Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Postituste kustutamisest.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

    Mida need trahvipunktid endast kujutavad? Kas neid ise ka näeb? Oma profiilil?
    Ma pole märganud aga teemat lugedes on tunne, et neid võib vabalt olla - eks varga peas ikka müts põleb vahel...
    P...e pugemise mõtteta ütleks ka, et antud "süüalune" mode on siin üks asjalikumaid kes midagi liigutab, OK, paar nime on veel, vahel hetkemotsioonis tundub küll karm kui miskit kustutatakse kuid ju polnud siis õige hetk...
    -superradical-

    Comment


      #17
      Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt Vaata postitust
      Mida need trahvipunktid endast kujutavad? Kas neid ise ka näeb? Oma profiilil?
      Sulle tuleb selle kohta PS. Tegin sulle testimise "eksimuse." Hiljem kustutan.
      Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

      Comment


        #18
        Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

        toon elulise näite: saatuse tahtel sattusin telefonimüügi tööle ning praeguseks müügiartikliks on elioni paketid. eile sattus mulle ette aga selline isiksus, kes informatsiooni saamise asemel hakkas ise mulle ajama vana, superkalli mersu ostust ja hetkel, uue superkalli ostust. Põhimõte antud jutust jäägu igaühe välja lugeda, kuid eriti ajas mind närvi kõne minu poolt lõpetamist vääriv lause:"neid elioni pakette, mis mulle müüa tahad saad sama edukalt maha müüa vanamuttidele". Andsin talle sama lakoonilise vastuse vastu: "eks annaks teile võimaluse ja ühtlasi ka väljakutse tulla seda tööd tegema ja müüa neid pakette vanamutikestele..." selle peale oli tüübil kerge mökk-mökk ja tüüpiline lause: ei sa pole ikka müügimees ja mulle pähe midagi ei määri.

        Mu näite põhimõte on see, et on isiksusi, kes oma põhiloomult on sellised teistsugused ja mõttemaailmalt norivad/mõnitavad. Kuid tihtipeale jäävad neile endilegi nende positiivsed iseloomulikud võimed varjatuks, peamiselt patoloogiline hirm vastutuse ees...nõnda ka siin. Mõeldakse, et iga sõna, mida välja öeldakse on kuld ning väärib vastuvaidlemata järgimist.

        Loodan, et selle jutu peale ma kedagi ei solvanud.
        Fools and fanatics are always certain of themselves, but wiser people are full of doubts

        Comment


          #19
          Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

          Moderaatorite ülesandeks on tagada, et foorumis oleksid teemakohased kirjad kõigile arusaadavas vormis. Kui õigekiri pole veel piisavalt käpas, siis soovitan postituste kirjutamisel kasutada lihtlauseid - siis pole liigset muret komade ega muude keeruliste lausekonstruktsioonidega
          Eksimused on nähtavad kasutajale endale ning moderaatoritele. Kui eksimusi on palju, siis võivad mõneks ajaks postitusõigused kaduda.
          Ma arvan, et see teema on end hetkeks ammendanud ning seega läheb tema lukku!

          Comment

          Working...
          X