Teade

Collapse

ELFA veebipoe info

Kui kellelgi on küsimusi, märkusi või ettepanekuid ELFA DISTRELEC veebipoe keskkonna või sealsete kaupade kohta, siis palun esitada need aadressil:

Klienditeenindus
E-R: 09:00-18:00
Tel.: 660 5327
Faks: 660 5326
E-post: eesti@elfa.se
See more
See less

Tevalo poed

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Tevalo poed

    Muidugi tuleb Tevalot mõista
    Pole just palju firmasid-poode kus huvilist nii põhjalikult viitsitakse teenindada. Igale natukenegi majanduslikult mõtlevale inimesele on selge kui ebarentaabel on üksikute juppide müümiseks raisata müüjate aega või sisse võtta asju "igaks juhuks". Toimib see ka teiste firmadega samamoodi - lähed näiteks poodi sooviga mingi tehnika osta ja tihti on see neil kohapeal viimane. Teeb küll natuke pahaseks, et miks krdi pärast pean ma nüüd ostma selle viimase mida kõik juba näppinud/proovinud, aga samas täiesti loogiline kui edasi mõelda. Lihtsalt tänapäeval mõned ostjad laisad: tahan kohe saada ja kui ootama pean, siis vot ei tahagi või otsin mõne teise poe kus asi letis ja mis sest et natuke kallim.
    Millalgi ühelt usa-mehelt pärisin, et miks on neil näiteks RadioShack nii populaarne. Kehitas teine õlgu ja arvas, et küllap siis variant: lähed poodi ja kohe saad ning nö. hard-to-find juppide valik. Nii arvas inimene tänavalt, mitte mingi suurklient. Nende kõnepruugis ongi tavaliselt kasutusel "RadioShack" mitte "elektroonikaäri".
    Kuigi jah, firma suurus pole kaugeltki võrreldav siinsetega..

    Et siis kokkuvõttes: edasimüüva firma populaarsuse määrab paljus ka kohapeal olevate erinevate toodete rohkus, arvan.
    Jaeostjatest võivad edaspidi saada hulgiostjad, noor kes praegu alles õpib elektroonikat ja palub müüjalt skeemi järgi juppe otsida, tellib kunagi oma firmale võibolla miljonite eest ja tal on hästi meeles, millise firma teenuseid ta kunagi kasutas, kus oli valik suurim, kvaliteetsemad tooted jne.

    (läheb vist teemast juba välja..)

    Comment


      #17
      Vs: Tevalo poed

      Selle konkreetse kauba hinnapoliitika kohta tahaks küll majanduslikku kommentaari
      Ostad 25tk- 25x43,39=1084,75 eeq
      Ostad 50tk- 50x19,75=987,5 eeq
      Ma ütleks selle kohta lambihind.

      Ja ärge saage valesti aru et ma tevalo vastu olen.
      Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

      Comment


        #18
        Vs: Tevalo poed

        No aga osta siis 50 tk ! Saad ju odavamalt ja jääb hunnik alles. Aga ära sa tüüpi siia kirjuta, muidu on oht et keegi teine tahab grupiostu teha.
        ELFAs pole mingit krdi lampi, need hinnad on arvutatud vastavalt müügikuludele ja tuludele. Ostavad toru - 50tk endale lattu, väga harva minev kaup. Mingi elukas tahab poole ära osta. Aga teine pool jääb lattu. Pakuvad elukale hinda et võta parem terve toru. Ei, tahab poolt. Las keegi pakib ja pärast inventuuri ajal loeb üle jne jne jne. Ja hind olgu odavam.

        Comment


          #19
          Vs: Tevalo poed

          Ei tasu sellise tühja asja pärast närvi minna. Panen siis uuesti kui enne kahe silma vahele jäi Trimmer 67Y 10kohm (668-3)
          Ja ma sain oma tükid juba mujalt kätte.

          Ja keegi veel võiks öelda et selline 50 ja 25 tk hinna suhe on normaalne.

          See tähendab sisuliselt seda, et 50-se pakendi avamine ja poole sellest utiliseerimine ja laoseisust teise numbri läbikandmine teebki väiksema partii kallimaks.
          Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

          Comment


            #20
            Vs: Tevalo poed

            Kõik on normaalne. Btw. oled sa kunagi SMD takisteid ostnud ?

            Comment


              #21
              Vs: Tevalo poed

              Pikad juhtmed nagu mul on, oleks vaid müüja öelnud et me võime ju tellida, aga teie maksate ikka koguse järgi.
              Ja oleks see teema olemata.
              Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

              Comment


                #22
                Vs: Tevalo poed

                Kuna olukord, mis mind kurja kirja kirjutama ajendas lahenes, siis pidasin vajalikuks ka postitust muuta
                viimati muutis kasutaja danny16; 03 m 2007, 12:16.

                Comment

                Working...
                X