Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pesumasina mootori käimapanek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Pesumasina mootori käimapanek

    sai juba proovitud mõningaid otsi..... hakkas tööle küll... ühe juhtmega oli nii et hakkas veerema ja rahulikult aeglaselt... aga kärarikkalt... teiste otstega oli nii, et hakkas käima küll ja käis kiirelt kuid tahtis käimalükkamist... kuna plaan on seda saepingi mootorina kasutama hakata siis sedasi küll ei sobi, et käimalükkamist vajab.
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    Comment


      #17
      Vs: Pesumasina mootori käimapanek

      Johhaidii, sildi peal on ju kirjas - ühefaasiline asünkroonmootor. Googelmoogel->ühefaasiline asünkroonmootor ja lausa õppematerjalid

      googelmoogel->+washing +machine +schematic ja näiteks

      Comment


        #18
        Vs: Pesumasina mootori käimapanek

        Kas ikka on sobilik sae mootoriks? Kujuta ette pesumasina trumli rihmülekammet. Eeldan, et soovid lõigata puitu või putplaat matejali.Olukord pesumasinaga võrreldes vastupidine- (W) vatte jääb väheseks, et rasket tööd teha!
        Teine probleem- lahtine mootor, tolm, jahutus halveneb , töö raske , vatte vähe, tulemuseks suits taga- halvimal juhul tulekahju.

        Comment


          #19
          Vs: Pesumasina mootori käimapanek

          nii jälle targem, unustasin täitsa ära pisiasja, et kondekas tekitab faasinihke, 90kraadi oli vist?

          asünkroonse mootori käivitus käib läbi kahe mähise kus teisele mähisele antakse nihkes vool peale ja siis selles väljas hakkab rootor pöörlema..

          saemootorina kasutamisest, tõesti vb olla ei ole kõige targem mõte... informeerin seda ideed teostada soovivat kodanikku tolmuohust... see kas ta siis mõtleb mingi tolmukaitse välja või leiab mõne muu lahenduse on tema otsustada.

          pöörete arv peab olema suur siis tuleb ilusam ja puhtam lõige.(palju hambaid ka loomulikult)
          Andke andeks mulle minu lollid küsimused
          nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

          Comment


            #20
            Vs: Pesumasina mootori käimapanek

            Sae, käia, vms mootoriks on see elukas kõlbmatu.
            Otsi harjadega mootor.
            Kui endal pole võtta, võin miskisuguse leida ja vahetada millegi vastu.

            Comment

            Working...
            X