Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

LEDid ei kustu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LEDid ei kustu

    LEDid on paigaldatud koridori ca 20 cm põrandast, 4 tükki paralleelselt. Selline öövalgus, et peldikusse näeks minna.Töötavad ilusti, aga väljalülitamisel ei kustu kunagi päriselt ära. Elu ja surma küsimus pole, aga tahaks, et nad sõna kuulaksid?
    Üks loll võib rohkem küsida kui.......

    #2
    Vs: LEDid ei kustu

    Millised LEDid, milline toide jne?
    Aga, tõenäoliselt on süüdi juhtmed. Või indutseerimine.
    Või jääb faas peale jooksma läbi huumlambi.
    Kõige kindlam võiks olla peale toite lahtiühendamist LEDi toiteahela lühistamine. Ehk siis kas on toide peal, või otsad koos.
    Olemasoleva süsteemi kirjeldus aitaks edasi.
    Erilahendused.
    PS või mail.

    Comment


      #3
      LEDid ei kustu

      Lülitamisest nii palju toimib, et nEEd jäävad ikkagi väga nõrgalt helendama võrreldes sellega, kui nEEd on sisse lülitatud. Ma ei ole ise praegu eelnimetatud majas, et LEDide kohta täpsemat infot anda.

      Võrgutoide.
      viimati muutis kasutaja Scott; 30 01 2017, 02:13. Põhjus: järjestikpostitused kokku
      Üks loll võib rohkem küsida kui.......

      Comment


        #4
        Vs: LEDid ei kustu

        Kui lüliti on signaaltulukesega võib seda juhtuda. Igatahes, kui lüliti vahetada kahepooluselise vastu, mis nulli ka ära katkestab,siis peaksid küll ära kustuma.

        Comment


          #5
          Vs: LEDid ei kustu

          Mõned päevad tagasi olin sama probleemi ees. Asi lahenes kui huumlambi lülitist eemaldasin.
          Нужно делать так, как нужно. А как не нужно, делать не нужно - Винни-Пух

          Comment


            #6
            Vs: LEDid ei kustu

            Ma olen sellistel juhtudel mõnest vanast PC toitekast näiteks 230V häirefiltrist konde võtnud ja ja lampidega rööpi, siiani on kõik vait jäänud .
            otsija

            Comment


              #7
              Vs: LEDid ei kustu

              Mina olen sellist asja täheldanud siis, kui lüliti on neutraali peal, mitte faasi peal.
              MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
              KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

              Comment


                #8
                Vs: LEDid ei kustu

                Minul köögis sama lugu valamu kohal. Võin ära vahetada nulli ja faasi, kuid ikka sama lugu- põlevad nõrgalt. Pean vist panema lüliti, mis katkestab mõlemad juhtmed?

                Comment


                  #9
                  Vs: LEDid ei kustu

                  Mul kaa selline lugu. Mul töötavad läbi toiteploki ledid. Ja vahest jäävad mõned hõõguma, vahest mitte. Induktsioon, mis muu saab olla.

                  Comment


                    #10
                    Vs: LEDid ei kustu

                    Mul käivad paljud LED läbi liikumisanduri nii õues kui majas. Selle väljundis on relee ja lülitab ainult faasi.
                    Ohtlikes kohtades on lisaks rikkevoolu kaitse. Pole kunagi probleeme olnud.

                    Comment


                      #11
                      Vs: LEDid ei kustu

                      Esmalt postitatud maidor poolt Vaata postitust
                      Minul köögis sama lugu valamu kohal. Võin ära vahetada nulli ja faasi, kuid ikka sama lugu- põlevad nõrgalt. Pean vist panema lüliti, mis katkestab mõlemad juhtmed?
                      Kas Sa arvad et sellise lüliti leidmine on lihtne ? Proovi!

                      Comment


                        #12
                        Vs: LEDid ei kustu

                        http://m.installatsioonitarvikud.ee/...C-84_EST1.html

                        Comment


                          #13
                          Vs: LEDid ei kustu

                          Esmalt postitatud klm poolt Vaata postitust
                          ......., kui lüliti on neutraali peal, mitte faasi peal.
                          Neutraali katkestada poleks just vaja.
                          Kui aga lüliti ja LED-valgusti vahel samas kaablis on veel mingi pinge all olev soon,
                          võib ka sellest indutseeruda valgusti jaoks piisavalt. Kõrvalkaablist ilmselt enam mitte.
                          Elektroonika töötab suitsu baasil.
                          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                          Comment


                            #14
                            Vs: LEDid ei kustu

                            Pole mingi probleem leida neid kuskilt kataloogist. Ma pidasin silmas seda et poest leida on oluliselt raskem. Mul kunagi aastaid tagasi oli selliseid vaja ja otsisin lolliks toona. Lõpuks leidsin miskist ABB Tallinna müügikohast. Ja ka need olid suht koleda välimusega. Muidugi eks aeg ole edasi läinud aga ikkagi ei ole see päris laiatarbekaup ilmselt.

                            Comment


                              #15
                              Vs: LEDid ei kustu

                              Kas ümberlülitavate kontaktidega poleks mõistlik valgusti faasi põlemiseks hoida sissetuleva faasi küljes ja väljalülitades tampida valgusti nulli külge?
                              Ei jääks vähemalt avatud ahelat.
                              Erilahendused.
                              PS või mail.

                              Comment

                              Working...
                              X