Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi kiirus ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Originally posted by MK+Apr 5 2004, 09:19--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (MK @ Apr 5 2004, 09:19)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-admin@Jan 27 2004, 08:47
    Foorumi üha kasvava mahu tõttu on foorum vahete-vahel tõesti pisut uimane. Lähinädalatel peaks olukord aga märgatavalt paranema nii foorumi funktsionaalsuse kui ka töökiiruse osas. Nimelt on peagi valmimas foorumi tarkvarast uus ja palju parem versioon
    Hmm ma ei hakka uut teemat tegema aga kuidas saab teemad loetuks panna ??? ma mõtlen nii et kui ma olen soubwooferi foorumis siis märgin loetuks ainult seal teemad . Sry segase seletuse pärast [/b][/quote]
    pole vaja juba leidsin

    Comment


      #17
      irwwwwwwwwwwww kui teile se aeglus niipalju muret teeb siis pange rahad kokku ja sebige korralik server kuhu se foorum pysti panna või sebige endale paremad interneti yhendusedd... siis 2kki jooxeb asi paremini ka :P

      Comment


        #18
        Originally posted by taX@Jul 7 2004, 01:44
        irwwwwwwwwwwww kui teile se aeglus niipalju muret teeb siis pange rahad kokku ja sebige korralik server kuhu se foorum pysti panna või sebige endale paremad interneti yhendusedd... siis 2kki jooxeb asi paremini ka :P
        No ta peaks ju juba kiirem olema <_<
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #19
          Foorumi kiirusega ei tohiks tõesti kellelgi enam probleeme olla. Teostatud muutused on sellele mõjunud ülihästi

          Comment

          Working...
          X