Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Kokkuvõte teemast „Pilt avatariks (teemast "Vs: Karp LED ribale")“

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Kokkuvõte teemast „Pilt avatariks (teemast "Vs: Karp LED ribale&quot

    Esmalt postitatud M.L poolt Vaata postitust
    OSX, et kas Sa kogenud foorumikasutaja ja osava googeldajana selle pildi allika leidmise järel ei kahtlustanud näiteks teatud kiutaime sugulase lõhna? Kas oleme ühel meelel taolise liigi mittesobivusest siia foorumisse olenemata sellest, kas kahtlustel võis alust olla?
    Kogenud(?) foorumikasutajana tean ma seda et pole minu asi kahtlustada linke välismaalt, kohalikust piirkonnast, avatare, teisi kasutajaid ükskõik milles. Kahtlustuste osakond töötab veebipolitsei nimetuse all, see peaks olema nende pädevuses rohkem. Mul ei ole ka illusioone et minu kahtlustuste põhjal jääb kellegil see leht nägemata - siia näiteks ju see konkreetne pilt juba lingiti enne kui minul sellest üldse mingit aimu tekkis.
    Avalikus internetiruumis avaldatud teabe eest vastutab eelkõige selle teabe avaldaja, mitte leidja (kuigi on täheldatud ka sellesuunalisi soove).

    Lõhnadest rääkides, kahjuks või õnneks mul puudub kogemus teatud kiudtaime lõhnadega, kuna minu naabrimees aga on oma töös politseiprefektuuri juhtides kindlasti asjaga kursis siis kahtluse korral küsin nõu temalt.
    Kui tõde võib välja öelda ainult sosinal, on riigi vallutanud vaenlane.
    Konfutsius

    Comment


      #17
      Vs: Kokkuvõte teemast „Pilt avatariks (teemast "Vs: Karp LED ribale&quot

      No minul on avatariks kusagilt teadmata autorilt pärinev
      (vist arvutis projektide kausta tähistav) ikoon. Ja nüüd,
      lugenud autorikaitse probleemidest, ma ei teagi enam,
      kas sobib kelleltki nõusolekut küsimata (ma pole osanud
      küsida) seda kasutada. Targemad, andke nõu!
      Elektroonika töötab suitsu baasil.
      Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
      Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

      Comment


        #18
        Vs: Kokkuvõte teemast „Pilt avatariks (teemast "Vs: Karp LED ribale&quot

        Esmalt postitatud fre poolt Vaata postitust
        Targemad, andke nõu!
        Sa mõistlik mees ää nüüd kah hakka pääle.

        Mis siin foorumis ikka juhtub aga
        teadmine, et on kohti kus juhtus ja kus ka tulevikus võib juhtuda,
        vast ei ole päris ülearune.

        Comment


          #19
          Vs: Kokkuvõte teemast „Pilt avatariks (teemast "Vs: Karp LED ribale&quot

          Minul juhtus selline traagiline lugu, et päkapikud viisid minu avatari sootuks minema...
          Ma olin üsna segaduses, kas peaksin otsemaid politseise helistama..
          Nüüd olen aga, pisut järgi mõeldes üsna õnne tipul, parem rotti pandud avatar, kui trahv selle eest...
          Ps! unustasin mainida, et täna vasak king ka pigistas, oskate soovitada, mis rubriiki peaksin teema tegema?

          Kasutaja fre iroonia on teretulnud nähtus!

          Vabandan juba ette oma piiritu ironiseerimise pärast, aga ei saa mina paljudest asjadest aru, mis teha.. Isegi ei saa aru, milleks konkreetselt see tema vajalik peaks olema...
          viimati muutis kasutaja Rom; 11 m 2014, 04:42. Põhjus: poliitkorrektsemaks

          Comment


            #20
            Vs: Kokkuvõte teemast „Pilt avatariks (teemast "Vs: Karp LED ribale&quot

            Asjalik ja konkreetsem reeglite arutelu jätkub uues teemas.


            Lukku.
            Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

            Comment

            Working...
            X