Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Postituste kustutamisest.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Postituste kustutamisest.

    Vasaraonule: siiski peaks kas müüjal või ostjal olema õigus ennast avalikult täis teha. Aitab ka teistel asjahuvilistel aru saada, kas mõne inimesega on mõtet kaupa teha või mitte.

    Edit: Turuplatsil nagunii lähenetakse mittekonstruktiivselt ja foorumi üldisele kvaliteedile selle modereerimine vaevalt palju juurde annab.
    viimati muutis kasutaja Chime; 07 m 2010, 21:56.

    #2
    Vs: Re: Vs: Re: Vs: Subwoofer Yamaha 325

    Esmalt postitatud Chime poolt Vaata postitust
    Edit: Turuplatsil nagunii lähenetakse mittekonstruktiivselt ja foorumi üldisele kvaliteedile selle modereerimine vaevalt palju juurde annab.
    Postitusi olen kustutanud varem ja kustutan ka edaspidi, kui pean vajalikuks. Foorumi üldise kvaliteedi viib alla ka see, et siin on liiga palju müra ja prahti. Kas on vaja igas teises-kolmandas teemas arutleda modereerimise (s.h. ka prahi koristamise) otstarbekuse üle? Modereerimata foorumi etapp on meil juba läbitud. Reeglites on kirjas:
    ELFA tehnikafoorumite haldajad (administraatorid ning moderaatorid) jätavad omale õiguse kustutada, muuta, liigutada ja sulgeda mistahes teemat mistahes põhjusel.
    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

    Comment


      #3
      Vs: Perendevi Püsimagnetmootor

      Mis k*adi häda on kogu aeg mingei teemasid sulgeda või kustutada. Kui ei taha ära kirjuta ega loe - nii lihtne see ongi.

      Comment


        #4
        Vs: Perendevi Püsimagnetmootor

        Esmalt postitatud moi poolt Vaata postitust
        Mis k*adi häda on kogu aeg mingei teemasid sulgeda või kustutada.
        See pole häda. Mõnikord tuleb seda teha, kuigi alati leidub mõni tegelane, kellele see sulgemine ja kustutamine ei meeldi.
        Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

        Comment


          #5
          Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

          otsustasin toiteka laiali lammutada sest foorumi moderaator vasaraonu on kibestunud isiksus ja teeb absoluutselt iga kirja vea pärast hoiatuse ja lisab trahvipunkte, mupoks hakanud vist? ja kui natukenegi teemast mööda postitus minu enda teemas on siis saan samuti hoiatuse koos trahvipunktidega, täielik tsensuur, siit pole võimalik abi saada niimodi, varsti bännitakse üldse ära kui targemaks soovin siin foorumis saada edaspidi, hakka või iga teema pärast uut kasutajat tegema.... kahe oma algatatud teema peale olen saanud juba 18 hoiatuspunkti! kusjuures 16 punkti saamise põhjuse kontrollimisel faktiliselt selgub äärmiselt silmakirjalik punktide lahmimise põhjus "võiks vahel ka mõni koma jutu sees olla" ometigi komasid kokku lugedes jääb mõlema käe sõrmedest ja mõlema jala varvastest isegi puudu

          kasutan võimalust ka vasaraonu allkirja kallal õiendada> Kui jõutakse arusaamale et sa oled loll siis saab küll targemaks sest lollid on ju õppematerjaliks ja näidiseks teistele ja seeläbi saadaksegi targemaks, vigadest mida lollid teevad õpitakse!
          viimati muutis kasutaja teretalv; 18 m 2011, 15:18.

          Comment


            #6
            Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

            Esmalt postitatud teretalv poolt Vaata postitust
            foorumi moderaator vasaraonu on kibestunud isiksus ja teeb absoluutselt iga kirja vea pärast hoiatuse ja lisab trahvipunkte, mupoks hakanud vist?
            Ma olengi siin korravalvur.
            Esmalt postitatud teretalv poolt Vaata postitust
            kasutan võimalust ka vasaraonu allkirja kallal õiendada> Kui jõutakse arusaamale et sa oled loll siis saab küll targemaks sest lollid on ju õppematerjaliks ja näidiseks teistele ja seeläbi saadaksegi targemaks, vigadest mida lollid teevad õpitakse!
            Tarkust pole kunagi liiga palju.
            Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

              SA oled furaškarandiga üliagar turumiilits(sileaju).Tervitades Ahto!

              Comment


                #8
                Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                Esmalt postitatud teretalv poolt Vaata postitust
                otsustasin toiteka laiali lammutada sest foorumi moderaator vasaraonu on kibestunud isiksus ja teeb absoluutselt iga kirja vea pärast hoiatuse ja lisab trahvipunkte, mupoks hakanud vist? ja kui natukenegi teemast mööda postitus minu enda teemas on siis saan samuti hoiatuse koos trahvipunktidega, täielik tsensuur, siit pole võimalik abi saada niimodi, varsti bännitakse üldse ära kui targemaks soovin siin foorumis saada edaspidi, hakka või iga teema pärast uut kasutajat tegema.... kahe oma algatatud teema peale olen saanud juba 18 hoiatuspunkti! kusjuures 16 punkti saamise põhjuse kontrollimisel faktiliselt selgub äärmiselt silmakirjalik punktide lahmimise põhjus "võiks vahel ka mõni koma jutu sees olla" ometigi komasid kokku lugedes jääb mõlema käe sõrmedest ja mõlema jala varvastest isegi puudu

                kasutan võimalust ka vasaraonu allkirja kallal õiendada> Kui jõutakse arusaamale et sa oled loll siis saab küll targemaks sest lollid on ju õppematerjaliks ja näidiseks teistele ja seeläbi saadaksegi targemaks, vigadest mida lollid teevad õpitakse!
                Vaata, teretalv.
                Ega komade arv lauses pole oluline. Oluline on, kas ka vajaliku koha peale see eelnimetatud kirjavahemärk pandud saab.
                Mis Sa arvad, mitu õigekirja vastu eksimust tsiteeritud postitusest vastu vaatab?

                Comment


                  #9
                  Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                  Esmalt postitatud ahtoo poolt Vaata postitust
                  SA oled furaškarandiga üliagar turumiilits(sileaju).Tervitades Ahto!
                  Ohoh ! No minuarust sellise lausega peaks avaliku foorumi puhul taluvuspiir küll ületatud olema. Ahto- kas kooli ajast ütlust mäletad- "Kes teisele nime annab, see ise seda kannab ! " .

                  Comment


                    #10
                    Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                    Esmalt postitatud ahtoo poolt Vaata postitust
                    SA oled furaškarandiga üliagar turumiilits(sileaju).Tervitades Ahto!
                    Tänan järjekordse aunimetuse eest! Premeerin kuuajalise tuusikuga postitusõiguseta kasutajate turismigruppi.
                    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                      Kord peaks ehk veel karmim olema, et ei tekiks üldse sellist mõtetki , et mingisugust lolli juttu ajada moderaatorite suunas. Siis kui modesid polnud, siis oli häda, et kõik on läbu ja keegi ei kontrolli, nüüd kui on moded (1 mode pmst kes midagi viitsib teha kah ja see ongi vasaraonu ja siis Scotti jälgi on kah vahest näha) siis ikka häda, et kõik halb. Mina olen kõik oma postitused saanud teha ja ei pea ennast üldse mingisuguseks õigekirja kuningaks või tarkuriks, et kunagi lollusi ei küsiks ja ma pole ka ühegi modega kuidagimoodi tuttav. Kõik on väga hea ja modedele tuult tiibadesse; mina hindan tööd, mida tehakse omast vabast ajast, omal vabal tahtel, teiste heaolu tagamiseks.
                      Condemn the hive.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                        Esmalt postitatud teretalv poolt Vaata postitust
                        iga kirja vea pärast hoiatuse ja lisab trahvipunkte, mupoks hakanud vist? ja kui natukenegi teemast mööda postitus minu enda teemas on siis saan samuti hoiatuse koos trahvipunktidega, täielik tsensuur!
                        Selle aja jooksul, kui ma olen siin foorumis tegev moderaatorina, on foorumisse registreerunud uusi liikmeid 2430. Enamus neist on korralikud, viisakad ja mõistlikud. Nendega ei ole probleeme. Sellised "teretalv" tegelased on olulises vähemuses. Täielikust tsensuurist on asi kaugel.

                        "teretalv" küsis minult:
                        kes te olete? mis teie nimi on?
                        Vastan avalikult: Olen Elfafoorumi moderaator, 56 aastat vana elektroonik ja tehnikamees. Minu nimi, aadress ja telefon ei ole olulised; ei pea vajalikuks seda infot avalikkustada. Foorumi administraator teab, sellest piisab.
                        Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                          On mõtet üldse sarnaste kasutajatega jännata, parem kohe ära plokkida ja kõik? Üldiselt on väga häiriv lugeda postitusi kus pole kasutatud ühtegi kirjavahe märki, hea, et sõnade vahel tühikudki on viitsitud panna. Kui tähelepanu juhitakse, siis võiks ka õppust võtta. Ropendamine, sõimamine ja läbustamine jäägu ikka foorumist välja.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                            Kui jutt on arusaadav siis mind see komandus küll ei häiri.
                            Möla on see mis foorumit risustab, ükskõik kui korrektselt kirjutatud.
                            Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: toiteploki taastamine 100% viga transistorides, kondekates või milleski m

                              Esmalt postitatud elukaz poolt Vaata postitust
                              Kui jutt on arusaadav siis mind see komandus küll ei häiri.
                              Möla on see mis foorumit risustab, ükskõik kui korrektselt kirjutatud.
                              Nõus(loeb asja point)!Kuid siiski mingi piirini....

                              Comment

                              Working...
                              X