Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi uus kujundus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumi uus kujundus

    Hei!
    Miks on foorumil uus kujundus? Tundub mulle, et eelmine kujundus oli proffesionaalsem, hetkel aga rohkem mängulisem ja rohkem "suva suhtumisega".


    #2
    Vs: Foorumi uus kujundus

    ei ütleks et see uus kujundus oleks mängulisem ja ebaproffessionaalsem. uus asi ikka silmale harjumatu ju.
    minumeelest on päris soliidne.

    Comment


      #3
      Vs: Foorumi uus kujundus

      Pean nõustuma. Ei ole mugav kujundus ja kohe kindlasti on esmamulje halvem.

      Vähemalt võiks jääda valikusse vana kujundus.

      Comment


        #4
        Vs: Foorumi uus kujundus

        Mitte lihtsalt kujunduse muutmine, vaid meie foorumi tarvkavara uuendati, sellest ilmselt ka tingitud kujunduse muutmine. Ja ma usun, et uue foorumi versiooniga see vanem kujundus ei sobi. aga ma usun, et seltsimees tanker oskab sellest kõige lähemalt rääkida.
        viimati muutis kasutaja itimeheke; 28 m 2009, 04:11.

        Comment


          #5
          Vs: Foorumi uus kujundus

          Minule täitsa meeldib, olen 4-5 erinevas foorumis aktiivne. ELFA kujundus oli neist kõige vanema väljanägemisega. Mina olen rahul.

          Võimalik, et natuke parandamist on vajaka - siin ja seal. Esimene näide on, et kui teema on suletud, siis seal kust tavaliselt postitust saab teha, on kiri "sulge teema" kuigi peaks olema "suletud"
          viimati muutis kasutaja Garol; 28 m 2009, 03:19.
          Estonian SPL & Sound
          @gargru

          Comment


            #6
            Re: Vs: Foorumi uus kujundus

            mõni kompaktsem stiil võiks ka olla default'i kõrval, teemade ees olevad ikoonid on ikka peris suured lärakad ja nii mahub palju vähem korraga aknasse.... vähem pilte & rohkem teksti tundus parem.

            Comment


              #7
              Vs: Re: Vs: Foorumi uus kujundus

              Kusjuures, see oleks päris tore. Kui saaks valida vähemalt kahe vahel. Samas, ma ise eelsitaks midagi tumedamat. Musta, halli ja valge tekstiga oleks super.
              Estonian SPL & Sound
              @gargru

              Comment


                #8
                Vs: Foorumi uus kujundus

                Ei kõlba kuskile see kujundus.


                Igalpool suured lärakad ees, teksti on minimaalselt aga pildid on suured.
                Samuti on lehe kerimine aeglane nüüd. Kipub katkuma.

                Niiet midagi head selles kujunduses pole.

                Kas oli ka mingi mõjuv põhjus tarkvara uuendamiseks või niisama asja hullemaks tegemiseks?



                No offense, aga see kujundus on prügikastile paras, aga mitte sellele foorumile.


                Miks ei tehtud küsitlust otsese näitega sellele kujundusele? Miks ei küsitud foorumirahvalt, kas neile meeldiks uus kujundus või oleks targem jätta vana?


                Aga jah, see ju tüüpiline, et siin foorumis lähevad asjad ainult hullemaks, mitte paremaks.
                Seda on ammu näha olnud juba.
                viimati muutis kasutaja Elektrik; 28 m 2009, 06:23.

                Comment


                  #9
                  Vs: Foorumi uus kujundus

                  Kunagi ühel veebikujunduse koolitusel räägiti, et hea leht peab olema lühike - üle 80% vaatajatest ei viitsi kerimise nuppu kasutada. Hetke kujundus on selle kriteeriumi järgi paha küll.
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Vs: Foorumi uus kujundus

                    Huvitav kala oli just. Võtsin foorumi lahti ja olin välja logitud (jäta meelde linnuke oli ennem ette pandud). No logisin siis ilusti sisse, tuli aken "teretulemast Eggy, jne.." ning ....järgmisel hetkel näitas, et ma ei ole sisse logitud. Proovisin uuesti ja sama jama. Panin FF-i kinni ja uuele ringile - ikka sama jama. Proovisin siis siia samasse teemasse midai vastata ja nagu imeväel olin sisse logitud..

                    Comment


                      #11
                      Vs: Foorumi uus kujundus

                      Foorumisse ei saa ma firefoxiga sisse logida. Ütleb, et oled sisse logitud ja suunab edasi, kuid samas "logib mind välja".
                      Sama jama oli digitv foorumis, kui nad mõni aeg tagasi softi vahetasid.
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        Vs: Foorumi uus kujundus

                        Kusjuures tundub, et see nati suurem kala, foorumi akna kinni panemisel ja uuesti siia tulekul näitab jälle, et olen välja logitud. Pärast natukest liikumist foorumis olen sees kui võluväel. Mujal sellist kala näinud ei ole.

                        Kahjuks ei aita ka see uus foorumi tarkvara minu mailile saadetavate teadete jama lahendada, ikka ei tule mitte midagi.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Foorumi uus kujundus

                          Esmalt postitatud martinj poolt Vaata postitust
                          Foorumisse ei saa ma firefoxiga sisse logida. Ütleb, et oled sisse logitud ja suunab edasi, kuid samas "logib mind välja".
                          Sama jama oli digitv foorumis, kui nad mõni aeg tagasi softi vahetasid.
                          Oli sama jama. Küpsiste kustutamisega läks kõik korda.
                          Kolakoguja

                          Comment


                            #14
                            Vs: Foorumi uus kujundus

                            Testi mõttes vastan kah: Firefox hoiab sees küll, kujundus on, nagu on, kirjum, aga eks harjume ära.
                            Panin tähele, et on aeglasem, kui varem. On see juhus või on uuele versioonile mingeid raskeid pudinaid külge pandud? Head aasta lõpu algust!

                            Comment


                              #15
                              Vs: Foorumi uus kujundus

                              Ehk keegi juhendab kuidas poodi saab, kas olen pühade tõttu veel pime, mitte ei leia kohta kuhu vajutada.
                              VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                              Comment

                              Working...
                              X