Teade

Collapse
No announcement yet.

Milline on hea lampvõimendi?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Vs: Milline on hea lampvõimendi?

    Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
    Sest on liiga levinud seisukoht, et kui pole sellist spetsiifilist SE saundi, siis ei olegi üldse hea lampvõimendi. .
    Kas see liiga levinud postulaat on afišeeritud vaid siinses foorumis või levinud üleilma sarnastes foorumites? Kui üleilma, siis peaksid tegema üleüldise pöördumise kolmes enimlevinud keeles ja selle teate igalepoole ülesse riputama. Ehk saab siis see lambijama ühese vastuse ja jääb ära subjektiivne jutt ning mahategemine.
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #32
      Vs: Milline on hea lampvõimendi?

      Esmalt postitatud martk poolt Vaata postitust
      Kas see liiga levinud postulaat on afišeeritud vaid siinses foorumis või levinud üleilma sarnastes foorumites? Kui üleilma, siis peaksid tegema üleüldise pöördumise kolmes enimlevinud keeles ja selle teate igalepoole ülesse riputama. Ehk saab siis see lambijama ühese vastuse ja jääb ära subjektiivne jutt ning mahategemine.
      Ei ole need maailma asjad nii lihtsad.
      "There's no greater paradox in audio than that of the single-ended triode (SET) amplifier. Ask an engineer to describe an amplifier's ideal technical characteristics and he'll describe everything an SET is not: low distortion and noise, high output power, high damping factor, low output impedance, ability to deliver current to low-impedance loads, generous dynamic headroom, wide bandwidth — the list could go on."

      Mina lihtsalt ei ole kuulnud SE võimendit, mis mulle 100% meeldiks. Pigem nad üldse ei meeldi.
      Lampelektroonika sinule ja minule - www.konka.ee | EMSpeaker valjuhääldid. | Trükkplaatide projekteerimine.

      Comment


        #33
        Vs: Milline on hea lampvõimendi?

        Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
        Keegi eespool mainis, et kõrvu/aju ei maksa petta sellise asjaga. Ma olen tegelikult isiklikult sama meelt.

        No ei pruugi küll iga topoloogia korral.
        See olin vist mina ja "õige heli " oli ka jutumärkides. Mulle isiklikult ka sellised võimud ei meeldi, neil on küll mingi maagiline iseloom aga ka palju puudusi.

        Esmalt postitatud GU50 poolt Vaata postitust
        Ei ole need maailma asjad nii lihtsad.
        ...
        Mina lihtsalt ei ole kuulnud SE võimendit, mis mulle 100% meeldiks. Pigem nad üldse ei meeldi.
        Just need puudused on ja ikka väga kõigil "A-klass, triood ja ilma üldise tagasisideta" omadel.
        Vist ei ole küsimus mitte selles, et ikka veel ei osata õigeid asju mõõta võimendite juures vaid mõõtmisi ei osata interpreteerida ja eriti selles osas kuidas need saadud tulemused kuulmisiastinguid mõjutavad ja manipuleerivad.

        Comment

        Working...
        X