Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi uus kujundus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vs: Foorumi uus kujundus

    Tihti, eriti ostu-müügikuulutuste puhul on pärast tehingu sooritamist pandud lõpusõnadeks- "teema lukku". No võiks ju siis ise panna, kas ei teata, et see enda teha või ei viitsita otsida, ehk kuidagi teha kergemalt leitavaks see taba-märk?
    viimati muutis kasutaja AntiV; 01 m 2010, 09:25. Põhjus: pilte topelt

    Comment


      Vs: Foorumi uus kujundus

      Kas seem et osad threadid lüüakse joondusest välja on "bug" või "feature"? Kui viimane siis mida see tähendab? Mind ausalt öeldes häirib aga võibolla ma ei saa otstarbest aru. Pilt sama nii IE6 kui Opera 10.50 puhul.
      Lisatud failid

      Comment


        Vs: Foorumi uus kujundus

        Miskipärast brauser ei ava kõiki pilte, see eelmine oli just selline. Enamusega pole probleeme.
        SuSe 10.2 , Firefox

        Comment


          Vs: Foorumi uus kujundus

          Kui rida "Foorumi tööriistad" oleks vasakjoondusega (mitte paremal), oleks hiirega väljal vähem "sõitmist" ja seega hulga mugavam lapata foorumi lugemata postitusi.
          Mida arvavad sellest teised kasutajad?

          Comment


            Vs: Foorumi uus kujundus

            Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
            Kui rida "Foorumi tööriistad" oleks vasakjoondusega (mitte paremal)
            Hästi ei saa aru, mida mõtled? Muidu arvaks küll.

            Jätkuvalt häirivad dubleeritud lingid "Mis on uut?" vs "Uued postitused", mis mõlemad tähendavad tegelikult lugemata postitusi. Kui jälgitavaid teemasid otsides pahaaimamatult klikkida "märgi loetuks" nupule, pole mingit mõistlikku võimalust enam värskemaid poste leida. Miks ei võiks üks neist valikutest päriselt näidata uuemaid (nt viimased 24h) postitusi?
            Kui see ainult minu pseudoprobleem ning tehniliselt ületamatu raskus, öelge kohe ära ja enam sitta ei torgi!

            Ja mille krdi pärast küll on topitud kõige vajalikum link "Jälgitavad teemad" täiesti mõttetute asjadega (foorumi juhtfiguurid, kes foorumis, jne) ühte menüüsse? See peaks suure punase nupuna keset ekraani olema! Mida muud ikka kõigepealt vaatad kui oma teemasid!?

            Ma vist kõike seda juba rääkinud...

            Comment


              Vs: Foorumi uus kujundus

              Esmalt postitatud Petz poolt Vaata postitust
              Hästi ei saa aru, mida mõtled? ...
              Kui leiad "Foorumi tööriistad", siis näed, et see valik on rea paremal pool (sõna joondamist reas paremale nimetatakse paremjoonduseks, aga nt pealkiri joondatakse tavaliselt keskele).
              Olen harjunud tihti kasutama "Foorumi tööriistad", märkimaks seal teema(d) loetuks. Kui parasjagu on teemades huvipakkuvat vähevõitu, siis tuleb hiirega/noolega mööda laiekraani pikalt "sõitmist". Endise kitsama kuvariga ei olnud see silmatorkav.
              Kui "Foorumi tööriistad" oleksid vasakul pool samal real, oleks mugavam teemad loetuks märkida ja edasi toimetada (noolega mööda laiekraani vähem "sõitmist").
              "Otsi sellest foorumist" võiks jääda endiselt paremale.

              Comment


                Vs: Foorumi uus kujundus

                Kas kellegil minu kurdetud probleemi ei esine: http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...l=1#post368164 ?

                Comment


                  Vs: Foorumi uus kujundus

                  Esmalt postitatud qratman poolt Vaata postitust
                  Kas kellegil minu kurdetud probleemi ei esine: http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...l=1#post368164 ?
                  Mul korra ühe WINXP masinaga oli, aga rohkem pole esinenud.Ma muidu foorumis eri aegadel ja eri kohtadest 5 erineva arvutiga.
                  Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                  Comment


                    Vs: Foorumi uus kujundus

                    Esmalt postitatud qratman poolt Vaata postitust
                    Kas kellegil minu kurdetud probleemi ei esine: http://www.elfaelektroonika.ee/fooru...l=1#post368164 ?
                    Pole sellist nähtust kohanud. IE8, FireFox ja Win7.

                    Comment


                      Vs: Foorumi uus kujundus

                      Esmalt postitatud saformo poolt Vaata postitust
                      Kui leiad "Foorumi tööriistad"
                      Nüüd leidsin jah. Selleks peab nö foorumi vaates olema, kuhu harva satun ja tööriistu pole kordagi kasutanud. Kui peakski, poleks see hiireliigutus eriliseks probleemiks. Enamasti kasutan vaid kahte valikut: "Uued postitused" ja "Jälgitavad teemad". Igal omad harjumused...

                      Comment


                        Vs: Foorumi uus kujundus

                        Esmalt postitatud Petz poolt Vaata postitust
                        Jätkuvalt häirivad dubleeritud lingid "Mis on uut?" vs "Uued postitused", mis mõlemad tähendavad tegelikult lugemata postitusi. Miks ei võiks üks neist valikutest päriselt näidata uuemaid (nt viimased 24h) postitusi?
                        See oleks hea. Toetan. Teostada saab administraator tanker.
                        Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                        Comment


                          Vs: Foorumi uus kujundus

                          lingid "Mis on uut?" vs "Uued postitused", mis mõlemad tähendavad tegelikult lugemata postitusi.
                          See oleks hea. Toetan. Teostada saab administraator tanker.
                          Nende mõlema viga, vähemalt minu jaoks, on see et kui oled teemat korra vaadanud siis teda enam ei näe.
                          Aga mõnikord on ju kena enne mõelda kui midagi vastu kirjutada.

                          On ka selline asi nagu Täpsem otsing.
                          Seal on võimalik panna paika Tingimused ja Salvestada.
                          Kui valida Sortimine viimase kuupäeva järgi, saame loetelu viimastest postitustest ja nendest teemadest mis huvi pakkusid.
                          Kahjuks see seisund ei salvestu.
                          Aga proovige, muidu tundub mõnus lahendus.

                          Kirjutasin sellest ka Tankerile aga ei vastust ei muutust.

                          Comment

                          Working...
                          X