Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Turvasüsteemi loomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Turvasüsteemi loomine

    Tere, tahaks garaazi turvasüsteemi tekitada. Kas selline jublakas seina peal toimetab nõnda, et uksemagneti paigaldades kui uks avaneb, siis hakkab pinisema vaikselt, pead koodi 15 sekundi jooksul näiteks sisestama, kui selle ajaga ei tee seda, siis annab väljundisse mingi häiresignaali ja alarm rakendub? Sinna omakorda siis peaks mingi uksemagneti veel installima ja sireeni külge ja toimetavad need asjad sedapidi? Lisaks tahaks veel, et ostan mingi kõnekaardi ja kui häiresse peaks minema, siis tuleb mulle telefonile kõne, kas selline moodul saaks selle asjaga kohalikus mobiilivõrgus hakkama? Või oskab keegi mingit teist lahendust pakkuda või äkki müüa hoopis kellegil miski kindlasti toimiv lahendus?
    otsija

    #2
    Esimene link paistab olevat Paradox 646 klaviatuur või selle kloon, vajab lisaks keskseadet, et sellega midagi peale hakata..
    3D print 200x200x190mm., PS.

    Comment


      #3
      Aga on mingit sellist, millele lihtsalt häiresse minekul mingitele pinnidele pinge peale tuleb/kontaktid sulguvad vms et sealt edasi toimetada?
      otsija

      Comment


        #4
        Miks sa proffide käest ei küsi ja loodad asjaarmastajatelt abi saada?

        pöördu sinna: https://www.alarmest.ee/

        Comment


          #5
          Esmalt postitatud otsija poolt Vaata postitust
          Aga on mingit sellist, millele lihtsalt häiresse minekul mingitele pinnidele pinge peale tuleb/kontaktid sulguvad vms et sealt edasi toimetada?
          Selle kaudu saab, mida ma privaatsõnumi kaudu pakkusin
          3D print 200x200x190mm., PS.

          Comment


            #6
            Aa nüüd nägin jah, see link viskab samale teemale tagasi otse. Mul pole mingit turvasüsteemigal iitumist vaja, valvatav objekt kodu lähedal, kui peaks häiresse minema, siis kiman ise kurikaga kohale ja peaksan pundi laiali . Enda telefonile tahaks kõne ainult saada, ostan mingi suvalise kõnekaardi sisse, poole aasta jooksul korra laen euro peale või mis see miinimumtasu on ja piisab täiesti. Aga jätan su pakkumise meelde, seniks ootan veel mõnd ebay lahendust, mida keegi ehk juhutnud proovima või julgeb väita, et peaks toimima saama sedasi nagu ma eeldaks.
            otsija

            Comment


              #7
              See jo K10 V Kui Keskseadet pole, siis pole selle sõrmistikuga üksi suurt miskit teha.

              Comment


                #8
                Alarmest ei osuta turvateenust vaid ehitab turvasüsteeme.

                Comment


                  #9
                  Kunagi oli mul mingi sarnane asi PIC peal tehtud, tõmbasin netist koodi ja toimis kenasti, andis vastavalt pinile mis vaja pinge peale, kui kood õige/vale, midagi sarnast tahaks leida valmiskujul, ei viitsi nende PIC-ide ja arduinodega seda junni kokku keevitama hakata, lootsin et ehk ammu valmislahendused olemas sellised igalpool ka müügis, aga tundub et eksin siis.

                  E: Selle nikerdise abil saaks sealt põhimõtteliselt buzzeri või mille iganes alt signaali kätte häire korral ja GSM moodulisse suunata? Aga kas see gsm moodul nüüd ainult sobiks, selles küsimus.
                  viimati muutis kasutaja otsija; 02 04 2021, 21:20.
                  otsija

                  Comment


                    #10
                    valmis lahendusi pole iial kohanud. igal pool kus nendega pistmist, on asi lastud projekteerida ja ehitada.

                    ise pusides tulekski just arduinode ja vaarikatega pusima hakata.

                    Comment


                      #11
                      Võin pakkuda Paradox Spectra 1759MG, koos 1686h keypad, koos kesta ja toitega, akku on ilmselt läbi. Kui huvi on küsiks selle eest 25.- , peaks õiglane hind olema. Kaasa tuleb veel vähemalt üks radio PIR, aga kusagil peaks veel üks olema, kui on huvi üritan ka selle üles otsida.
                      Kusagil peaks veel ZEUS4-VD GSM kast olema, aga ei ole täitsa kindle, äkki olen kellegile ära andnud.
                      Kui on huvi üritan need asjad üles otsida.
                      Edu!
                      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                      Comment


                        #12
                        See kompott toimetab kõnekaardiga sedasi ära kenasti nagu eelpool plaanis on? Ahjaa ja palju see kogu kupatus niiöelda ootel olles umbes voolu tarbib, 12V peal ilmselt? Ja Tartusse saaks selle kuidagi?
                        otsija

                        Comment


                          #13
                          Esmalt postitatud otsija poolt Vaata postitust
                          See kompott toimetab kõnekaardiga sedasi ära kenasti nagu eelpool plaanis on? Ahjaa ja palju see kogu kupatus niiöelda ootel olles umbes voolu tarbib, 12V peal ilmselt? Ja Tartusse saaks selle kuidagi?
                          Selle juttu põhjal, on minul selline tunne, et teie vist ei saa hakkama selle signa töölepanemisega. Saatmisega mina ka ei viitsi tegeleda. Rahu sailitamise eesmärgil, ma ei müü seda teile. Soovitan pöörduda mõne sellega tegeleva ettevõtte poole, neile saab ka oma küsimused esitada, soovin teile edu!

                          Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                          Comment


                            #14
                            Ei oska kinnidada ega ümber lükata, mis imetrikke see asjandus siis seal veel vajab, et toimima saaks. Kasutusjuhend ärisaladus siis ilmselt ei saaks tõesti. Selle enda lingil esitatud jublaka kohta sain infot, et peaks toimima ka siinmüüdava suvalise kõnekaardiga, energiatarve ka 15mA, mis on hea arvestades elektrivõrgu puudumist, need suuremad seadmed üldiselt vist nagunii 5-10W tarbivad ooteseisundis.
                            otsija

                            Comment


                              #15
                              https://www.kalastus24.ee/index.php?...product_id=342

                              Comment

                              Working...
                              X