Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleem Famiklooniga (telekamäng)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: probleem famiklooniga

    Esmalt postitatud raxz poolt Vaata postitust
    Mul oli ka vaja adapteri polaarsust mõõta ükskord, aga multimeetrit polnud käepärast ning adapter oli kokku liimitud.
    Äkki on sul 4 LEDi, mis jadasse ühendada ja siis adapterist pinget peale anda? LEDi pikem jalg tahab + ja lühem 0V, siis läheb põlema. Ühtepidi LEDid süttivad, teistpidi mitte.
    Ei ole. Mul pole absoluutselt mitte mingeid mõõtjaid, led-e ega jootmisvahendeid.
    Mulle tundub et selle parandamine on suht võimatu kuna mul erilisi teadmisi ka pole. :[
    Kas on mõtet see konsool alles hoida kuni mul tekivad vahendid või lihtsalt uus otsida? :/

    Comment


      #17
      Vs: probleem famiklooniga

      kas siis ühtki tuttavat autojuhti pole?tänapäeval on neil alati mingi mõõteriist olemas.kõlbab suvaline alalispinge voltmeeter

      Comment


        #18
        Vs: probleem famiklooniga

        Esmalt postitatud kreeklane poolt Vaata postitust
        kas siis ühtki tuttavat autojuhti pole?tänapäeval on neil alati mingi mõõteriist olemas.kõlbab suvaline alalispinge voltmeeter
        ei ole kahjuks

        Comment


          #19
          Vs: probleem famiklooniga

          Avalda siis asukoht, keegi hea foorumikaaslane on kindlasti nõus pilgu ja testriotsad peale viskama. Kui viga ainult pildil olevas toiteahela transistoris, siis saab sellelegi asenduse mõnest romuseadmest.

          PS. Kuna Sa siia foorumisse tulid ja famiklooni sisugi uurisid, tundub, et elektroonikapisik on Sind juba hammustanud Testrita siis enam ei saa. Alustuseks sobib näiteks see.
          viimati muutis kasutaja Scott; 14 m 2012, 05:48.
          73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
          ATiP1pN4XeM

          Comment


            #20
            Vs: probleem famiklooniga

            Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
            Avalda siis asukoht, keegi hea foorumikaaslane on kindlasti nõus pilgu ja testriotsad peale viskama. Kui viga ainult pildil olevas toiteahela transistoris, siis saab sellelegi asenduse mõnest romuseadmest.
            Tallinnas olen. Täpsemalt kalamajas.

            Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
            PS. Kuna Sa siia foorumisse tulid ja famiklooni sisugi uurisid, tundub, et elektroonikapisik on Sind juba hammustanud Testrita siis enam ei saa. Alustuseks sobib näiteks see.
            Juba ammu Kui ma väiksem olin, siis ma oskasin ise neid brick game asju parandada kui mõni juhe katki oli. Aga kuna ma ei tohtinud sellist asja nagu jootekolbi kasutada, siis tihtipeale parandasin plasteliiniga neid xD

            Comment


              #21
              Vs: probleem famiklooniga

              Esmalt postitatud eimidagi poolt Vaata postitust
              Juba ammu Kui ma väiksem olin, siis ma oskasin ise neid brick game asju parandada kui mõni juhe katki oli. Aga kuna ma ei tohtinud sellist asja nagu jootekolbi kasutada, siis tihtipeale parandasin plasteliiniga neid xD
              Ja nii ta algabki!!

              Comment

              Working...
              X