Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Auto aju parandamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16

    Kes on koomik? Sina?

    Mõnedele liikuritele pannakse tõesti 2 süütepooli. Üheks põhjuseks on kaotada ära jagajad ja teha nii kogu süütesüsteem kontaktivabaks. Teiseks põhjuksesks on kasutada 2-te küünalt parallelselt, nagu Ints seda kirjeldas.
    mina jah olen koomik , minu nägemust mööda ei olnud teema yldse auto süütesüsteemide omapärade ja iseärasuste lahkamine...
    *************
    *LÄTI VABAKS!*
    *************

    Comment


      #17
      Ega siin üksteise sõimamisest kasu pole. Kui need kaks silindrit korraga seisma jäid siis oleks minu arust küll täiesti mõistlik vaadata kas nendes silindrites ikka säde on. Viga ei pruugi sugugi purskes olla. Kuulaks vahepeal mida autoomanikul endal öelda on ???
      Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

      Comment


        #18
        Täiendan pisut Tiitu
        Säde peab silindrites olema ka õigel ajal.Sädemest ei ole midagi kasu siis,kui toimub väljalaskefaas.
        Vana helitehnika remont Pärnus

        Comment


          #19
          Autoomaniku kommentaar: ega midagi kommenteerida ei oskagi täpsemalt. Minu esimeses kirjas olnud diagnoosi pani autole Fiati esindus. Kuna ise antud teemades eriti kodus pole, ei osanud hakata ka neile mingeid soovitusi andma.

          Tänud, kes andsid vihjeid Tartu spetside kohta, kuna aga polnud võimalust autoga, mis 40ga sõidab, Tartusse minna, siis sai 10K eest auto Fiatis korda lastud teha.

          Ei vaidle vastu, et oleks äkki olnud ka võimalik odavamalt läbi saada ja olemasolev süsteem tööle panna, aga kahjuks (või õnneks) on aeg raha ja ilma autota olla ei saanud.

          Comment


            #20
            Kas Fiati service sulle vana aju tagasi ka andis, või tegid lihtsalt omale kommiraha kõrvalt?
            "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

            Comment

            Working...
            X