Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pisut teist masti teema - väikene uuring autoremondi teemal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Pisut teist masti teema - väikene uuring autoremondi teemal

    Esmalt postitatud jannozz50 poolt Vaata postitust
    13. küsimus, a kui mul ei olegi sissetulekut?
    Autoremondi eest tasumiseks koristad siis töökoda või?

    Comment


      #17
      Vs: Pisut teist masti teema - väikene uuring autoremondi teemal

      Olen ise veidi eemal olnud, aga teema vaatamata sellele täitsa ilusasti arenenud 13. küsimusel on esimene variant kuni 5000 eek ehk 0 kuni 5000. Sellesse analüüsi, mida praegu teen, sinna ma enam infot juurde ei saa võtta, aga võib siiski veel vastata kui mahti on, teen pärast aine lõppu analüüsi edasi.

      Comment


        #18
        Vs: Pisut teist masti teema - väikene uuring autoremondi teemal

        Noh, see asi (ankeet või nii), oli nii pealiskaudne kui vähegi olla sai. Selle abil oma uurimistööd täiendada on suht nutune. Kalkulatsioon, statistika, väited, faktid ja veel kord faktid. Kas tase on koolis nii madal tõepoolest, et paar fakti ja pikalt oma jauramist/ väitlemist, formaat ilusaks ja lähebki läbi. Noh ma ei tea, kui läheb on kurb küll.
        Nühi põllukivi palju tahad, teemantit tast ikka ei saa

        Comment


          #19
          Vs: Pisut teist masti teema - väikene uuring autoremondi teemal

          Esmalt postitatud erku poolt Vaata postitust
          Noh, see asi (ankeet või nii), oli nii pealiskaudne kui vähegi olla sai. Selle abil oma uurimistööd täiendada on suht nutune. Kalkulatsioon, statistika, väited, faktid ja veel kord faktid. Kas tase on koolis nii madal tõepoolest, et paar fakti ja pikalt oma jauramist/ väitlemist, formaat ilusaks ja lähebki läbi. Noh ma ei tea, kui läheb on kurb küll.
          1. erku, tegemist oligi ankeetküsitlusega, mille omapära ongi see, et on vastusevariandid ja võimalusel/vajadusel ka muu, mille all saab oma seisukohast täpsemalt rääkida kui see ei ühti vastusevariantides väljapakututega. Üldjuhul sain selle abil vastused mulle huvi pakkunud teemadele. Teine variant on teha süvaintervjuu kui, mille puhul saaksin juba palju rohkem süvitsi minna. Võimalus on ka neid meetodeid kombineerida, mis oleks veel kõige parem. Uurimustööks ma oma kodutööd ei nimetaks, tegemist oli küsitlusega, mille abil ma oma kodutööd täiendasin. Ei väida, et praegu täiuslik ankeet sai, kuid minu vajadustele üldjuhul see vastas.

          erku, aga räägi oma visioonist, kuidas paremini oleks saanud? Mida oleks teisiti pidanud tegema/küsima? Tegemist oleks väga kasuliku tagasisidega.

          2. Töö kohta nii palju, et sain eelmise nädala lõpus selle esitatud, samas pean kohe ütlema, et ei jõudnud analüüsiga nii palju tegeleda kui oleksin tahtnud, aga töö tähtaeg surus peale. Analüüsimiseks võtsin 156 vastajat 78 eesimest ja 78 viimast, sest andmeid pidi eelnevalt puhastama ja selle peale läks juba aega, seega piirdusin väiksema vastanute hulgaga. Aga ükski vastus pole raisku läinud, sest jätkan kõigi vastuste analüüsiga juba järgmisel nädalal kui mul viimane aine läbi saab. Siis panen põhjalikuma analüüsi kokku ja postitan ka siia teema alla.
          Praegusest tööst võiks tõenäoliselt enim võiks huvi pakkuda 6-7 lk olev autoremondituru kirjeldus ja küsitluse tulemused 11-13 lk. Ülikooli aine raames esitatud töö asub aadressil: http://www.jrnl.ut.ee/filemanager/in...3%B5pparuanne&

          Veelkord aitäh kõigile, kes töö valmimisele kaasa aitasid ja kui põhjalikum analüüs valmis, annan teada.

          Comment


            #20
            Vs: Pisut teist masti teema - väikene uuring autoremondi teemal

            Ei mitte seda. Lasen tuttaval ära korraldada autoremont ja maksan ainult juppide eest, mille raha saan ma-ei-tea-kust . Mitte arvata, et tuttav on mingi isehakand õlinäpp kuskil külakolkas. Täitsa paberitega vennike ja töötab ühes autoesinduses remondiluksepana.

            Comment

            Working...
            X