Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Turvasüsteemi loomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kunagi nägin odavat lahendust, kus garaazi räästa alla oli peidetud pisike salanupp. Kui seda ei pannud tähele, siis ukse lahti tegemine ühendas kontaktid kokku ja alarm hakkas tööle. Alarmina oli kasutusel suitsuanduri alarm. SMS-i küll ei saada, aga kui garaaz kuskil asustusega kohas, siis peletab mõned tegijad minema. Soovitav on panna garaazi juurde ka liikumisanduriga valgusti.

    Comment


      #17
      Naabreid küll läheduses on, aga kindlam oleks ikka endale teavitus. Selle sms või kõne mõtlesin ka et ehk oleks lihtsalt kuskile garaazi sisse miski lüliti paigaldada, et siis endale teada kohas 5 sekundi jooksul pead välja lükkama näiteks, muidu läheb häiresse, toimiks ka ilmselt 99% juhtudest.
      otsija

      Comment


        #18
        See ebay jubin hakkas toimima kohalikus võrgus, seega asi lahendatud.
        otsija

        Comment


          #19
          See GSM-i asi, mis võrku ta toetab?

          Ma olen ka mõelnud, et lubavad ju kõik vanad GSM ja Edge võrgud välja lülitada ja ainult "G-eisi" toetama hakata "moodsas maailmas".
          Jama sellega on küll, sest vanu telefone ja juba ostetud seadmeid tulevikus siis ei saagi kasutada; nagu digiboksi maailm, käi aga raha välja ja osta uusi ning tooda prügi lõputult.
          Ja mulle meeldivad tegelikult need puldi / alarmi lahendid.
          Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

          Comment


            #20
            See julk jah. Kuigi võiks tegelikult suvalist telefoni ja 3,5mm pistikust seda lüliti signaali saada kuidagi kõne valimiseks ära kasutada ning siis ei oleks seda julka ka vaja.
            otsija

            Comment

            Working...
            X