Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

ettepanek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Tänan heade õpetuste eest!Aga üks küsimus on veel et kas oskad ka õelda nneid käske mis seal kasutada võib näiteks kui tahan kedagi välja visata ning adminiks teha ja nihukesed käsud mida ma seal kasutada võin.

    Comment


      #32
      Ma arvan, et mul ei ole mõtet hakata jalgratast leiutama ja annan hoopis viite sinna kust saad käskude ja kõige muu kohta lugeda.
      siit saad lugeda käskude kohta
      transistor[ätt]starline[punkt]ee

      Comment


        #33
        Kui sa oled üles pannud siis ma vaataks ehk igaks juhuks üle.
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #34
          Panin ajutiselt üles kuna mul pole veel kodukas täitsa valmis aga mõndaega on see seal üleval veel.http://www.hot.ee/viitamees .On veel üks niisugune mure et kas oleks kuidagi võimalik nii teha et keegi teine minu nimega sisse ei saa proovisin neid koode mis on seal jutukate käskudes aga polnud abi.Kas see @märk nime ees kaob alati ära kui korra väljas käid ja siis sisse lähed kui rahvast ei ole siis tuleb see @.Äkki võiksid mulle ka õpetada kuidas saab teiste jutukate koode copida.aaa üks probleem tuli veel et vahepeal oli seal mul rahvast päris palju ja siis keegi jamas seal midagi mai tea kuidas aga mina ei saanud sisse ja need kellel polnud @ ees ei saanud rääkida kas on võimalik et ta võttis selle jutuka üle.nüüd aga vahepeal võtsin alla ja tegin uue nüüd on korras.ette tänades caspar.Anna teada kui ma sind ära tüütan oma küsimustega ma siis otsin kedagi kes mind edasi juhendab ja aitab selles asjas.

          Comment


            #35
            Eks sa proovi tüüdata, aga mind juba nii naljalt ära ei tüüta nii, et küsi pealegi.
            Kõigepealt oleks mõtekas oma nimi ära registreerida käsuga /msg nickserv register parool e-mail
            Siis tuleks ka kanal ära registreerida /msg ChanServ register #kanal parool> kirjeldus.
            See kui teised kellel @ ees ei olnud ei saanud rääkida tähendas seda, et keegi op'idest oli pannud "mode +m".
            See kui sa ei saanud sisse oli ilmselt "mode +i" (invite only).
            Ja veel üks soovitus, anna inimestele @ ette ainult siis kui nad on kanalis korralikud, usaldusväärsed ja abivalmid.
            Võid ka bot'i jutukasse kutsuda ja las siis peab korda, muidugi sa pead enne talle käsud kätte andma.
            Sa küsisid ka selle kohta, et kas sul kaob @ eest ära kui lahkud, ta ei saa ei kaduda ega olemas olla kui sa pole kanalis.
            @ peaks alati tagasi tulema kui sa oled ennast registreerinud ja kui sul op staatus on. Bot paneks selle @ ka automaatselt ette .
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              #36
              Äkki seletaksid täpsemalt kes on bot kust ja kuidas ma ta saan kutsuda.

              Comment


                #37
                Botservi saad kutsuda oma kanalisse kus botserv hoiab korda, annab/võtab - opidelt/vopidelt @/+

                Boti saad kanalisse kutsuda käsuga /msg botserv ASSIGN #kanal botinimi

                Ja kui botist kõrini saab siis saad talle kinga anda käsuga /msg botserv UNASSIGN #kanal

                Kui see bot sind veel huvitab vaata  siia.
                Näiteks Tevalo mitteametlikus jututoas on botiks Y.
                transistor[ätt]starline[punkt]ee

                Comment


                  #38
                  Niih alguses kõik olid küll suured jutuka pooldajad aga nüüd on ainult paar inimest sees hea kui sedagi :'( :P

                  Comment


                    #39
                    Tegin omale ka nende õpetuste järgi ühe jutuka ja mina ei saa selle botiga hakkama panen küll selle käsu mis siin on ja siis õtleb ta et (-BotServ-Bot C dodes not exsist)mida ma valesti tegin.

                    Comment


                      #40
                      Niih alguses kõik olid küll suured jutuka pooldajad aga nüüd on ainult paar inimest sees hea kui sedagi :'( :P
                       
                      > Tõesti miks alguses nõuda jutukat kui nüüd ei ole nõus keegi oma jalgagi sinna tõstma.
                      :-/ No ütlete põhjuseks: Seal ei vasta keegi
                      Keegi ei saagi vastata kui seal pole inimesi.
                      Koguneksid seal mõned inimesed hakkavad vastused ka tulema.


                      Tegin omale ka nende õpetuste järgi ühe jutuka ja mina ei saa selle botiga hakkama panen küll selle käsu mis siin on ja siis õtleb ta et (-BotServ-Bot C dodes not exsist)mida ma valesti tegin.
                      Selle järgi võib aru saada, et sinu poolt nõutud bot nimega C ei eksisteeri.
                      Mis serverisse sa selle jutuka tegid?
                      Igas serveris ei ole need asjad ühtemoodi.
                      transistor[ätt]starline[punkt]ee

                      Comment


                        #41
                        Nii, kordan veel üle, et ei ole vaja ennast registreerida !
                        Jututuba tuleb kasuks kui on mõni kiire küsimus.
                        Endal on mul pea koguaeg jutuka aken lahti aga see ei tähenda, et ma koguaeg kohal oleks.
                        transistor[ätt]starline[punkt]ee

                        Comment


                          #42
                          Kuulge elektroonikud võtke ennast kokku ja võõrustage ennast nats foorumist ja kolige jutukasse üle....vähemalt tulge proovige asi ära!
                          Sõida,mees,aga ära mölise!

                          Comment


                            #43
                            Ei saa sisse ju. Javaga ma mõtlen.

                            Comment


                              #44
                              Ah õigus hetkel jah see krdi online server ***** ****....
                              Sõida,mees,aga ära mölise!

                              Comment


                                #45
                                ircworld server ***** näkku >

                                Comment

                                Working...
                                X