Teade

Collapse
No announcement yet.

Lampvõimendi ehitamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61

    Küte ikka 6,3V, esimesele lambile oma mähist soovitaks.
    Mina soovitaks veel teha kütteniidid katoodi suhtes positiivseks(vt osade lampraadiote skeeme),sest muidu võib tekkida suurem võrgumüra (katood käitub anoodina kütteniidi suhtes).
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #62
      8)Lgp.tegijad, loen juba pikemat aega seda rubriiki lampvõimudest. Need, kes sellega tegelevad on võtnud käsile tösise ja raske tee, kud see tasub, et sellega tõsiselt tegeleda. Asi on seda väärt.kui keegi on huvitatud siis vene ajakirjas RAADIO nr.2 1990 on üks lampvõimendi skeem koos kirjeldusega. Kõige tähtsam osa lampvõimendi juures on väljund trafo ja siis lampide valik.


      PADIO 1990 nr.2 .lk 74-77.

      kes soovib see proovib.
      sellest, kui muuta veidi skeemielementide suurusi anood pinget ja teised lõpplambid siis sain 55w kusjuures isegi paremate parameetritega, kui kirjas.Võimu originaal ilmus aastal 1960 läänes.

      Comment


        #63
        Ise nagu ei jaga eriti lamp võimudest midagi, aga kas oleks kedagi, kes vaataks üle mu 2 lampvõimu, soovitavalt raplamaalt. Probleem iseenesest on selline, et häält ei tee, aga lambid hõõguvad ??? Vei oskab keegi soovitada mida sellistega teha...
        Igasugune abi teretulnud

        Comment


          #64
          200 volti anoodpinge on võib olla puudu
          Põhjuseks näiteks kaitse läbi või mõni juhe katki.
          Lampvõimudega kogemused puuduvad aga kui lugesin"raadio see on imelihtne"siis sain asjale kuidagi pihta.
          Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

          Comment


            #65
            huvitav mis on nende võimude mark. kui oleksid Tartu kandis pole probleemi,kirjuta mõni rida pikemalt.

            Comment


              #66


              VH otsad 4-5 ja 8 oomile.

              et yhendan kõlli trafo otstele 4 ja 5? ning kõlli takistus peab olema 8 oomi? sain ma õieti aru?
              Päikest!


              Kaspar

              Comment


                #67


                et yhendan kõlli trafo otstele 4 ja 5? ning kõlli takistus peab olema 8 oomi? sain ma õieti aru?
                Skeemilt näha, et kaks VH järjest ja kõrgete oma läbi konde.
                VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                Comment

                Working...
                X