Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

tartu poed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    tartu poed

    KEegiteab öelda ,kus (mis t2naval on tartus elektroonika poed) kus myyakse igasuguseid jubinaid (mingi säga ytles et kuskil Peetri kiriku juures on mingi hea pood ja et ulikooli raamatukogu kõrval on ka mingi pood aga kes teab nende adresidja kui on veel tartus minegid poode kust saada osasid.koos adrega


    veits segane jutt tuli aga palun aidata SUURED T"NUD
    >>>>>>>>>>>>&g t;Foorum <<<<<<<<<<<<&l t;<<<<<<<<

    #2
    Tevalo tehnikapood:

    Lai tänav 29
    51014 Tartu,
    tel.740 0395,
    faks 740 0396,

    Comment


      #3
      sama siin, oleks vaja ka teada, kuid tevalo poed ja edasimüüjad jäävad kesklinnast kaugele ja sinna ma arvatavasti ei satu.
      tel 53729764

      Comment


        #4
        Originally posted by hull algaja@Aug 12 2004, 13:11
        sama siin, oleks vaja ka teada, kuid tevalo poed ja edasimüüjad jäävad kesklinnast kaugele ja sinna ma arvatavasti ei satu.
        Kui 500-600 m Raekoja platsist on Tartus pikk vahemaa, siis küll.
        Tallinna mõistes on tegemist küll suht kaduvväikese vahemaaga.

        http://regio.delfi.ee/eestikaart/index.php..._ADR=&DELFI_LB=

        Comment


          #5
          kle ta küsib teisipoode kah
          ega tevalos kah kõik müügil pole


          üks elektroonika - pood on narva-maantel nimega ATRO ( aadressi ma ei tea)



          teine hea pood on TIIGI ELEKTROONIKA asub Tiigi 1 mis on tõesti täpselt raamatukogu kõrval

          Comment


            #6
            Tartu.

            Tiigi elektroonika Tiigi tn. 1 tel. 7420139 vahetult raamatukogu vastas keldris.

            ATRO Narva mnt. 96 tel. 73332242 Peetri kiriku läheduses mäkke tõustes vasakut kätt keldris.

            kindlasti astu läbi uuest TEVALO kauplust, kui hakkad minema siis raekoja platsilt küsi botaanika aed ja kui lähed otse õiget teed siis peaga vastu seina, kuid 20m enne ja vaskule seal onngi TEVALO.

            Comment


              #7
              Narvamäe pood on suht asjalik... Tevalo ka. A-kaabel suht kirves, kuid müüjad on päris asjatundlikud. Tiigi tänava pood on aga üks paras naljanumber, kuigi üht-teist kasulikku olen sealt ikka saanud ka
              Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

              Comment


                #8
                Originally posted by mario89@Aug 12 2004, 13:42
                ega tevalos kah kõik müügil pole
                mida seal pole siis, mida teistes poodides on?

                Comment


                  #9
                  tiigi elektroonikas on autoaudiot päris palju tevalos suht vähe
                  aga ma eriti võrdlend ei ole



                  tiigi elektroonikas on vanasid vene juppe miljoneid ja vene asju

                  kuid kvaliteetsed nad ei ole

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by mario89@Aug 12 2004, 11:42
                    teine hea pood on TIIGI ELEKTROONIKA asub Tiigi 1 mis on tõesti täpselt raamatukogu kõrval
                    Ma olen nõus, et nalja peab ka tegema aga see vanamutt kes seal vahib ja mitte midagi ei tea ja milline see pood on üldse jne siis.... kes käinud on teab isegi.
                    Kui kuidagimoodi enam ei saa siis vaata manuali.

                    Comment


                      #11
                      mutt tige kuidagi
                      eriti kui midagi küsida millest ta ei jaga

                      Comment


                        #12
                        on jah tige


                        midagi ei wiitci teha ükskord tahtsin ühte kõlli lähemalt näha sis ütles ta mulle " kas ostad ära w ?" "ma ei wiitci muidu seda alla kiskuma akkata "

                        Comment


                          #13
                          No ma ei tea, siiamaani on küll ta mulle kõike näidanud, mida ma näha tahtnud olen. Aga valik on jah nii ja naa. Leidsin sealt kunagi isegi riideisolatsiooniga juhet, kui seda vaja läks. Samas on näiteks otsikud mõttetult kirve hinnaga ning kui mikrikaablit küsisin, siis hakkas tädi mingisugust antenniliinile mõeldud koaksiaali pähe määrima. Minu protesti peale ütles ainult, et juhe on juhe, mida sa veel ei taha
                          Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                          Comment


                            #14
                            Tartu Tevalo poe teenindus 5+

                            Comment


                              #15
                              Ei ütleks, et päris 5+, pigem 4+. Esimest korda sinna sattudes oli ikka päris koomiline vaadata, kuidas üks müüja teise abiga ca. 10 min. 2-meetrist telefonikaablit valmistas. Kusjuures kliendi näoilme oli kogu vaatemängu väärt, eriti veel siis, kui müüja teiselt küsis, et kas need on ikka õiged otsikud, mis ma leti alt võtsin...
                              Aga noh tegijal juhtub nii mõndagi...
                              Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

                              Comment

                              Working...
                              X