Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

vaja leida relee. 12v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Kaupz! Kui ma sain sinust õigesti aru, siis vajad sa starteri blokiraatorit st. seadet mille puhul peale süütevõtme keeramist asendisse "start" starter ei rakenduks vaid vajaks rakendumiseks veel mingit lisa impulssi. Kui nii, siis on mul välja mõeldud selline skeemike TTL kivil K155LA8. Skeem töötab järgmiselt: asendis "start" starter ei rakendu vaid rakendub peale lühiajalist "helisignaalile" vajutamist ja starter töötab ainult seni kuni võti on asendis "süüde" tagasi, st mootor töötab. Helisignaal toimib igas olukorras, kas mootori seistes või töötades. Ei toimi ainult võtme asendis "start". Signaali kasutasin selleks,et kui keegi teakski sellisest seadmest siis vaevalt julgeks ärandamisel seda kasutada.Tarbib voolu ainult käivitamisel.


    Velts äkki saad panna sellest asjast skeemi kuhugi üles kui olemas või saata mailile taavi64@hot.ee . Ette tänades
    Sõida,mees,aga ära mölise!

    Comment


      #17
      Kahjuks ülespanemiseks puudub mul skanner, kuid skeemi võid kätte saada kas sellele ise järgi tulles või saada mulle kiri, milles on tagasisaatmiseks sinu enda käega kirjutatud postiaadress ja margiga ümbrik.

      Comment


        #18


        aga ja selle s1 võiks panna pärast s2. siis kui süüsde sees siis vajutad nuppu ja siis starterit
        Õige, minu näpukas
        Elekter on niisugune asi mida ei näe, aga tunned - ja kui tunned siis enam ei näe

        Comment


          #19
          kui auto pole automaatkastiga, siis starterile ikka katkestust ei tehta. >

          Comment


            #20
            Velts vaata enda privaat teateid!
            Sõida,mees,aga ära mölise!

            Comment

            Working...
            X