Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

avatarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: avatarid

    Esmalt postitatud KaruTEC poolt
    Ma lihtsalt ei mõista, mida sinu või kellegi teise moll või muu jabur pilt foorumile juurde annab?
    Veidi kasutusmugavust näiteks. Pikast postituste rivist üles-alla
    kruttides leiab pildi abil palju kiiremini kellegi postituse(d) üles.
    Minu arvates täitsa piisab mingist minimalistlikust pildist, muidugi
    ei oleks ka hea kui mitmel tegelasel oleks see ühesugune. Kas ta
    just ex libris'e stiilis kasutajat iseloomustama peaks, raske öelda.
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #32
      Vs: avatarid

      Esmalt postitatud KaruTEC poolt
      Minu arvates võiks avatar olla ka videokujul, otselingiga sms, zen, msn, orkut ja rate kontole. Ja siis tahaks veel võimalust et ma saaks tasulise SMS abil kustutada teiste postitusi ja kui keegi möliseb saab Viru Keskuse 2 korrusel kingapoe juures molli !
      Tubli, Karu! Minu poolt ka maksimumpunktid!
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #33
        Vs: avatarid

        keelaks siis avatarid ära ja ongi fleimi vähem
        "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

        Comment


          #34
          Vs: avatarid

          Esmalt postitatud freeze poolt
          keelaks siis avatarid ära ja ongi fleimi vähem
          kõik jäägu nii nagu on. punkt. jutul lõpp. ei mingit vingumist enam!

          Comment


            #35
            Vs: avatarid

            Mnjah.
            Minu avatar 100x100pix ja alla 6kb.
            Just sai pandud selline, tõesti, väike pilt mille järgi tunneb inimese kohe ära,
            näiteks fre, näen avatari ja ilma kasutaja nime lugemata teada kelle post.
            Kuigi, nüüd pole kindel kas fre mind enam ilma nime lugemata ära tunneb.
            Selline on see asi avatari vahetusega..

            To freeze:
            Ka võimalus, aga väike avatar on ikka parem, näeb kiiremini ära kelle postitus

            Comment


              #36
              Vs: avatarid

              Tankeri, KaruTEC'i ja felch'iga nõus. Praegune avatari suurus on enam kui piisav. Kasutan ühes foorumis 140x210 avatari ja kuigi vahet justkui numbrites eriti ei ole, tundub ta ikkagi rõvedalt suurena (kuid olen liiga laisk muutmaks seda tagasi väiksemaks).

              Esmalt postitatud jannozz50 poolt
              miinimum pildi suurus võiks olla 200 x 200 ja 60kb. see praegune limiit on väga nõme!
              Miks on põhjendamata jäänud, milleks nii suurt avatari vaja on???


              1. 200x200 on läheb postituse sisuga võrreldes liiga suureks. Minu arust on väga hea, kui info kohe näkku kargab ja ei pea seda vilkuvate bännerite seast otsima.
              2. 60kb on ka liiga suur. Vähegi aeglasema ühenduse (GPRS) teeb uimaseks.
              If you think education is expensive, try ignorance.

              Comment


                #37
                Vs: avatarid

                Esmalt postitatud andreie poolt
                Miks on põhjendamata jäänud, milleks nii suurt avatari vaja on???
                aa...vabandused seda 200x200 suurust mõtlesin ma niimoodi : on mingi pilt arvutis 200x200, upid selle foorumisse ja foorum ise teeb selle endale söödavamaks (ehk siis väiksemaks).
                eelmisel nädalal pilti uppides sain ma sellest piirangust niimoodi aru, et pean selle ise 130x130 tegema ja suuruse ka veel mingitmoodi paika ajama. see aga käis üle minu jõu ja siis tulingi siia kaebama

                Comment

                Working...
                X