Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

avatarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    avatarid

    ei tea kas avataride valik on liiga väike. igatahes siin foorumis on populaarsed avatarid. nii et kasutajaid on vähe ja paljud kasutavad sama avatari. see häirib mind päris tublisti. võimalik, et mind ainukesena härib see, et kõik kasutavad sama avatari aga vähemalt sain südamelt ära rääkida :P

    #2
    Mõnes mõttes oleks hea küll, kui kõigil oleks mingi oma isikupärane avatar, siis postitusi lugedes ei peaaks otseselt vaatama, kes selle kirjutas vaid näeks silma nurgast juba ära, aga kui palju neid ikka vaja on, kes mõnda muud tahab, siis otsigu/tehku endale, pangu üles ja läheb jälle. Ega see avataride asi nüüd nii väga tähtis ka ei ole.
    transistor[ätt]starline[punkt]ee

    Comment


      #3
      Vähe käib pinda kyll. Kui mõnel läbunaatoril mõne targa mehega yhesugune pilt siis alguses ajab natuke segadusse kyll. NImesid ei nimeta
      Tegelt võiks igayks enda avatari ise ylesse toppida, siis ei korduks nad nii ropult

      Comment


        #4
        mul on mure et ei sa oma pilti avatarina yles panna imelik kyll tahaks ikke
        pilt.ee/P2RN ja tahaks seda
        XE pilti yles lasta avatarina aga ei oska
        niiet andke nõu

        Comment


          #5
          mis seal siis ikka, paned avatari url'iks http://pilt.ee/i/p/5/47/01472475416c72.jpg :huh:
          Oli vist see :unsure:
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            #6
            pilt.ee serverist ei ole lubatud pilte teistesse süsteemidesse linkida. Kui Te leiate, et Teile on see siiski väga oluline, siis andke sellest teada aadressile info@pilt.ee.

            Comment


              #7
              mul tekkis ainult yks ristikene sinna pildi asemele <_<

              Comment


                #8
                Proovi kasutada siis seda: http://parsek.yf.ttu.ee/~transistor/abc.jpg
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  #9
                  Originally posted by transistor@May 15 2004, 11:39
                  Proovi kasutada siis seda: http://parsek.yf.ttu.ee/~transistor/abc.jpg
                  Tänan abi eest aga kas sa saaks sinna mu võimu pildi kaa panna w?
                  Pliiz
                  ette tänades Martin&#33; <_< :lol:

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by arvutihdd@Apr 27 2004, 22:48
                    NImesid ei nimeta
                    kas siin peitub vihje?
                    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                    www.sansui.us/AU-9500.htm

                    Comment


                      #11
                      Vs: avatarid

                      Mingil põhjusel ei suuda avatari aktiviseerida. Vastus - üleslaadimine serverisse ebaõnnestus ...
                      Link, mille sisestan: http://raulino.planet.ee/images/res25w.jpg
                      Proovisin ka teisi linke (teistelt serveritelt) ja teisi pildiformaate (*.gif, *.tif).
                      Suurus OK, ca 95 x 95.
                      Kus ma panen puusse ... (nagu ei olegi kohta, kus puussse panna ... )

                      Tänud reageerija(te)le!

                      Comment


                        #12
                        Vs: avatarid

                        Mis Sa tast serverisse saadad.
                        Olemas ju ka kastike: "Sisesta avatari URL:"

                        Sinna kriba (kleebi) oma avatari aadress, mille siia loopisid, siis "Salvesta muutused" ja peaks OK olema.

                        Comment


                          #13
                          Vs: avatarid

                          Esmalt postitatud Elektrik poolt
                          Mis Sa tast serverisse saadad.
                          Olemas ju ka kastike: "Sisesta avatari URL:"

                          Sinna kriba (kleebi) oma avatari aadress, mille siia loopisid, siis "Salvesta muutused" ja peaks OK olema.
                          No nii ma teengi ja salvestan ja kõik ... vastuse saan, et ''üleslaadimine serverisse ebaõnnestus''. Vaata teiste meeste avatari peal parema hiire klikiga (properties) - pildid salvestuvad tevalo serveril ... Ma püüan selle vastuse ''pildi'' ka kaasa panna.

                          Siin: http://raulino.planet.ee/images/ebaonnestus.JPG?2 nüüd pilt ka, mille ma saan peale klikki ''Salvesta muudatused''. Ja sama vastus on, kui annan aadressi välis-URL-ilt või ka enda enda arvutist ...

                          Kas on kellelgi veel ideesid. Aga Elektrik, aitähh reageerimast. Mõtlesin juba, et töö juurest ei saa (tulemüürid jne.), aga kodus sama jama ...
                          Ootan abi ...!
                          viimati muutis kasutaja raulino; 10 m 2007, 19:37.

                          Comment


                            #14
                            Vs: avatarid

                            Mnjah, proovisin oma profiilis. Mul töötab. Tippisin Su URLi sisse.
                            Väga kahtlane.

                            Admin võib abiks olla.

                            Comment


                              #15
                              Vs: avatarid

                              &#220;ritasin seda avatari enda profiili alla salvestada ning k&#245;ik toimib.
                              Mis on v&#228;lja 'Sisesta avatari URL:' t&#228;pne sisu, mida salvestamisel kasutad? &#196;kki on kuhugile m&#245;ni t&#252;hik vahele j&#228;&#228;nud? Kas teistest serveritest piltide salvetamine &#245;nnestus?

                              &#196;kki saad teha pildi sellest, mis on ekraanil enne klikki nupul "salvesta muudatused"?
                              viimati muutis kasutaja tanker; 11 m 2007, 09:05.

                              Comment

                              Working...
                              X