Teade

Collapse
No announcement yet.

D-klassi hiinakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #76
    Vs: D-klassi hiinakad

    Stk2025 (oli vist) töötab vist teist aastat probleemideta pioneeri resiiveris. Klots tellitud alist ja originaal ta kohe kindlasti polnud. Heli korralik, mingeid kõrvalnähtusid pole.

    Comment


      #77
      Vs: D-klassi hiinakad

      Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
      STK on teine teema.
      Olulisim, et see ei haaku kuidagi D-klassiga aga...

      STK kivid, need ikka näivad aegajalt kuskilt inimeste mõtteisse kerkivat aga need paremad on juba 2 kümnendit tagasi tootmisliinidelt otsa saanud - ju olid liiga head (ja ehk ka liiga kallid kommertstootjatele kes neist midagi tegid?) ja ei sobinud kaasajal kiirelt "moraalselt vananevate" toodetega konkurentsis püsima, ma ei tea, oletan. Mul siin STK4152 (Sony RX50 seest roogitud), sai seda tehtud vast kusagil seal 2005-2006 aasta paiku kui sain need jäänused ja harutasin paremad tükid sealt välja, see kivi töötab siiani.

      Need uuemad, STK433 näiteks jne on kehvemad parameetrite poolest, sobivamad seega moraalse vananemise maailma paremini

      /
      Ma arvan et pigem on point selles, et kes kvaliteeti tahavad ei taha (STK) kiviga võime. Võtame kasvõi Denon PMA-720 no ei oleks rahul kui seal STK või LM kivid sees oleks. Nood kehvemad STKd aga konkureerivad tänapäeval pigem D-klassiga.
      Maailm oleks puhas ja süüta
      kui poleks õllejogurtit
      - Õ.Õ.

      Comment


        #78
        Vs: D-klassi hiinakad

        Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
        Andmelehti oled vaadanud ja võrrelnud?
        Ma miskipärast pakun, et STK****"XI" kivi lööb selle PMA-720 nii püsti kui pikisihis auti

        Natuke alla 300EUR (mis tõsise võimu selleeest saab?) oli ka näiteks Pioneer A209 mõned aastad tagasi ja arvestades üldist elukallidust ja seda, et Denon tahab oma nimeeest rohkem kui Pioneer siis ma pakun, et need on loomuselt üsna sarnased riistad.


        E: Ja ma julgen nüüd veelgi raudsema kindlusega väita, et Pioneer on sellest Denonist heli mõttes üle (iseküss millega võrrelda), vati arvus ehk kaotab aga igapäevases kuulamises ei ole mõni W näitaja ja, et mitte jätta muljet "vihakõnest" siis kui tahad, mul 2 A209 millest üks ootab mõningast modifitseerimist, võib ju võrrelda.

        No aga too Pioneer ei ole ju samuti (STK) kiviga See oligi mu point, et taolise entry level võimu ostja jaoks peaks ta olema eraldi transistoridest lõppvõimuga. Ma ei ole väitnudki, et kivivõim ei saa neist kahest parem olla.
        Maailm oleks puhas ja süüta
        kui poleks õllejogurtit
        - Õ.Õ.

        Comment


          #79
          Vs: D-klassi hiinakad

          Click image for larger version

Name:	IMG_20200107_190154.jpg
Views:	1
Size:	490,8 KB
ID:	872423

          Jõulukink saabus! TPA3255.
          Kust ma paganapäralt nüüd soodsalt 36-48V toiteploki saan? nii 6-10A.
          Alis oli 30-48V toitepingeks märgitud. Mul veel 15V-ga ka tegi häält.
          Seekord oli siis selline valik, ei mingit tämbrit ja üleliigseid nuppe.

          Comment


            #80
            Vs: D-klassi hiinakad

            Kust ma paganapäralt nüüd soodsalt 36-48V toiteploki saan?
            Esmalt postitatud martk poolt
            On ilma kestata/ümbriseta selle väärne 48V pakkuda:
            https://www.ebay.com/itm/POWERNEX-ME...3aZ6evaD1HXymQ
            Aga koli toiteadapteri soov ostuteemasse.
            Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

            Comment


              #81
              Vs: D-klassi hiinakad

              Kahjuks antud moodul läks ära. Ei saa enam mõõtmisi teha.
              Probleem oli selles et teadmata põhjusel supaka originaal STK kivi hakkas genereerima ja põles maha enne kui veale järgi jõudsin. Madalal helitugevusel töötas aga natuke rohkem keerates käis plõks ja üks toiteõlg väljundis. Sai siis lahendatud antud mooduliga. Samas moodul tundus asjalik, tulevikus telliks kindlasti veel sellist.

              Comment


                #82
                Vs: D-klassi hiinakad

                spets regasin foorumiga, et teha oma esimene postitus muidu "audiofiilide" seas tuntud kui prügivõimude teemasse
                olen üsna pikalt otsinud netist infot ja surfanud tunde erinevaid ülevaateid ja mõõtmisi, aga enda jaoks tulutult. ma sain hea hinnaga Cyburg Needle tornid milledel tulevikus ka elemendid välja tahan vahetada suurema Xmax-iga versioonide vastu, aga see selleks. ei raatsi osta mingi 300eurost stereovõimu 2x30W@4ohm jaoks, samuti bluetoothiga isenditel hinnad kasvavad kurjalt.
                seega, otsin 2.0 või äärmisel juhul 2.1 väljundiga võimendit, millel on küljes pädev bluetooth ja/või optiline sisend. treble ja bass nupud pigem vajalikud madala otsa kompenseerimiseks 2.0 puhul, wooferi väljundi puhul VOL ja sagedusnupp teemas. AUXist ei oska hoolida eriti, kuigi FiiO DAC on olemas.
                senini on silma jäänud midagi sellist https://tinyurl.com/u37ls4h (019 Nobsound Mini TPA3116 Bluetooth 5.0) mis justkui peaks ülesandega pädevalt hakkama saama, laseb üle BT ühenduse helitugevust muuta ja pärast heli paikasättimist peaks suht set-and-forget olema.

                Comment


                  #83
                  Vs: D-klassi hiinakad

                  Selline julk tahaks pigem stabiliseeritud toidet normaalseks toimimiseks?
                  otsija

                  Comment


                    #84
                    Seekord siis sai sellise soetatud:
                    https://ae01.alicdn.com/kf/H6375bd5c...263c3fca7T.jpg
                    https://ae01.alicdn.com/kf/Hfd984041...eefaba826I.jpg

                    Varsti saab kuulata mis heli teeb

                    Comment


                      #85
                      D-klassi huvilised, võiksite seda proovida:

                      http://www.hattor.com/ncore_integrated.html
                      "Me võime kuulata kõike, mida mõõdame, kuid me ei saa mõõta kõike, mida kuuleme."

                      Comment


                        #86
                        Too hiinakas tundub üpris ebaõnnestunud ost. Kõigepealt mingid häired tulevad väljundisse ja üldiselt heli ka kuidagi mitte just kõige parem. Kõik mis särab pole kuld! Samas kõige hullem pole! Huvitav oleks mõõta väljundvõimsuse ära, lähiajal teen ära.

                        Comment


                          #87
                          panete ikka tavalise mitmeribalise kõlari järgi?

                          Comment


                            #88
                            TPA3255 kiviga on mõtet otsida võime kus on kasutusel "passive post filter feedback".
                            Midagi sarnast: https://www.jlelectronicsph.com/prod...plifier-module
                            aga neid on veel ja ka odavamaid.
                            PPFFB kirjeldus ise on olemas: https://www.ti.com/lit/an/slaa788a/s...=1623452550574

                            Comment


                              #89
                              Midagi on ikka väga mäda. Toitepinge +42V ja üle 38W 4 oomil välja ei tule. Minu TPA3116 +24V juures ka andis lubatud 50W 4 oomil.
                              Samas subwoofri väljundis tuleb kuskil 145W välja.
                              viimati muutis kasutaja tiidu93; 13 06 2021, 17:09.

                              Comment


                                #90
                                On keegi kunagi alist tellitud kaupa müüjale tagasi ka saatnud? See ju ostja kulul ja hiinasse saatmine korralik kirves ju. Proovin mingi osalise refundi välja kaubelda ja ülejäänud summa läheb koolituskuludeks. Tea kas tolle TPA3255 juures midagi ümber/paremaks annab ehitada? Kes tolle kivi rohkem uurinud on, kuidas väljundi piiramine seal käib? Hetkel asi pole toitepinge ja toitevõimsuse taga, lihtsalt isegi ilma koormuseta stereoväljundisse üle 12-13V siinust väljundisse ei tule. Midagi piirab seal ära.

                                Comment

                                Working...
                                X