Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Elfafoorum on nüüd aadressil elfafoorum.eu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Annetusnuppu pressiks isegi.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      Saadetud sõnumine kustutamine vajab sättimist !
      http://hparchive.com/
      https://worldradiohistory.com/index.htm

      Comment


        Annetusnupp oleks minugi arust mõistlik.
        Üks mees siin rabab, et asja toimima saada ja teine ütleb, et paras p**k.
        Ma teeks rabajale kuuspaki

        Comment


          Esmalt postitatud olevtoom poolt Vaata postitust
          Aidake palun kehva silmanägemisega vanainimest: kus on nupud "näita lugemata teemasid" ja "märgi kõik teemad loetuks"?
          Sama siin: märgi - teemad - loetuks - nuppu ei ole, aga see on hädavajalik. Uued - postitused - nupul pole ju ilma selleta mõtet.
          Tulen mitme päeva tagant vaatama - mitme lehekülje jagu uut träna on rivis ja lahti sellest kuidagi ei saa.

          Comment


            Annetamise kontekstis ja suhteliselt hilise liitujana küsiksin, et milles seisneb Elfa Distreleci ja Elfa veebipoe konkreetne panus siinsesse foorumisse?

            Ausalt öeldes mõtleksin annetusele tõsisemalt kui neid nimesid veebiaadressis ege logosid päises ei virvendaks.
            viimati muutis kasutaja madis64; 07 m 2020, 20:45. Põhjus: Täiendused

            Comment


              Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
              Annetamise kontekstis ja suhteliselt hilise liitujana küsiksin, et milles seisneb Elfa Distreleci ja Elfa veebipoe konkreetne panus siinsesse foorumisse?

              Ausalt öeldes mõtleksin annetusele tõsisemalt kui neid logosid päises ei virvendaks.
              Olgu siis, südamelt ära !

              Sellega on pikk jutt ja mitte kõike ei saa avalikult kirjutada.
              Kunagi, umbes 18 aastat tagasi oli see foorum Tevalo Foorumi nime all.
              Mingi aeg ostis Elfa ära.
              Siis muudeti elfafoorumiks.
              Mingi aeg koliti see uuele domeenile.
              Mingi aeg müüdi elfa edasi.
              Siis läks endine adminn omanikega tülli-löödi minema.
              Foorum oli mingi pool aastat as-is. Ega mina ega keegi teine teadnud, et foorumit keegi ei hoolda.
              Ühel ilusal päeval helistas mulle kaasfoorumlane, et kuule, foorum on maas.
              Siis saingi teada, et mitte kedagi selle taga pole.
              Järgmine hommik Paldiski maanteele, rääkisin loo ära , õnneks oli veel seal "omasid" inimesi.
              Saime kokkuleppele toonase rootslasest direktoriga, et nemad tasuvad arved, aga mina hoian foorumit korras. Mulle tehti ID kaardipõhine juurdepääs. Sain kõike teha.
              Noh see oli umbes 6 aastat tagasi.
              Mõned unetud ööd ja foorum tuli püsti.
              Mõni nädal tagasi sain teada, et arved on maksmata (tähtaeg oli septembris)
              Ja kui ma midagi ette ei võta, on server detsembri algusest kinni.
              Ja ma siis tegingi seda, millest see pealkiri.
              Natuke aega tagasi sain teada, et domeeni kehtivusaega oli siiski pikendatud . Aga juba hilja. Olin selleks hetkeks juba otsustavad sammud ära teinud.
              Registreerida sarnane domeen+virtuaalserver (et mitte kasutajaid ära ajada) ning kolida asi ringi.
              Kahjuks ei läinud ringikolimine valutult, sest Vbulletini litsensiga tulevad kaasa hard-kodeeritud aadressid - ehk kui tarkvara on soetatud aadressi xxx jaoks, ei toimi see aadressil yyy ilma koodi kallal käimata.
              Lisaks on 11 aasta vanune tarkvara selline, et võeti keskmiselt kord päevas maha, ehk kirjutasin faile tagasi.
              Ja siis ma hakkasin proovima erinevaid variante - link , mu privaatserverile on siit aegajalt läbi käinud, hetkel pole sealmidagi.
              Ühe jaoks polnud konverterit, teise jaoks ei tulnud läbi manused ja täpitähed.
              Siis mõtesin - kui juba siis juba , ostsin Vbulletin 5.6 litsensi. Kiire test, et jamasid ei tule ja läkski peale sellisena, nigu on.
              Õnneks konvertimine läks suuremate viperusteta.
              Aga sassi läksid mõned õigused ja alamfoorumid. Õnneks sai korda.
              Foorum oli tõlkimata. Hetkeks on hädapärased kohad tõlgitud.
              Vaikselt üritan ilustada.


              Aga mis sellesse logosse puutub ....las see hetkel olla, sest .ee domeeni pikendati (küll pärast aegumist) ja see kuulub ikka elfale. Mind see ei sega.
              Seal on ümbersuunamine, vajadusel saab vana olukorra, novembri keskseisuga taastada..
              Eks näis. Vähemalt ei ole hetkel mul süümekaid.

              Foorum oli on ja jääb reklaamivabaks ja tasuta kasutamiseks !!!!!
              Annetuste kohapealt mõtlen, samas teenida ma ka ei taha, praegune kulu on olnud suurusjärgus 300 euri + iga aastane tuleb umbes 100.
              Kui on kõik hädavajalik tõlgitud ja enamvähem sobilikud stiilid leitud ja kasutajaskond paika loksunud, siis vaatab.




              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

              Comment


                Tänan vastuse eest, kuid ma siiski ei mõista, miks EESTI AINUKE TEHNIKAFOORUM (nagu mõni seda peab) aastal 2020 välisfirma nisa otsas ripub.
                Kui üleviimisprojekt korralikult püsti panna, usun, et leidub rahaliselt toetajaid, kuid minu jaoks on igasugune seos - selles kontekstis - läänemaise kontserniga automaatne stop.

                Edit:
                Järgi mõeldes - on täiesti mõistetamatu, et Elfa saab siin esitada oma logo ilma neid 100-euroseid aastakulusid (ja kord kümne aasta jooksul mingit suuremat migratsiooni) kinni plekkimata - mehed, mis annetustest te siin jahute?
                viimati muutis kasutaja madis64; 07 m 2020, 21:04.

                Comment


                  Ei ripu , see lihtsalt läks sedasi.
                  Hetkel ripub see minu küljes. Igasugu nimevahetused, stiilivahetused jms ei mõju kasutajatele lihtsalt hästi .
                  Ja ega see pole ainuke tehnikafoorum, see on lihtsalt ajale vastu pidanud, kas ka edaspidi peab, eks näis.
                  Rahalise toetusega on veel see jama, mina maksan, mina pean tüki saama ! Või kui mind adminniks ei tehta, ei osta ma elfast suurkliendina enam mitte midagi (sellest sündis üks teine foorum). Oli siin kunagi üks selline...
                  Las hetkel see majanduslik pool olla.
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                    Ei ripu , see lihtsalt läks sedasi.
                    Hetkel ripub see minu küljes. Igasugu nimevahetused, stiilivahetused jms ei mõju kasutajatele lihtsalt hästi .
                    Kui see sinu küljes ripub, miks Elfa veebipoe info seal figureerib?

                    Aga ok, olen öelnud, mis mul öelda oli - kuni see reklaamihõnguline teave seal kuvatakse, ei näe ma annetamiseks mingit põhjust.

                    Comment


                      Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust

                      Kui see sinu küljes ripub, miks Elfa veebipoe info seal figureerib?

                      Aga ok, olen öelnud, mis mul öelda oli - kuni see reklaamihõnguline teave seal kuvatakse, ei näe ma annetamiseks mingit põhjust.
                      Anna aega atra seada...ühtegi suppi ei sööda tuliselt.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        Eks sa ise tea, kuid tulevikus oleks tänuväärseks tööks eestikeelse foorumi lääne korporatsiooni kaubamärgi alt väljaviimine. Pakun, et kui selgitustöö on piisav, saavad ka liikmed aru, kui nadi praegune olukord välja paistab.

                        Comment


                          martinj;
                          Mõni nädal tagasi sain teada, et arved on maksmata (tähtaeg oli septembris)
                          Ja kui ma midagi ette ei võta, on server detsembri algusest kinni.
                          Ja ma siis tegingi seda, millest see pealkiri.
                          Natuke aega tagasi sain teada, et domeeni kehtivusaega oli siiski pikendatud . Aga juba hilja. Olin selleks hetkeks juba otsustavad sammud ära teinud.



                          madis64 jonnijutu summutamiseks, kes vist eellõiku ei märganud:

                          See elfa nimi peaks ju otsingus alternatiive kasutades kadume, nt velo.clubbers. ee on leitav ka rattafoorum kaudu. Siinne liige trebla ehk oskab avada/suunata kuis see trikk tehti.

                          PS. kuna sotsmmeediat ei kasuta nagu tiktok, näoraamat, orkut jms, küll aga paralleel foorumit audioteemal, on kummastav , et siiamaani pole seal põhiliselt figureerivad madised sõnakestki maininud, et elfafoorumi ee lõpp on siin eu-ga asendatud. Eht eestlaslik käitumine - tublid olete madised
                          viimati muutis kasutaja martk; 07 m 2020, 22:27.
                          Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                          Comment


                            Küsime siis nii, et kui see praegune foorum on puhtalt isiklik projekt, siis kas nimekujust "elfafoorum.eu" ei või probleemi tekkida?
                            (kaubamärk vms õiguslik?)

                            Comment


                              Kiirotsing sõnale elfa annab igati positiivse vastuse, seega poleks kehvem kui audiokarma :
                              Elfa Meaning Destiny Analysis
                              You are deep. You say little and possess great wisdom. You never have to worry about money; You are financially fortunate. You are often quite vain, selfish, and a bit stingy. Yet you have tremendous sympathy for others and try to help those less fortunate. You tend to overdo, since you have doubts about other people’s judgment and prefer to rely on yourself. You are determined in whatever you do and hate to fail. Although calm on the surface, you are intense and passionate. You are usually good-looking and sometimes have marital problems because you are fickle.

                              Samas selle nimega on Eestis furnituuri müüja:

                              Garderoobide ja panipaikade sisustamine. Hoiustamissüsteemid - Elfa®. MÜÜK JA PAIGALDUS.
                              viimati muutis kasutaja martk; 07 m 2020, 23:27.
                              Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

                              Comment


                                Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
                                ...et siiamaani pole seal põhiliselt figureerivad madised sõnakestki maininud, et elfafoorumi ee lõpp on siin eu-ga asendatud. Eht eestlaslik käitumine - tublid olete madised
                                No ei ole seal ka kontot omav ja aeg ajalt postitav martk ka midagi märkinud nii et virin on hämmastav

                                Aga kuna .ee lõpuga leht on veel üleval ja kuvab linki .eu peale, siis aadressi otse sissetoksijatel probleemi pole, ülejäänuid aitab otsing aadressiribal.

                                Comment

                                Working...
                                X