ka odav. Tollal tartus Tevalo kauplust veel polnud, käisin A-kaablis vaatamas - pakkuda oli ainult makettplaate ja needki kallid (minu jaoks). Pealegi oli tarvis "tavalist" trükkplaati, ühepoolset, täisvasekihiga plaati. Ja Tiigi tn. poes on loomulikult suur vene komponentide ladu. Mine tea, mida tarvis võib minna
      Aeg on energiahulk, mis jääb põhjuse ja tagajärje vahele.

      Comment


        #18
        foorumi teema järgi see vist eriti siia ei sobi, aga kas ka jõgeval on mõni elektroonika pood( kas keegi teab ).
        tel 53729764

        Comment


          #19
          Vs: tartu poed

          Kui veel tehnika huvilisi on siis Tartust leiab ka erinevaid juppe ja detile Staadioni 48 Mtü Tehnikaringlus. Vene tehnika detaile on palju.

          Comment

          Working...
          X