Teade

Collapse
No announcement yet.

D-klassi hiinakad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    Vs: D-klassi hiinakad

    Esmalt postitatud tiidu93 poolt Vaata postitust
    Milline võim nendest siin jutuks olnutest?
    Pilt nagu vihjaks kehvale väljund filtrile ja madalale PWM sagedusele.
    Kui aga heli on hea, pole siiki väga põhjust muretseda.

    Comment


      #62
      Vs: D-klassi hiinakad

      Võimendiks ikka see teema alguse isend.
      Selgus et süüdi oli hoopis impulsstoiteplokk.
      Lammutan ta laiali, vaatan mis seal sees nii hullu. Hiinast tellitud isend.

      Labori plokiga väljund selline:
      Click image for larger version

Name:	IMG_20190928_150307.jpg
Views:	1
Size:	53,3 KB
ID:	872202
      ***
      Masendavat saasta toodetakse. Lendab prügikasti:
      Click image for larger version

Name:	toitekas.jpg
Views:	1
Size:	53,9 KB
ID:	872203
      viimati muutis kasutaja Scott; 05 10 2019, 03:38. Põhjus: piltide kujundus paremaks

      Comment


        #63
        Vs: D-klassi hiinakad

        Masendavat saasta toodetakse. Lendab prügikast
        Ära saasta! Utiliseeri inimlikult!

        Comment


          #64
          Vs: D-klassi hiinakad

          Esmalt postitatud tiidu93 poolt Vaata postitust
          Labori plokiga väljund selline:[ATTACH=CONFIG]18438[/ATTACH]
          Kas see siinust meenutav signaalikuju on saadud koormuse all või ilma koormuseta? Kui oli koormus järel, siis milline, kas koormustakisti või kõlar ja mitme oomine?

          Comment


            #65
            Vs: D-klassi hiinakad

            Mida paremat asemele paned?
            Mul umbes sarnane juhus: https://www.elfafoorum.eu/threads/81...l=1#post592459

            Comment


              #66
              Vs: D-klassi hiinakad

              See mitte just ilus siinus on mõõdetud koormuseta.
              Teen varsti korrektsema mõõtmise erinevatel sagedustel ja korrektse sisendsignaaliga. Piinlik või mitte aga sisendsignaal tuli hetkel mobiilist läbi bluetoothi.
              Muidu kasutasin ühte Philipsi toiteplokki, 24V 5A, sellist korralikku 3x suurem ja raskem kui see odav hiinakas.
              Eriti müravaba toide saaks teha 18650 akudest ja suured lüüdid juurde. Kuna neid liitiumakusi on päris palju üle, siis toide ei maksaks praktiliselt midagi.
              Ja prügikast selline mille sisu lõpetab oma sihtkohana ikka jäätmejaamas, mitte prügimäel.

              Comment


                #67
                Vs: D-klassi hiinakad

                OK võimendile see toitekas ei sobi aga mõne vähemnõudliku asja jaoks saab seda ikkagi kasutada. Väljundpinget saab lihtsalt muuta, kuna 99% tõenäosusega on seal kasutusel takistid, Tl431 ja optron.
                Siin on liigagi põhjalik ülevaade taolisest toiteplokist
                https://www.youtube.com/watch?v=Ej9ck8JoE2s&t=545s
                Maailm oleks puhas ja süüta
                kui poleks õllejogurtit
                - Õ.Õ.

                Comment


                  #68
                  Vs: D-klassi hiinakad

                  Esmalt postitatud radiotehnika35 poolt
                  Odava raha eest ei saa nagunii ei võimendile ega üldiselt ka muuks otstarbeks sobivat toidet.
                  Seal videos...hm, huvitav mida see vennike arvaks arvutitoiteka 45V dioodidest mida kasutatakse 12V pingel?
                  See 60V diood ei ole üldse paha valik 12V puhul,
                  Ma sain aru et kõrge vastupinge on vajalik seepärast, et tegu flyback tüüpi toitekaga. Praegused lauaarvuti toiteplokid ei ole (enam) sellist tüüpi.
                  Maailm oleks puhas ja süüta
                  kui poleks õllejogurtit
                  - Õ.Õ.

                  Comment


                    #69
                    Vs: D-klassi hiinakad

                    Kas 2 ühesugust serveri toiteplokki (12V 50A) jadamisi ei oleks mõeldav korralikuks toiteks? Ampreid võib muidugi vähem olla, tõin lihtsalt näiteks. Kui “puhas” neil väljund on? Targemad ehk oskavad öelda.

                    Comment


                      #70
                      Vs: D-klassi hiinakad

                      Mul hiljuti tuli ka üks katseplaat kohale.
                      Praegu +-59V peal ja 6 ohmi 12" supakas järgi ja müristab mis jube.Click image for larger version

Name:	IMG_20191206_185024.jpg
Views:	1
Size:	474,3 KB
ID:	872335
                      Lõpuaste transsidel.

                      Comment


                        #71
                        Vs: D-klassi hiinakad

                        Endale isiklikult meeldib aliexpress. Ebayst väga ei telli.
                        https://m.de.aliexpress.com/item/328...g1575924659293

                        Comment


                          #72
                          Re: Vs: D-klassi hiinakad

                          Aliexpressis ju müüb ühte ja sama toodangut sada erinevat "sellerit". Vali see kus shipping+asi kõige vähem maksab. Kui kohale ei jõua saad raha tagasi.

                          Comment


                            #73
                            Vs: Re: Vs: D-klassi hiinakad

                            Ma täpselt ei oska öelda kas kõik müüvad seal ühte ja sama toodangut. Mina soovitan osta müüjalt, kes kõige rohkem müünud ja kellel tagasiside hea. Samuti lugeda tagasisidet, sealt leiab väärt infot, paljud ostjad kaupa testinud ja reaalsed näitajad välja toonud. Kõige odavam + free shipping võid saada palju hullema toote, näiteks jootmise kvaliteet pole nii hea.
                            Muidugi vb halb tunnistada aga ma ikka üpris palju alist tellinud kraami. Mitte sellepärast et mul igav oleks, aga kui mõni toite mikroskeem eestis 25 euri ja alis 1-2 euri, siis saate ise aru. Mikroskeeme spetsiaalseid väga ei võltsi ka ju, siiamaani kõik spets mikroskeemid on käima jäänud. Mõnda mikroskeemi mujalt ei leiagi kui aliexpress või ebay.

                            Comment


                              #74
                              Re: Vs: D-klassi hiinakad

                              Ma tahaks näha mingeid tõsisemaid ICsi, kaasaarvatud STK klotse mida saad Aliexpressist tellida ja mis EI ole võltsing. Sealt tellides on minu kogemus, et niipalju kui maksad niipalju ka saad. Kui maksad palju on tulemus sama - maksid tuimalt üle. Lihtsamad ja tänapäevasemad kivad - ehk joppab? Ei tea. Ebayst sama asja tellides tuleb samamoodi lõppkokkuvõtteks pakk Hiinast, mis siis et sinule müüja asub Saksamaal, Hollandis või kusiganes.

                              Comment


                                #75
                                Vs: D-klassi hiinakad

                                No ei saa aliexpressist tellitud juppidega vôime stabiilselt tööle. Olen pidanud remontima mitmeid "tartumeeste" poolt làbikaevatud seadmeid, kus vàidetavalt odavad jupid sees. Hiljuti fb mingis grupis tegi keegi ka selgeks, et loll oled, kui kalleid juppe kasutad.
                                Vabandan , et nii üldistavalt ühte kanti nimetan.

                                Comment

                                Working...
                                X