Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Viirusehäire foorumi skype-lingis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

    Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
    Mis failist siis momendil jutt käib?
    Laiend on .xml ja sisu on eespool.
    See tundub olema Eset'i enda koostatud teabefail tõrje tegevuse kohta.
    Mingit konkreetset faili selle juhtumiga seoses minu arvutisse ei laetud, Eset lihtsalt reageeris millelegi ja koostas sellest karantiini kirjerea (mina tegin sellest väljundi).
    FF poolt mingit tõrkumist ei täheldanud. Kui ma teate saamise hetkel poleks arvuti juures olnud (sellised teated kustuvad ca 5 sek pärast), poleks kõigest teada saanudki.

    Comment


      #32
      Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

      Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
      Kui ma teate saamise hetkel poleks arvuti juures olnud (sellised teated kustuvad ca 5 sek pärast), poleks kõigest teada saanudki.
      Saab sellist teadet üldse tõsiseltvõetavaks pidada? Kui 5sek jooksul ei reageeri, teade kaob, ja logisse jälge ei jää? On siis oht või pole?
      Mööda klubi käib ringi suguhaige gigolo. Kui neiu näeb teda, siis ta on olemas. Kui ei näe, siis pole. Ja ongi oht möödas?
      Alo, äkki aitad arutada, Sul tulevad pikemad mõttelõngad märksa libedamalt :-)
      Erilahendused.
      PS või mail.

      Comment


        #33
        Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

        Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
        Saab sellist teadet üldse tõsiseltvõetavaks pidada? Kui 5sek jooksul ei reageeri, teade kaob, ja logisse jälge ei jää? ...
        Logisse jääb jälg maha igal juhul, aga logi vaatan siis kui vajadus tekib.

        Aga ole nüüd aus ja teata, kas üritasid mingit moodi ühendust luua, midagi teha?
        Luban, et kui tõesti üritasid ja ausalt tunnistad, mida tegid, siis kingin sulle avamata pakendis USB3.1 toega pulga ja ei pahanda mitte milligrammigi.

        Lisan veel, et Skype on mul telefonis kogu aeg aktiivne, arvutis harva.

        Comment


          #34
          Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

          Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
          Laiend on .xml ja sisu on eespool.
          Ma arvasin, et jutt käib pahalase enda failist, mitte sellest mõttetust teatest.

          Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
          Lisan veel, et Skype on mul telefonis kogu aeg aktiivne, arvutis harva.
          Tähendab see siis seda, et sina sellele http://mystatus.skype.com/smallicon/waldurwaldur lingile ligi pääsed? Sest selle ümber ju konkreetselt tants käib, vähemalt sinu enda piltide järgi. Minul näiteks Skype pole ja minu jaoks seda aadressi/serverit lihtsalt ei eksisteeri, sellele klõpsamisel tuleb teade "Server not found". Sest mystatus.skype.com kohta DNS server IP-d ei väljasta.

          Comment


            #35
            Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

            Üsna huumoriks läheb kätte :-)
            Skype'i kasutan üliharva, paari viimase päeva jooksul olen korraks masinasse installitud variandiga loginud, ja tänagi nt veebi-põhise lahendusega logitud sisse.
            AGA ma pole kellegagi ühtegi vestlust alustanud. Ja ma pole päris kindel, kas sa mul kontaktinimekirjas oled.
            Ehk lühidalt, mina ise pole kindlasti midagi proovinud. Isegi ebaõnnestunult.
            Kui mingi bugi oli kuskil, tuleb selle juurimist mujalt alustada. Vist.
            Erilahendused.
            PS või mail.

            Comment


              #36
              Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

              Nüüd võib teema lõpetada.
              Kuna kumbki pool ei ole mingit ühenduse loomist üritanud, aga viiruse teade tuli, siis loeme juhtunu Eset'i praagiks.

              Comment


                #37
                Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                Aga räägi, kas minu Skype'i nimi on sul listis või mitte? Kui mul pole sind, ja sul pole mind kontaktides, siis on tõesti veidi ilmvõimatu.
                Erilahendused.
                PS või mail.

                Comment


                  #38
                  Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                  Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                  ...siis loeme juhtunu Eset'i praagiks.
                  Aga lohuta ennast sellega, et kui peaks päris viirus ette sattuma, siis ei pruugi ESET sellele üldse reageerida. Ei liiguta ei saba ega sarvi. Nii seisab maailm ilusasti tasakaalus ja teadete arv optimaalne.

                  Comment


                    #39
                    Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                    Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
                    Aga räägi, kas minu Skype'i nimi on sul listis või mitte? ...
                    Ei ole listis, nii et imelik jah.

                    Aga A.S.-ile teadmiseks, et olen Eset Smart Security't kasutanud juba üle 10 aasta ja olen jätkuvalt sellega rahul. Hea tõrje, soovitan.

                    Comment


                      #40
                      Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                      Pole üle 10 aasta viirusetõrjeid kasutatnud ja pole mingeid probleeme olnud ei viiruste ega teadetega mida pidevalt vajutada uuendada jne.
                      Viirusetõrjed enamasti ei leia peale protsessori ressurrside mida raisata midagi.

                      Comment


                        #41
                        Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                        Oleneb, mis sa seal internetis teed ja mis lehti külastad.

                        Comment


                          #42
                          Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                          Kui oma netis kolamist kontrolli all hoida, kahtlaseid lehti mitte külastada ja reklaamide ohvriks mitte langeda on võimalik masin puhas hoida.
                          Eelis on ka see kui kasutajal on üldine arusaamine pahalaste tegutsemisest.

                          Midagi saab siit teada:
                          https://www.veracode.com/blog/2012/10/common-malware-types-cybersecurity-101


                          Võiks "Folder Options" valida süsteemi ja peidetud failide kuvamine.
                          Start menüüs on folder "Startup", mõned pahalased topivad ennast sinna(peidetult), et uuestikäivitumisel oma tegusi edasi teha.
                          Windowsi folderis on Regedit.exe
                          Sealt:
                          HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\Curr entVersion\Run
                          HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Run

                          Need on teine võimalus kuidas peale uuestikäivitumist edasi toimetada.
                          Tasub need üle vaadata ja meelde jätta mis seal olema peab.
                          (Need saab Favorites alla lisada, et ei peaks igakord otsima).
                          http://hparchive.com/
                          https://worldradiohistory.com/index.htm

                          Comment


                            #43
                            Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                            Win10-s on veel:
                            HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Run

                            Aga Win10-s on lihtsam tegeleda tegumihalduri (Ctrl+Alt+Del) akna lehel ’Käivitus’, keela seal kõik käivitused, mida vajalikuks pead.

                            Comment


                              #44
                              Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                              Ma soovitaks pigem https://technet.microsoft.com/en-us/...rnals/bb963902, sest neid nurgataguseid on piisavalt palju, kust asju annab märkamatult käima sikutada.

                              Comment


                                #45
                                Vs: Viirusehäire foorumi skype-lingis

                                Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                                Win10-s on veel:
                                HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\WOW6432Node\Microsoft\ Windows\CurrentVersion\Run
                                See ei ole ainult Win10, see tähendab hoopis seda, et on 64bit süsteem ja 32bit programmid panevad Wow6432node alla oma infot.
                                http://hparchive.com/
                                https://worldradiohistory.com/index.htm

                                Comment

                                Working...
                                X