Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

    tvl (teemaväline lisand). Täna lubati mul lühikeste käistega särki kanda.

    Teema on kooskõlastatult ajutine, sest peale ettepanekute realiseerimist pole tooriku säilitamisel mõtet. Järgmise versiooni jaoks võib uue ja asjakohase teema teha.

    ELFA foorumi korrastamise võiks ette võtta austusavaldusena kõigile neile, kes on juurutanud, säilitanud ja õpetanud ladusa eestikeelse tehnilise teksti kasutamist.

    Ettepanekud on kahes failis. Esimeses on tähelepanekud foorumi kesta tekstide (kuvatavad stringid) ja kujunduse kohta. Teises failis on foorumi reeglid ja soovitused.

    Vaadake palun läbi, kommenteeriga ja täpsustage. Ühel hetkel peab siis keegi need parandused ka rakendama, aga see on muu teema.
    Lisatud failid
    viimati muutis kasutaja M.L; 12 m 2014, 10:31. Põhjus: manused ja lisad

    #2
    Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

    Väga tervitatav, kui tegeleda viitsitakse! Hea töö!
    Ainus tähelepanek, mis esimesel põgusal lugemisel silma jäi,
    on ühe sõna kohta. Arvan et "... jätab omale õiguse ..."
    asemel oleks vast õigem "... jätab endale õiguse ...".
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

      Hea algatus ! Veel mõned leiud:
      - "klikates" asemel oleks õige "klikkides"
      - läbi teksti on enamasti "Sa" aga vahel ka "sa"
      - sõna "imbetsill" ei ole kohane sellises tekstis
      Jõudu!

      Comment


        #4
        Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

        Esmalt postitatud mikumaku poolt Vaata postitust
        - "klikates" asemel oleks õige "klikkides"
        Või hoopis: "klõpsates". On eestipärasem.

        Comment


          #5
          Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

          Lehe päises on nupp "sõnumid", aga selle all ainult üks link, "sissetulevad kirjad". Et võiks sinna lisada ka "saadetud" lingi või siis seesama nupp saadakski otse postkasti mitte ei pea veel avama lisamenüüd et seal üks ja ainus võimalik vajutus teha.

          Priva saatmiseks on nupp "lisa sõnum" mis on veits segane, selle võiks asendada "saada".
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #6
            Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

            10 aasta praktika näitas et tühik ja ,.;:!? jne omavahel sobima panna kogu autori teksti ulatuses
            on peaaegu ülesaamatu ülesanne.
            Ka siin lisas "parandatud" osas on patustusi.

            Kõige lihtsam on lasta tekst lõpuks läbi teisenduse " ," >> ", ". Nii kõikide märkidega.
            Ja siis kaks tühikut üheks " " >> " ".

            Kunagi sai kirjutatud moodul mis kõik sellelaadsed parandused ära tegi.

            Comment


              #7
              Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

              Sedasi jõuame varsti sinnani, et igal foorumikasutajal on vaba voli muuta foorumi reegleid ?
              Sõna "imbetsill" on solvav ja vale inimese kohta seda kasutades võib see viia ka kohtusse (tõenäolisem U.S.A.-s)!
              Milleks on vaja siin foorumis revolutsiooni korraldada ?
              Ei saa lubada, et foorumi tavakasutajad võtavad juhtimise ja otsustamise üle...aga kui järgi anda siis sedasi see juhtub !
              http://hparchive.com/
              https://worldradiohistory.com/index.htm

              Comment


                #8
                Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
                Sedasi jõuame varsti sinnani, et igal foorumikasutajal on vaba voli muuta foorumi reegleid ?
                .....
                Ei saa lubada, et foorumi tavakasutajad võtavad juhtimise ja otsustamise üle...aga kui järgi anda siis sedasi see juhtub !
                No ega siis päris nii mõeldud ju pole.
                Lõplikud otsused teeb ju ikkagi foorumi administraator
                ja mis võiks kellelgi selle vastu olla kui tavakasutajad
                teda foorumi paremaks/ilusamaks/korrektsemaks (jne.)
                muutmisel jõudumööda abistavad.
                Elektroonika töötab suitsu baasil.
                Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                  Esmalt postitatud Starfish poolt Vaata postitust
                  Ei saa lubada, et foorumi tavakasutajad võtavad juhtimise ja otsustamise üle...
                  Selle teema loomine on foorumi haldajatega kooskõlastatud.
                  Asjalikud ettepanekud ja soovitused foorumi korrastamiseks ja parandamiseks on oodatud.

                  Ettepanek: Võtame kasutusele nime Elfafoorum (domeeni nime järgi) või ELFA foorum (domeeni omaniku järgi).

                  Minu nägemus on selline, et foorumi sildi "KKK" all peaks olema midagi sellist:
                  Korduma kippuvad küsimused.
                  Milleks on vaja registreeruda kasutajaks?
                  Miks ma ei saa oma posti kustutada?
                  Kuidas ma saan kustutada oma kasutajakonto?
                  Ma ei saa sisse logida oma kasutajanime ja parooliga. Mida teha?
                  Kuidas lisada pilt oma postitusele?
                  ja nii edasi...

                  Foorumi reeglid peaks olema teise pealkirja all.
                  Ärifoorumite reeglid peaks sisaldama täiendusi ja lisasid foorumi reeglitele, mida järgida ärifoorumites.

                  Veel soovitusi ja ettepanekuid?
                  Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                    Just nii. Ma ise palusin (lubasin ) teema teha.
                    Kui parem foorum saab, võidavad kõik.
                    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                      Päris tihti kiputakse segi ajama arutelu ja otsustusõigust. Isegi inimesed kes on aastaid ja kümneid oma kohal töötanud ei tee neil asjadel vahet nii et see pole midagi imelikku. Küll aga on küsimus kes on siin foorumis otsustaja sest nagu ma olen aru saanud siis elfa poolt on lihtsalt dabro et võib nende nime kasutada, aga kes on saidi omanik või tema volitatud esindaja?

                      Ettepanekutest ärifoorumi kohta, vahel võib siin haiglast upitamist näha kus mõnel kasutajal ports teemasid ja isegi sarnase kauba jaoks ja siis need kõik saavad korraga upi. Kuna tasulisi teemasid ei ole siis ei ole vast kellegile liiga tehtud et viisakas oleks uppida mitte rohkem kui korra 24h jooksul ühe kasutaja kohta. Mitte ühe teema vaid just kasutaja kohta.
                      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                        Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                        Küll aga on küsimus kes on siin foorumis otsustaja sest nagu ma olen aru saanud siis elfa poolt on lihtsalt dabro et võib nende nime kasutada, aga kes on saidi omanik või tema volitatud esindaja?
                        Vastused selles teemas.

                        adminn on martinj, vajaduse korral peab sidet ELFA tegelastega.
                        aktiivsed moded on vasaraonu ja scott.
                        Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                          Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                          Päris tihti kiputakse segi ajama arutelu ja otsustusõigust. Isegi inimesed kes on aastaid ja kümneid oma kohal töötanud ei tee neil asjadel vahet nii et see pole midagi imelikku. Küll aga on küsimus kes on siin foorumis otsustaja sest nagu ma olen aru saanud siis elfa poolt on lihtsalt dabro et võib nende nime kasutada, aga kes on saidi omanik või tema volitatud esindaja?
                          Juriidiline omanik on AS Elfa Distrelec
                          Sisulise poole pealt käsin, poon ja lasen mina (martinj).
                          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                          Comment


                            #14
                            Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                            Google näitab, et novembris see aasta saab domeeni aeg läbi ja vaja uuesti maksta.
                            Kas Elfa maksab ise domeeni ja hostingu eest?

                            Või võib see foorum ka ükskord lihtsalt otsa saada ja kaduda?

                            Comment


                              #15
                              Vs: Foorumi korrastamise ettepanekud (ajutine)

                              Esmalt postitatud Elektrik poolt Vaata postitust
                              Google näitab, et novembris see aasta saab domeeni aeg läbi ja vaja uuesti maksta.
                              Kas Elfa maksab ise domeeni ja hostingu eest?

                              Või võib see foorum ka ükskord lihtsalt otsa saada ja kaduda?
                              Mitu kuud on eelmisest novembeist möödas ?, üleelmisest ?, mitu on järgmiseni ?
                              Kõik siin maailmas kaob mingil hetkel, me ei tea, kas täna , homme või viiesaja aasta pärast.
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X