Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

    Aga palun sulle põhjus, elfafoorumi kasutamine. Siin ei ole mingit arendustiimi taga ja keegi ei saa selle eest kuidagi tasustatud et asjad kaasajastatud saaks.
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #32
      Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

      Proovige nüüd, muutsin ühe linnukese ära.
      To:elukaz Tasu on sõim ja vingumine
      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

      Comment


        #33
        Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

        See märkus polnud vingumisena mõeldud ja kedagi ma ei sõimanud ka.

        Elukaz: Ma miskipärast eeldan, et foorum jookseb siiski mitte isekirjutatud tarkvaral, millel siiski arendajad eksisteerivad ning võiks igasuguste standarditega kursis olla

        Martinj: Tänud, tundub vähemalt hetkel tõesti sujuvamalt toimivat.
        Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

        Comment


          #34
          Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

          1) Kas on võimalik märkida teemale juurde "Ära näita nimekirjas" või midagi taolist?


          2) Vanematest postitustest on pildid ära kustutatud. Vaatasin kasutaja juhtpaneeli alt manuseid ning seal on uuemast ajast midagi järel, aga vanade postituste lisadest on järel ainult lingid. Manused ise on kadunud. Manuste statistika graafik ütleb, et 2,17 MB on kasutusel 33 manuse hoidmiseks. Aga praeguseks eksisteerivate manuste maht on ainult ca 430kB. Kas foorumi tarkvara ei oska arvutada? Mida nende katkiste linkidega peale hakata?

          Comment

          Working...
          X