Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Foorumi kiirus ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Foorumi kiirus ?

    kas ainult mulle tundub või on tõesti see foorum kahtlaselt aeglane ?

    #2
    Mulle ka viimastel päevadel tundub niimoodi, nii et sa vsit ei ole ainuke.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      pagan, siis ei ole ma ainuke, kellele nii tundub. mõtlesin, et asi on selles, et installisin antiviruse peale ja nüüd see teeb vaikimisi ühendust kasutades särki värki. aga ju siis ei ole. teised lehed lähevad nagu muiste.

      Comment


        #4
        Samad sõnad: juba mõnda aega läheb leht (ka Tevalo poe leht) väga aeglaselt lahti. Foorumi aeglust saaks ehk seletada postituste suure arvuga (?) kuid pealeht?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Minulgi sama probleem.Viimased paar päeva venib ja venib nagu tatt.

          Comment


            #6
            Hetkel otsest põhjust öelda ei oskagi. Ilmselt on mingeid probleeme olnud meie teenusepakkuja serveris. Praegusel momendil tundub aga foorum töötavat üpris normaalse kiirusega. Uurime asja.

            Comment


              #7
              mõnel inimesel on ka avatar hirmus suur :-/ või kuskilt kolmandast serverist võetud, mitte oma ftp aadressilt
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                ikka veel hirrrrrmus aeglane...

                Comment


                  #9
                  Varem on aegajalt olnud aeglane.Muidu täitsa norm kiirus.Täna ja praegu kohe erline venivus.

                  Comment


                    #10
                    Foorumi üha kasvava mahu tõttu on foorum vahete-vahel tõesti pisut uimane. Lähinädalatel peaks olukord aga märgatavalt paranema nii foorumi funktsionaalsuse kui ka töökiiruse osas. Nimelt on peagi valmimas foorumi tarkvarast uus ja palju parem versioon

                    Comment


                      #11
                      Akki lisaksite sellise funktsiooni: "Vaata postitusi peale viimast külastust".

                      Comment


                        #12
                        Nii palju, kui ma uue YaBB'i kohta lugenud olen ei ole mina veel sellist võimalust välja lugeda suutnud, betas ka ei näinud. Muidugi on alati võimalus, et ma olen pime ja/või nad lisavad selle viimasel hetkel.
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #13
                          foorum on tõesti aeglane ja paljud ei oskagi kõiki võimalusi kasutada ja oma postkaste või privasid aeg ajalt tuleks need ja sissetulnud kirjad samuti väljaläinud kirjad kustutada, mida pole enam tarvis, minu arvates koormab ka see servrit või kuidas....

                          Comment


                            #14
                            Serveri ruumi võtab see tõesti, eks ta oleks suhteliselt hea, kui kõik oma mittevajalikud kirjad IM'is kustutaksid, juba endal oleks lihtsam vajalikke asju üles leida.
                            Siiski on see üsna väike osa võrreldes ülejäänud foorumiga.
                            Kiirust ta vist eriti oluliselt ei mõjuta. Võin muidugi eksida.
                            transistor[ätt]starline[punkt]ee

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by admin@Jan 27 2004, 08:47
                              Foorumi üha kasvava mahu tõttu on foorum vahete-vahel tõesti pisut uimane. Lähinädalatel peaks olukord aga märgatavalt paranema nii foorumi funktsionaalsuse kui ka töökiiruse osas. Nimelt on peagi valmimas foorumi tarkvarast uus ja palju parem versioon
                              Hmm ma ei hakka uut teemat tegema aga kuidas saab teemad loetuks panna ??? ma mõtlen nii et kui ma olen soubwooferi foorumis siis märgin loetuks ainult seal teemad . Sry segase seletuse pärast

                              Comment

                              Working...
                              X