Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kord majja!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Originally posted by bloody-orc@Aug 9 2004, 18:02
    tegelikult võiks olla need asjalikumad teemad omaette välja sorteeritud kuhugile et neid oleks kergem leida ja nendest teemadest muu "solk" välja koristada, et oleks põhjalikum ja korrektsem... <_< siis VÕIBOLLA ei tule neid korduvaid teemasid ka nii palju... :unsure:

    aga noh see on kõigest minu arvamus :huh:
    jah. ja teema pealkiri peaks olema siis konkreetne , põhjalik ja lühike ,

    Comment


      #47
      Tänan vtl põhjalike vastuste eest&#33;
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #48
        Ronald kirjutas: Avatarid ja mingid "signatuurid" on üldse üsna gay värk
        Kasutades &#39;Minu seaded&#39; saad sa edukalt nende näitamise ära keelata.

        Raivo kirjutas: ei viitsi uut threadi alustada, ehk adminn paneks postituste kella öigeks
        Kasutades jällegi &#39;Minu seaded&#39; saad panna foorumi kellaajaks just sellise aja, mis vastab Sinu ajatsoonile (Eesti korral siis GMT +2:00 h)

        Comment


          #49
          Originally posted by admin+Aug 11 2004, 12:25--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (admin &#064; Aug 11 2004, 12:25)</td></tr><tr><td id='QUOTE'>
          Ronald kirjutas: Avatarid ja mingid "signatuurid" on üldse üsna gay värk
          Kasutades &#39;Minu seaded&#39; saad sa edukalt nende näitamise ära keelata.[/b]

          minu seaded keelavad ära kõik signatuurid.
          peale nende inimeste, kes signatuuri panevad kirja mõne lühinovelli, on ka neid, kelle signatuur sisaldab kasulikku infot (telefoninumber vms)

          <!--QuoteBegin-admin
          @Aug 11 2004, 12:25
          Raivo kirjutas: ei viitsi uut threadi alustada, ehk adminn paneks postituste kella öigeks
          Kasutades jällegi &#39;Minu seaded&#39; saad panna foorumi kellaajaks just sellise aja, mis vastab Sinu ajatsoonile (Eesti korral siis GMT +2:00 h)
          [/quote]
          kuidas suveaja korral on? kas arvestatakse automaatselt või tuleks ajavöönd panna käsitsi valeks GMT+3?
          GSM: 5039624

          Comment


            #50
            Suveaega peaks arvestatama automaatselt. Kui kell on aga mingil põhjusel tunnivõrra vale, siis on ajavööndi valiku all kohe ka suveaja jaoks eraldi linnukesekastike.

            Comment


              #51
              pole sellel foorumil häda midagi, kui ainult osalejad õpiksid EESTI keeles kirjutama ja kui tarbetuid komme poleks siis asi rahuldav. Oma ülesehituselt täiesti normaalne foorum.Küllap keeleküsimused, asjatud kommid ja muu mis ühe korrektselt toimiva foorumi puhul on üleliigne on ikka kasutajate ,kas siis oskamattuse või kultuurituse küsimus. Üks tähelepanek veel, paljud kas ei oska lugeda või on nii laisad, et ei viitsi tööd teha, et sellest foorumist teda huvitav probleem leida ja kohe kiputakse uuesti küsima, mis on tunduvalt lihtsam kui tööd teha ja midagi iseseisvalt otsida ja lugeda.Kohati võiksid ka admin. resoluutsem olla.

              Comment


                #52
                foorum suhteliselt hea,ei ole miskit teha kui noori huvilisi nii palju on,arvan et asi selles et arvutikasutamine mõnel veel raske on,ja ei osata veel korralikult otsinguid kasutada.nii et selles vist ongi see probleem et teemad korduvad.
                või on tõesti asi laiskuses?

                Comment


                  #53
                  Ei hakanud teemat läbi lugema.
                  Kas sellised kommentaarid on vajalikud ostu/müügi teemades, kui müüakse ntx u-101&#39;te, siis keegi kolmas kirjutab, et hea võim ostke ära, mul töötas vms...jne...
                  Ei pea mingit viha kellegi peale, aga tundub et tahetakse postituse arvu suurendada. Võimendi foorumis küllalt nendest juttu olnud.

                  Siis see otsingumootor veel. Miks ei lubata alla 4 tähemärki? ntx vene tehnikal oli identifitseerimiseks ka numbrid - 010, 021 jne... kui neid otsida vaja, ei ole see võimalik. Ootan vastukaja.
                  TFK Audio
                  #tfkaudio
                  http://www.facebook.com/tfkaudio/
                  http://tfkaudio.blogspot.com/
                  - Audioblogi, projektid jms.

                  On kahte sorti inimesi - Ühed, kellele meeldib Loudness ja teised, kellele ei meeldi.

                  Comment


                    #54
                    Originally posted by hgTafka@Aug 12 2004, 00:39
                    Siis see otsingumootor veel. Miks ei lubata alla 4 tähemärki? ntx vene tehnikal oli identifitseerimiseks ka numbrid - 010, 021 jne... kui neid otsida vaja, ei ole see võimalik. Ootan vastukaja.
                    Mulle ka see piirang ei meeldi, muudab otsimise raskemaks. :angry:

                    Comment


                      #55
                      See piirang tuleneb MySQLi fulltext otsingust, kus on minimaalseks sõna pikkuseks 4 tähemärki. Hetkel seda kahjuks muuta ei saa. Samas tegelen olukorra analüüsiga ning üritan luua lahenduse, mis võimaldaks otsida ka 3 tähemärgi pikkuseid sõnu. Seniks tuleb aga otsingupäringu koostamisel arvestada sellega, et 4 tähemärki on minimaalne sõna pikkus.

                      Comment


                        #56
                        Originally posted by admin@Aug 12 2004, 09:54
                        See piirang tuleneb MySQLi fulltext otsingust, kus on minimaalseks sõna pikkuseks 4 tähemärki. Hetkel seda kahjuks muuta ei saa. Samas tegelen olukorra analüüsiga ning üritan luua lahenduse, mis võimaldaks otsida ka 3 tähemärgi pikkuseid sõnu. Seniks tuleb aga otsingupäringu koostamisel arvestada sellega, et 4 tähemärki on minimaalne sõna pikkus.
                        njah , see halb asi jah , ka tühik ei loe mitte midagi .

                        (hea asi on see et teised foorumid on sjuuksed liiga värvikirevad , aga see on selline rahulik , see on hea (Y) )

                        Comment


                          #57
                          Originally posted by jannozz50@Aug 13 2004, 03:24
                          njah , see halb asi jah , ka tühik ei loe mitte midagi .
                          Tahad tühikut otsida??
                          Fraasi otsimisel pane otsitavad sõnad jutumärkidesse
                          nt. "minu otsing". Siis leiab foorum ülesse kirja, kus on sees fraas &#39;minu otsing&#39;

                          Comment

                          Working...
                          X