Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Viirusehäire foorumi skype-lingis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Viirusehäire foorumi skype-lingis

    Aga W@ldurile saadan pisikese pildi (teistele hoiatuseks, millega mees tegeleb):

    Click image for larger version

Name:	waldurwaldur.jpg
Views:	1
Size:	18,4 KB
ID:	879101

    Häbi-häbi W@ldur!

    #2
    Vs: Puhta energia generaator

    Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
    (teistele hoiatuseks, millega mees tegeleb)
    Ja millega ta siis tegeleb? Hobusekasvatusega?

    Äkki teinekord võtad selliseid mõttetuid pilte/teateid kerge huumoriga või lihtsalt ignoreerid.

    Comment


      #3
      Vs: Puhta energia generaator

      Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
      Ja millega ta siis tegeleb? Hobusekasvatusega?
      Äkki teinekord võtad selliseid mõttetuid pilte/teateid kerge huumoriga või lihtsalt ignoreerid.
      Jätad enda arusaamisest kesise mulje, mina sellist asja küll mõttetuks ei pea:

      Click image for larger version

Name:	W@ldur elfafoorumist.jpg
Views:	2
Size:	102,0 KB
ID:	869807

      Võid seda postitust ignoreerida või võtta puhta huumoriga ...

      Comment


        #4
        Vs: Puhta energia generaator

        Kas mõne teise kasutaja puhul sellist hoiatust ei tule ?
        Äki on asi kuskil foorumi poolses otsas. Tundub alusetu süüdistus...

        Liiga püüdlikud pahavara tõrje programmid kipuvad mõnikord nalja tegema.
        Või ongi tegu naljaga...
        http://hparchive.com/
        https://worldradiohistory.com/index.htm

        Comment


          #5
          Vs: Puhta energia generaator

          Koristasin MSNi ja Skype'i viited ära profiilist.
          Lihtsalt infoks, kasutan neid kanaleid pigem hädavajadusel, kui siiski.
          PS, e-mail ja telefon on siiani piisavad vahendid olnud.
          Hobuste-teemat kommenteerida ei oska, teadlikult nakkust pole saanud, arstilt ravimeid samuti mitte :-)
          Erilahendused.
          PS või mail.

          Comment


            #6
            Vs: Puhta energia generaator

            Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
            Liiga püüdlikud pahavara tõrje programmid kipuvad mõnikord nalja tegema.
            Comodo keeldus kunagi isegi ühte paari postitusega hinnavaatluse foorumi teemat avamast. See oli kunagi ammu, siis kui ma veel viirustõrjet kasutasin. Teemal ei olnud häda midagi, ei mingit peidetud koodi ega midagi, ju siis mõni sõna ei meeldinud vms.
            Aga jah, nii see on, midagi asjalikku need viirustõrjed tavaliselt ei leia, ainult mõttetuid teateid loobivad.

            Comment


              #7
              Vs: Puhta energia generaator

              Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
              ... Aga jah, nii see on, midagi asjalikku need viirustõrjed tavaliselt ei leia, ainult mõttetuid teateid loobivad.
              Kui nii arvad, siis sul lihtsalt puuduvad vastavad kogemused.
              Ma pole 13 aasta jooksul siin foorumis ühtegi tõrje teadet saanud, nüüd siis esimene. Ja ma ei pea seda sugugi tähtsusetuks.
              Ju siis ikka W@ldur püüdis luua ühendust. Seda ma nüüd küll ei usu, et viirusetõrje siin foorumis mitte mingisuguse tegevuse peale lausa "HTML/Refresh.BC Trooja hobune" teateid viskab ja ühenduse blokeerib!

              Aga moded saavad siin sõna sekka öelda, neile peaks foorumi kood kättesaadav olema.
              Selleks, kui soovi on, võib keegi mode proovida tegevust matkida ja kui ma saan sarnase teate, siis on selge pilt, kas W@ldur rikkus foorumi reegleid.

              Lisan poolitatud rea logifailist:
              Click image for larger version

Name:	W@ldur elfafoorumist-2.jpg
Views:	1
Size:	81,0 KB
ID:	869808

              NB! Minu eesmärk on asjas selgusele jõuda, ehk teisiti, tõde teada saada.

              Comment


                #8
                Vs: Puhta energia generaator

                Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
                Koristasin MSNi ja Skype'i viited ära profiilist.
                Lihtsalt infoks, kasutan neid kanaleid pigem hädavajadusel, kui siiski.
                PS, e-mail ja telefon on siiani piisavad vahendid olnud.
                Hobuste-teemat kommenteerida ei oska, teadlikult nakkust pole saanud, arstilt ravimeid samuti mitte :-)
                Tahtsid vist öelda, et "ühenduse loomist ei ole alustanud" või "teadlikult nakkust pole saatnud"?
                Minu eesmärk on ainult asjas selgusele jõuda.

                Comment


                  #9
                  Vs: Puhta energia generaator

                  Leidsin infot et ESET/NOD32 on sellist valehäiret andnud paljudele kasutajatele.

                  Häda pidi olema uuenduses: (
                  It would appear that update 13102 is causing false positives on every site, rolling back to previous update works.)
                  https://forum.eset.com/topic/7550-wr...-jsscrinjectb/


                  http://hparchive.com/
                  https://worldradiohistory.com/index.htm

                  Comment


                    #10
                    Vs: Puhta energia generaator

                    Nagu isegi näed, hädaldatakse faili peale ja fail olevat http://mystatus.skype.com/smallicon/waldurwaldur. Kausta nimest võib eeldada, et tegemist on pildiga. Ise Skype ei kasuta, seega kommenteerida ei oska.
                    Võimalik oleks olnud fail(id) alla laadida ja siis Virustotal saidil kontrollida, nüüd tundub juba hilja olevat, sest mystatus.skype.com kohta väidetakse, et "Server not found". See olevat selline traditsiooniline teade, juba aastaid.

                    Ja igasugu valehäired on viirustõrjete maailmas üsna tavapärane nähtus. Eriti juhul kui on tegemist pakitud failidega.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Puhta energia generaator

                      Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
                      Leidsin infot et ESET/NOD32 on sellist valehäiret andnud paljudele kasutajatele...
                      Häda pidi olema uuenduses: (It would appear that update 13102 is causing false positives on every site, rolling back to previous update works.)
                      Ma ei kasuta Nod32-te, mul on Eset Smart Security v8 ja signatuurid on v14623.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Puhta energia generaator

                        Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                        Ma ei kasuta Nod32-te, mul on Eset Smart Security...
                        Mis vahet seal on? http://shop.eset.ee/ Peale hinna?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Puhta energia generaator

                          Paki nurk on kah teist värvi... .
                          Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
                          Konfutsius

                          Comment


                            #14
                            Vs: Puhta energia generaator

                            Tegelikult jah, "linnukesi" on ka vähem, seega NOD32 hädaldab vähem. http://www.eset.ee/et/for-home/windows

                            Comment


                              #15
                              Vs: Puhta energia generaator

                              Esmalt postitatud A.S. poolt Vaata postitust
                              ... Ja igasugu valehäired on viirustõrjete maailmas üsna tavapärane nähtus. Eriti juhul kui on tegemist pakitud failidega.
                              Tavapäraseks võib lugeda teateid "Võimalik soovimatu rakendus", aga kui juba leiab trooja hobuse, siis siin on midagi teisiti.

                              Aga katsetame.
                              W@ldur, pane skype link tagasi, taasta sama seis ja kui sa tookord midagi üritasid, siis tee sedasama nüüd uuesti, nii saame jälile, kas ikka on "täiesti tavaline süütu trooja hobune".
                              Kordan, soovin asjasse selgust, ei ole keelegi peale pahane.

                              Comment

                              Working...
                              X