Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Konto deaktiveerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Konto deaktiveerimine

    Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
    Mitte sulle endale viidates, vaid suures plaanis tundub oma sõnade söömine üsna nõdrameelse tembuna.
    Kustutamisest räägivad siin teised, minu küsimus oli konto deaktiveerimise kohta.
    Nendel kahel asjal on vaks vahet.

    Comment


      #32
      Vs: Konto deaktiveerimine

      Mida selle deaktiveerimise all täpsemalt mõeldakse?

      Nagu Vasaraonu eespool ütles, kui rohkem ei ole soovi kasutada, siis rohkem ei postita. Et teised ei saaks tülitada, võib keelata PSide vastuvõtmise. Kui on kartus, et tahtmatult võib ise midagi foorumisse juurde postitada, võib teada anda ja saab postitusõiguse ära võrra või bännida. (Polegi uurinud, mis neid kahte täpsemalt eristab; üks ei lase vist postitada, aag lubab manuseid vaadata, teine ei lase foorumisse sisse logida.)
      73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
      ATiP1pN4XeM

      Comment


        #33
        Vs: Konto deaktiveerimine

        Esmalt postitatud Scott poolt Vaata postitust
        Nagu Vasaraonu eespool ütles, kui rohkem ei ole soovi kasutada, siis rohkem ei postita.
        Tänan heade soovituste kordamise eest.

        Konto deaktiveerimine toimub tavaliselt (mitte konkreetse foorumitarkvara, vaid andmebaaside kontekstis üldiselt) kontokirjel aktiivne-välja (enabled vms) seadmisega seisundisse "ei" (false, no vms sarnast), mille tulemusel kontol sisselogimine (ja ka muud liituvad tegevused nagu ps-ide saatmine jms) tõkestatakse. S.t. konto kasutamine on tõkestatud.

        Comment


          #34
          Vs: Konto deaktiveerimine

          Tahad täpsemalt probleemi kirjeldada? Oled sõltlane ja tahad et su ligipääs jõuga keelata? Tahad mõnele teisele kasutajale käru keerata et ta postitama ei pääseks?
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #35
            Vs: Konto deaktiveerimine

            Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
            Tahad mõnele teisele kasutajale käru keerata et ta postitama ei pääseks?
            Miks ma peaksin tahtma kellelegi käru keerata?

            Ma esitasin pealkirjas küsimuse, vastus näib olevat, et tsiviliseeritud võimalust selleks tegevuseks ei ole.

            Tänan tähelepanu eest.

            Comment


              #36
              Vs: Konto deaktiveerimine

              Miks peaks mingit teemat nagu kummi venitama ilma et mõistlikku põhjendust tuua milleks see teema üldse?
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #37
                Vs: Konto deaktiveerimine

                Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                Konto deaktiveerimine toimub tavaliselt (mitte konkreetse foorumitarkvara, vaid andmebaaside kontekstis üldiselt) kontokirjel aktiivne-välja (enabled vms) seadmisega seisundisse "ei" (false, no vms sarnast), mille tulemusel kontol sisselogimine (ja ka muud liituvad tegevused nagu ps-ide saatmine jms) tõkestatakse. S.t. konto kasutamine on tõkestatud.
                Moderaatoritel sellist valikut ei ole. Ja eelnevalt mainitud postitusõiguse äravõtmine ongi sisuliselt kõige kõrgema tasemega bänn, mida rakendada saab.

                Ühes teises foorumis (ei ole vBulletini foorumimootoril) rakendati konto deaktiveerimist, põhjuseks kontokasutaja lahkumine siitilmast. Väliselt ei muutunud midagi, kuid kasutajanimele vajutades on vastuseks, et sellist kasutajat ei eksisteeri. Ja arvan, et jäägu selline võimalus ainult selleks puhuks kasutamiseks. Elavad saavad ehk oma konto kasutamise või mittekasutamisega edaspidigi ise hakkama.
                73lpiC3kCzI 1hz9KtdUAoU FHo6rXLHNTU
                ATiP1pN4XeM

                Comment


                  #38
                  Vs: Konto deaktiveerimine

                  Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                  Miks peaks mingit teemat nagu kummi venitama ilma et mõistlikku põhjendust tuua milleks see teema üldse?
                  Tekib ka sama küsimus. Pigem on saate "suud puhtaks" stiilis teemaga, kus lõpptulemust ei ole.
                  Kui madis64 tahab, võin ta siit deaktiveerida .
                  Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                  Comment


                    #39
                    Vs: Konto deaktiveerimine

                    Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                    Kui madis64 tahab, võin ta siit deaktiveerida .
                    Puht tehniline küsimus.
                    Kas peale deaktiveerimist tema kirjutised on loetavad
                    Kas siis saab keegi teine sama nime ja sama profiiliga tekitada kasutaja ja jätkata?
                    Kas siis vanad ja uued kirjutised liituvad?

                    Comment


                      #40
                      Vs: Konto deaktiveerimine

                      Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                      Miks peaks mingit teemat nagu kummi venitama ilma et mõistlikku põhjendust tuua milleks see teema üldse?
                      Teema seepärast, et mul tekkis asjakohane küsimus. Kui kellelegi see ei meeldi, võib taotleda teema kustutamist, küsimuse ajendeid ma kellelegi selgitama ei hakka.

                      "Venitavad" seda nagu teised postitajad (kui vaevuda lugema), ma sain oma vastuse juba üsna alguses kätte.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Konto deaktiveerimine

                        Esmalt postitatud A.R. poolt Vaata postitust
                        Puht tehniline küsimus.
                        Kas peale deaktiveerimist tema kirjutised on loetavad
                        Kas siis saab keegi teine sama nime ja sama profiiliga tekitada kasutaja ja jätkata?
                        Kas siis vanad ja uued kirjutised liituvad?
                        Saab teha ka nii, et ei ole loetavad, profiil kustub ära.
                        Ja saab teha ka sedasi,et kasutaja IP või selle vahemik ning mailiaadress (võib ka serveri tasandil) läheb musta nimekirja.
                        Probleemi ei teki 0 postitusega kasutaja kustutamisel vaid siis kui postitusi on juba üksjagu.
                        Välimuselt rikki läinud teemad on vaid visuaalne külg. Andmebaasi indeksid tuleb ka ära parandada.

                        Siis saab küll keegi teine teha sama profiili, kes keelab ?

                        Tehniliselt saan ma teha mida iganes, aga on põhjused, miks ma seda ei tee.

                        Aga keegi ei keela mul uuesti korrata lõiku foorumi reeglitest
                        Elfafoorumi kasutajal peab olema kehtiv ja toimiv meiliaadress. Elfafoorum ei kogu ega töötle kasutajate isikuandmeid.
                        Elfafoorumis ei kustutata ühegi kasutaja kontot, kes on foorumis postitanud. Erandi korras otsustab konto kustutamise administraator."
                        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                        Comment


                          #42
                          Vs: Konto deaktiveerimine

                          Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                          --- kontol sisselogimine (ja ka muud liituvad tegevused nagu ps-ide saatmine jms) tõkestatakse. S.t. konto kasutamine on tõkestatud.
                          See olukord on hõlpsalt saavutatav, see vastab "bännitud alatseks" seisundile ja on foorumi kui terviku suhtes kõige parem valik, nii ei ole vaja foorumit uuest re-indekseerida ja teemad ei lagune ära.
                          Vastava kirje konto juurde saab panna iga moderaator, kuid ma eeldaks selle soovi juures ka nn "motivatsioonikirja", sest muidu tekib olukord kus ebastabiilsed helbekesed hakkavad tahtma täna üht, homme teist, niisuguseid juhtumeid ju on foorumi ajaloost leida.
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #43
                            Vs: Konto deaktiveerimine

                            Esmalt postitatud madis64 poolt Vaata postitust
                            Teema seepärast, et mul tekkis asjakohane küsimus.
                            Teema on asjakohane ja tehtud õigesse kohta. Foorumi tagasiside on just taoliste teemade aruteluks sobiv. Kõigil on võimalus oma arvamust avaldada.
                            Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                            Comment


                              #44
                              Vs: Konto deaktiveerimine

                              Esmalt postitatud vasaraonu poolt Vaata postitust
                              Proovisin otsida vanemaid:
                              Paljud vanemad ja aegunud äriteemad on kustutatud.
                              Vaatasin, kuvab 20 lehekülge, viimane: 03-09-16, 19:39.


                              http://hparchive.com/
                              https://worldradiohistory.com/index.htm

                              Comment


                                #45
                                Vs: Konto deaktiveerimine

                                Siis oli foorumi andmebaasiga midagi tehtud.
                                Ütleks nii, et kui on vajamidagi andmebaasis ümber tõsta, kloonida või kopeerida, siis äriteemad jäävad välja.
                                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                                Comment

                                Working...
                                X