Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

ettepanek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Mircuga üle irc.blastnet.ee töötas küll.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #47
      2u.ircworld.org võib ka proovida kui muidu sisse ei sa

      Comment


        #48
        Karta on, et varsti kolib uude serverisse kuna ircworld'i omad ei korrasta oma servut üldse.

        Java jutukas on ikka kah vajalik kuna paljudel on ebamugav mingi kliendiga sees käia.
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #49
          Nii, peaks nüüd see java korras olema.
          Asub siin
          Kui veel sellist pidevat jama tuleb siis läheb servu vahetuseks.

          Head jutustamist !
          transistor[ätt]starline[punkt]ee

          Comment


            #50
            mul selline ettepanek, et siin võiks olla auto teemaline foorum. Ma olen vaadanud et siia tekib üha rohkem auto teemasid, siis oleks nad seal yhes koos ja oleks mugavam lugeda.
            ettepanek nr. 2 foorumi menyylinkide juures võiks olla ka mingi rippmenyy, kus saaks otse minne teistesse foorumitesse. oleks poole mugavam - ei peaks koguaeg backi klõpsima
            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
            DeeJay Catass

            Comment


              #51
              2 foorumi menyylinkide juures võiks olla ka mingi rippmenyy, kus saaks otse minne teistesse foorumitesse. oleks poole mugavam - ei peaks koguaeg backi klõpsima
              see asi nagu alati all paremas nurgas olnud :
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #52
                oijah... :-[ sorry minuviga... polegi tähele pannud ;D
                Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                DeeJay Catass

                Comment


                  #53
                  mul selline ettepanek, et siin võiks olla auto teemaline foorum. Ma olen vaadanud et siia tekib üha rohkem auto teemasid, siis oleks nad seal yhes koos ja oleks mugavam lugeda.
                  Jap, neid on tõesti paljuks läinud, kui kõik oma koha peal oleksid on suurem võimalus abi ka saada.
                  transistor[ätt]starline[punkt]ee

                  Comment


                    #54
                    siis võiks ju sellise asja 2ra teha ?!?!
                    Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                    DeeJay Catass

                    Comment


                      #55
                      Nüüd selline teadaanne, et paluks mitte seda foorumit enam koormata teemadega mis puudutab meie mitteametlikku jutukat.
                      Nüüd on jutukal ka endal foorum olemas  Siin .
                      Sinna saab ka läbi jututoa koduka http://www.hot.ee/tevalo
                      Või siis asja tegelik aadress http://parsek.yf.ttu.ee/~transistor/tevalo.

                      [muudatus] Jututoa foorum andis otsad :-X
                      transistor[ätt]starline[punkt]ee

                      Comment


                        #56
                        Kuulge see jutuka eriline foorum ju enam ei tööta!!!!! :'( ???

                        Comment


                          #57
                          See ei tööta juba pikemat aega, ei ole ju asjal mõtet, kui seal midagi ei toimu, see ka probleemid jutuka kohta saata lambile@hot.ee
                          transistor[ätt]starline[punkt]ee

                          Comment


                            #58
                            ettepaneks järgmine: kui on tulnud näiteks Instant Message, siis võiks tulla (foorumisse sisenedes) mingi aken lahti või midagi muud kus teavitatakse uuest kirjast. Muidu vahest ei pane tähelegi et on mingid kirjad kogunenud kaugest ajast juba
                            Abiks kõigega! djmadys@hot.ee/bazzmazternoq@hot.ee
                            DeeJay Catass

                            Comment


                              #59
                              ettepaneks järgmine: kui on tulnud näiteks Instant Message, siis võiks tulla (foorumisse sisenedes) mingi aken lahti või midagi muud kus teavitatakse uuest kirjast. Muidu vahest ei pane tähelegi et on mingid kirjad kogunenud kaugest ajast juba
                              seo oma kasutaja siis mingi töötava e-mailiga ära. saadetakse ju emailile teade, et sul on uus IM :
                              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                              t-linespeakers.org

                              Comment


                                #60
                                ettepaneks järgmine: kui on tulnud näiteks Instant Message, siis võiks tulla (foorumisse sisenedes) mingi aken lahti või midagi muud kus teavitatakse uuest kirjast. Muidu vahest ei pane tähelegi et on mingid kirjad kogunenud kaugest ajast juba
                                Minu teada YaBB seda ei toeta :'(, võin eksida. :-/
                                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                                Comment

                                Working...
                                X